Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Fantasy 2020/21

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by colchonero View Post
    Koji je aktuelni, nisam ispratio
    Mitchell Robinson za Cedi Osmana
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Meni to ni blizu nije fer trejd. Nisam iskreno ni znao ko je koga ponudio ali po reakciji Markana rekao bi da on Cedija daje za Robinsona.
      sigpic

      Comment


      • Pa reci zbog cega?

        Pogresio si, nisam ja ponudio trade.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by nezainteresovan View Post
          Pa reci zbog cega?

          Pogresio si, nisam ja ponudio trade.
          Ma nisam mislio na to ko je kome ponudio nego nisam gledao ni ko je u trejdu uopste. Sto se tice samog trejda nekako sam misljenja da je Robinson mnogo bolji za fantazi od Osmana, koji ce mozda cak sad posle dolazka Princa igrati i manje nego do sad dok sa druge strane Robinson moze samo biti bolji.

          I de ostavite se ovih prepucavanje.
          sigpic

          Comment


          • Pa ok, svakako imas veto, pa ako mislis da nije fer, ti ga iskoristi.

            Mrkela ima jos 3 centra pored Robinsona, statisticki je fer trade, a sad sta ce biti u buducnosti niko ne moze sa sigurnoscu da tvrdi. Licno, veto mi sluzi za neke trade-ove koji bas nisu realni i drasticno pojacavaju neku ekipu, sto ovde nije slucaj.
            Last edited by mark !t zer0; 30-01-21, 16:41.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Naravno da nije fer trejd,igrac s klupe za clana prve postave,prvi centar ekipe,ali nisu fer ni trejdovi Hild za Klarksona i Oldridz za Nensa pa su prosli.

              Comment


              • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                Naravno da nije fer trejd,igrac s klupe za clana prve postave,prvi centar ekipe,ali nisu fer ni trejdovi Hild za Klarksona i Oldridz za Nensa pa su prosli.
                Sto drzis Gay-a u ekipi, igrac sa klupe, imas u FA Okoro-a, clana "prve postave", prvo krilo ekipe, kad vec tako povrsno razmisljas?
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Hahah i nikako da prizna da je to mogao glatko da odbije i da nije u pravu, vec nalazi i izgovore i ubedi vas da je sasvim okej hahah cirkuz
                  Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                  Comment


                  • Originally posted by nezainteresovan View Post
                    Sto drzis Gay-a u ekipi, igrac sa klupe, imas u FA Okoro-a, clana "prve postave", prvo krilo ekipe, kad vec tako povrsno razmisljas?
                    Hield za klarksona je bio okej, ja sam zadovoljan ako vidis kako sad igraju i nemam ja neku razliku, bas tad na pocetku i nije belezio hield neke brojke..

                    Dok ovaj drugi i sad mislim da taj veteran ne mozi pruziti bas nesto sjajno kao nance, dobro sad nance ima i drugu konkurenciju koju nije imao prije, ali to u tom trenutku niko nije mogao predvidjeti. A belezio je i skokove i asistencije i ukradene lopte, dok veteran jedva 15tak poena i par skokova i los % suta
                    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                    Comment


                    • Lik bacio Nance-a u FA i njemu nesto smesno.

                      Lupajte veto slobodno, ocigledno da je ovaj trade neoprostiv.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Taj Okoro je ruki,nema neke koristi od njega,dok Gay uz Milsa vodi drugu petorku,ni u cemu nije sad bog zna kako dobar ali u svemu doprinosi.
                        Micel Robinson konstantno doprinosi skoovima i blokadama a cime ce Osman da doprinese sad kad su svi zdravi,moze da odigra jednu dobru utakmicu pa da ga nigde nema a tako ce i biti.
                        Hild je najbolji suter Sakramenta,naravno da ne moze uvek da ima visoke procente,pa ja drzim Oladipa koji vecito sutira 7/25 i tako neke slicne procente,od korone Batlera Dankan Robinson ne moze da se sastavi sutira 2/13,3/16 pa ga drzim u ekipi jer znam da je vrhunski suter i da mora da udje u formu,moras da gledas na duze staze. Realnije da ce korisniji biti Hild kao clan prve petorke i prvi suter ekipe nego Klarkson s klupe ili Oldridz kao prvi centar koji se vraca iz povrede nego Nens kao igrac s klupe,jos kad se vrati Lav nece videti ni tih 20 minuta na terenu.

                        Comment


                        • Ako C.S. ovako zamisljas igru nismo trebali ni da pocinjemo.

                          Comment


                          • I sta sad gomila free agente, moze sad svi da uzmo sta im treba..

                            Ps. a kao ja sam bio taj "los" koj nezna sta radi i upropastio igricu :/
                            Last edited by stewanoskipp; 31-01-21, 12:07.
                            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                            Comment


                            • Nemojte da dirate njegove igrace,ne bi bilo fer da sad neko uzme Micela umesto nekog levog,mozda se i on predomisli.

                              Comment


                              • Ladno je lik izbacio vecinu igraca[emoji23][emoji23][emoji23]
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X