Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2021. (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Gdje na MTF-u?
    https://www.menstennisforums.com/thr...#post-41702097

    Comment


    • Mozda i ovo udje kao statistiku za GOAT-a. Za sve se treba uhvatiti kad je prpa..hahahahahhaah

      Comment


      • Moze biti 21 za koji dan, pusti zaebanciju.

        Comment


        • Menstennisforum je ionako poprilično pljuvačka platforma. Imam osećaj da je tamo prosečan član tinejdžer, jasno ti je sve kada se koriste izrazi tip Fakovic, Fraud (valjda za Federera) i SlemLESSrev (za Zvereva) , itd. Da ne pominjem što se predikcije prave nakon svakog meča, uvek prenaduvane. Ne znam ima li još foruma gde je normalna diskusija o tenisu, civilizovana bez vređanja.

          Comment


          • MTF je meni super, jer mi poenta nije u kvantitetu, vec u kvalitetu. Tamo se puno pise, bas puno.. ali na svaki 20-i post naidjes na jedan opsiran, detaljan, dje neko zaista ozbiljno diskutuje. Ima forumasa cije misljenje cijenim i zbog toga sam tamo.

            Comment


            • Hvala Joker.

              Comment


              • Originally posted by Joker View Post
                MTF je meni super, jer mi poenta nije u kvantitetu, vec u kvalitetu. Tamo se puno pise, bas puno.. ali na svaki 20-i post naidjes na jedan opsiran, detaljan, dje neko zaista ozbiljno diskutuje. Ima forumasa cije misljenje cijenim i zbog toga sam tamo.
                Slažem se, svaki 20-ti post je super i opširan, a od onih 19, jedno minimum 10 je "cringe" vredan povraćanja.

                Primetio sam da su izbrisali temu o tome kako je , ako se ne varam, Đoković rekao kako njegove greške se ne gledaju isto kao od drugih, gde su vrlo ozbiljno krenuli da diskutuju zašto ga mnogi mrze.
                Last edited by Kule; 16-02-21, 21:37.

                Comment


                • Originally posted by DinoFC View Post
                  Mozda i ovo udje kao statistiku za GOAT-a. Za sve se treba uhvatiti kad je prpa..hahahahahhaah



                  Wizard

                  Comment


                  • Šta objavljuje naš bivši vodja navijača, neverica.

                    Prelazak Ala Kevin Durant
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • ne znam sto ne ostavljate ili ne otkljucate live temu ako znate da ima meceva

                      LM,muhova je skinula barty i bilo je nekoh MT i eno sad anglosaksonci pizde (plus imaju tri i po rusa i jednog srbina u zavrsnici )

                      jedan od njih

                      Wizard

                      Comment


                      • Je l' ovo Medvedev bio genijalan ili Rubljov nije bio u elementu?

                        Comment


                        • Nisam gledala, ali u sustinu Rubljov ne moze Medi nista.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Rublev je limitiran igrac ali koji dobija slabije od sebe al bolje ne moze iznenaditi nikako. Od AO prosle godine gubi od Zvereva, Mede, Cicipasa pa ope Mede sve po 3-0 na GS-ovima

                            Comment


                            • Originally posted by MareLFC View Post
                              Šta objavljuje naš bivši vodja navijača, neverica.

                              Prelazak Ala Kevin Durant

                              Hahahahahah, realno prelazak iz Zvezde u Partizan ili obrnuto
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by DinoFC View Post
                                Steta samo sto se publika vraca, ja se navikao ovako.
                                publiku treba zabraniti na teniskim mečevima generalno

                                Comment

                                Working...
                                X