Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Fantasy 2020/21

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I sta ces sad kad se vrati Lav,pa Nens dobije 10 minuta,ko ce onda da bude bolji,Oldridz ne igra kao ranijih sezona ali pre bih recimo njega imao nego Geja,ali ne verujem da bi Vukadinovic prihvatio taj trejd,koliko god da je mator za Nensa je klasa i prvi je centar ekipe. San Antonio je peti na Zapadu.

    Comment


    • Originally posted by Ricma View Post
      Pruzena ti je druga sansa, pokazao si se u ovih mesec dana i niko vise nece da te trpi.

      Ja kao LM sam povratio sve igrace koji su dropovani, tako da ako hocemo da nastavimo treba da nadjemo dva lika koja ce da uskoce.
      Nisam ja nista pogresno uradio. I vodio sam tim kako znam za razliku od drugi koji nisu usli od pocetka i tako su zakovani na samo dno.
      Ali naravno ne moze se udriti po magarca pa onda udri po ono drugo..

      Nista ne znas i nisi objektivan i nisi u pravo u ovome!

      Treba da nadjes jedno 5-6 likova da bi liga funkcionirala a ne samo za nas dvoje koje si izbacio i mislis da je sad sve perfektno
      Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

      Comment


      • Nije stewa dropovao igrace.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by srdjan_sl View Post
          Nije stewa dropovao igrace.
          Ček Marić misli da je Steva dropovao igrače Ja mislio da ga izbacio zbog prošlih radnji hahahahaha

          A moram priznati da sam i ja prvo to pomislio ali sam prvo otišao na app da proverim.

          Comment


          • Aleksoni je bio u pravu i rekao sam da trazimo dva igraca u prethodnom postu.

            Pisem kasnije.

            Comment


            • Meni Steva ne smeta,samo zabraniti te glupe trejdove,vrati ga da ga posteno nocas pobedim.

              Comment


              • Nezna ni sam zasto me izbacio. Bitno me je izbacio i uzeo tim i sad gospodin misli da je sve resio i sve je perfrktno a ima jos 2 timova koji ne funkcioniraju uopste, tek samo tako popunjavaju kvotu u ligu..
                Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                Comment


                • Neozbiljni ste

                  Sent from my SM-G980F using Tapatalk

                  Comment


                  • Da li je dozvoljeno dvojicu povredjenih drzati na IR,vidim Nis ima Bogdanovica i Smarta,obojica povredjeni.

                    Comment


                    • Sad sve je dozvoljeno. Sve funkcuonise perfektno
                      Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                      Comment


                      • Žao mi je zbog ljudi sa kojima sam igrao prethodnih godina što sam ispao debil, ali tako je kako je.

                        Nit bi me Robinson jebeni pojačao nešto mnogo(bukvalno nista ne bi promenio), nit sam bio neki faktor u ligi, nit sam ponudio trade. I dok su bar 2 gora trejda prosla, ovde se stvorio konsenzus samo jer je pokrenuta diskisija. Ali eto, isterali ste pravdu.

                        Ne želim da mi neki Steva i neki Mihailo drže predavanja, nisam ni hteo da igram jer nema ljudi sa kojima sam igrao, uleteo sam jer vam je falio igrač. Ovo nije bilo fer, iako mi je jasno da sam ja ispao jos 5 puta nefer posle, najblaze rečeno.

                        Svakako da ne želim više da učestvujem.
                        Last edited by mark !t zer0; 02-02-21, 21:14.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Nemam ja sta tebi da drzim predavanja,igraj posteno i nema nikakvih problema,kad nije fer trejd ja stavim veto,stavio sam ga sva tri puta,zasto su prosla prva dva trejda ne znam,to nije do mene,da se ja pitam zabranio bih trejdove jer dovode bas do ovakvih situacija.
                          Jedini fer trejd je bio Micel za Simonsa do sada.

                          Comment


                          • To je pošteno, iako po meni pogrešno. Ja veto drugačije shvatam.

                            Mene samo zanima gde su bili ostali kada su gori trejdovi prolazili, niko ništa nije rekao. Da smo za svaki ovako diskutovali, mene bi bolelo uvo što nije prošao.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Čovek koji se bori za titulu se osetno pojačava, niko ništa.

                              Drugi trejduje za Nance-a i baca ga u waiverse, kao najveci debil, to je isto ok. Traži ga nazad jer je trebalo da mu se vrati ujutru u ekipu(ne zna pravila). Meni govori da sam ga prevario za trade koji je on ponudio, a koji je prošao vaš preki sud iako je više upitan nego zabranjeni. Traži da mu vratim Grahama.

                              Ali hajde da zabranimo polunebitan trade, jer Robinson - Osman je ipak previše.
                              Last edited by mark !t zer0; 02-02-21, 21:42.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Ti jos uvjek nesto mrmljas i nemozes spavati haha
                                Gotovo je. A i ti si dropovao sve. Ne pricaj dzaba. Sve je odavno receno zasto, kako i nema potrebe za dalje.

                                Vise si ti ucestvovao u trejdove neke bez vezu nego li ja. Nisi nista bolji. Mene si rekao da se ponasam kao 16god ali i ti bogami nisi nista manje... u ostalom dropovajne celu ekipu govori sve
                                Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                                Comment

                                Working...
                                X