Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Fantasy 2020/21

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by grof View Post
    Garantovano ide AD
    I sa prvog bi ga birao[emoji3]
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • #62
      idemoo
      Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

      Comment


      • #63
        Ne mogu uci na app preko moba, vrti mi log in, a preko chromea mi ne da.

        Comment


        • #64
          I mene jebe internet,sest sam izabrao i jos trojica mi prosla koje sam stavio posle da bira,i to je to,ostalo je sam birao,povredjenog pleja San Antonija mi birao,nabijem taj auto pick.

          Comment


          • #65
            Meni uze Simmonsa i Westbrooka za redom, ucitalo dva klika, tu mi se vec sve srusilo. Hteo sam Simonsa i centra.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • #66
              Ova dvojica ti bolje skacu nego centri,iznervirao sam se,ne znam sta je ali u sred drafta da me izbaci,jebo ja i espn i internet,sad treba namestiti ekipu od Koli Stajna i Vajta,odmah ih izbacujem.

              Comment


              • #67
                Jedva 9pik i jedva sam izabrao nesto dobro i neki all star
                Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                Comment


                • #68
                  Moze ko ovaj ir slot objasnit

                  Comment


                  • #69
                    Kako sam ja skontao, kada ti se povredi igrač, staviš ga tu, a možeš zamenu da uzmeš.

                    Ne moras da ga saljes u free agente, a mozes da uzmes zamenu.
                    Last edited by mark !t zer0; 21-12-20, 18:35.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • #70
                      Tako je... mora da ima crveno O da bi mogao da ga "stavis" na IR listu...

                      Sent from my SM-G980F using Tapatalk

                      Comment


                      • #71
                        Kako me unistio internet,ko ce meni da skace sem Kapele,Vajsman je ruki,dok on postane starter ode pola prvenstva,auto pik mi birao sve bekove.

                        Comment


                        • #72
                          Povecao sam broj IR mesta na 3, ova situacija u Hjustonu me podsetila da sam prosle nedelje zaboravio da povecam broj IR mesta zbog COVIDa.

                          Comment


                          • #73
                            Ocajna odluka posto su kovid igraci stavljeni na dtd pa ne mogu na ir pozicije ali zato neki vec iskoristavaju priliku pa gomilaju povredjene za nastavak sezone. Vrati to na jedno ir mesto iako sam ja da se ukine totalno ali ovo sa tri je katastrofa i ubija mi volju da igram uopste.
                            sigpic

                            Comment


                            • #74
                              Ja sam isto za to da se vrati na jedno IR mesto. Razlog je jer do sada nismo koristili nijedno, nebitno koliko je to ispravno ili ne, pola nije ni znalo kako se koristi.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by srdjan_sl View Post
                                Ocajna odluka posto su kovid igraci stavljeni na dtd pa ne mogu na ir pozicije ali zato neki vec iskoristavaju priliku pa gomilaju povredjene za nastavak sezone. Vrati to na jedno ir mesto iako sam ja da se ukine totalno ali ovo sa tri je katastrofa i ubija mi volju da igram uopste.
                                Da da covid je dtd a ovo sa IR ce iskljucivo sluziti za stancovanje igraca, ja to kazem kao neko ko je imao currya out od starya prakticno, a prvi pik mi bio ofc, i posle milion povreda, al to je igra, sta sad. Fantazi je i sreca. Kemba i ostali bi se draftovali malo sutra da je ostavljeno kao i uvek, a ovo sa 3 je tek lose za takve stvari.
                                Last edited by colchonero; 24-12-20, 00:12.

                                Comment

                                Working...
                                X