Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Fantasy 2020/21

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel mozda bogdan george? Pa da ne primas trejd za igraca od istog kalibra pr. Hardaway jr
    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

    Comment


    • Stewanovski sto mi stalno nudis Barnsa za Hejvorda,nisam lud da ti dam bivseg all star igraca,glavnog igraca Sarlota za trecu,cetvrtu opciju u napadu Sakramenta,vec sam ti poslao kontra ponudu jednom Sabonis za Hejvorda,odbio si.

      Comment


      • I ja sam voljan da dam Randle-a za Sabonisa.

        Samo nemoj Aldridga da mi nudiš više, a za Grahama hvala sto si me odbio, sad ga ne bih.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
          Stewanovski sto mi stalno nudis Barnsa za Hejvorda,nisam lud da ti dam bivseg all star igraca,glavnog igraca Sarlota za trecu,cetvrtu opciju u napadu Sakramenta,vec sam ti poslao kontra ponudu jednom Sabonis za Hejvorda,odbio si.
          Zasto da ti dam sabonisa kad nije istubpozicijy ili tebe tako ti prija i to ti fali..
          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

          Comment


          • Originally posted by ЧШ. View Post
            I ja sam voljan da dam Randle-a za Sabonisa.

            Samo nemoj Aldridga da mi nudiš više, a za Grahama hvala sto si me odbio, sad ga ne bih.
            Neces dobiti nista pa makar i bio zadnji i odustao
            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

            Comment


            • Meni ne gori da trejdujem bilo koga,zadovoljan sam ekipom,nisam amater da Hejvorda dajem za Barnsa. Hejvorda Hornetsi platili 30 miliona da im bude glavni igrac ekipe i mogu da ga trejdujem samo za isto nekog superstara na poziciji krilnog centra gde sam najtanji,ali rade mi posao i ova tri all star krila na skoku,asistencijama,poenima.

              Comment


              • Hayward odavno nije super star ;) ili ako zivis 10godina unazad onda mozda i rose je superstar
                Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                Comment


                • Imao je tesku povredu,vraca se,drugu godinu igra bez vecih problema,dobio 30 miliona godisnje da predvodi Sarlot i radi to odlicno,a moze i mnogo bolje,procente,sut,poene da popravi,trenutno 17 poena po 5 skokova asistencija i 2 ukradene u proseku,uz los sut za tri poena,procenti oko 40 posto ali vrhunski je to suter,kad namesti ruku na oko 25 poena ga ocekujem u proseku.
                  Nevezano za fantasy,on je jedan od retkih Amerikanaca za koga moze da se kaze da je skolovan igrac,nema problem da podeli pas igracu koji je u boljoj poziciji.
                  Tesko cu ja da se njega odreknem,samo dobra ponuda ako stigne i to krilni centar koji je vodja ekipe,a nema mnogo takvih.

                  Comment


                  • Macedonia Stevanoski dogovor je da ne mogu dva igraca na IR listu.
                    sigpic

                    Comment


                    • JEDAN igrac, molicu lepo.

                      Mogu samo da kazem da moje strpljenje ne traje vecno kao i da svaki sledeci kiks moze biti koban.

                      Comment


                      • Dobro, izbacen je
                        Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                        Comment


                        • Durent i Morant su ti na IR listi,a sme samo jedan,pretpostavljam da Durenta treba u rezerve da gurnes a jednog igraca da izbacis.

                          Comment


                          • Bash si komican! Dajes mi smece od ekipu dort, rubio za hield i graham haha.. ona dvojca narocito rubio nema ni 50% od statistika od ovo dvoje..

                            Daj wesbrook ako vec trazis pg i sg.. ne treba mi rubio ko jedva i igra
                            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                            Comment


                            • Graham i Hield se na trejd listu, ozbilne ponude samo
                              Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                              Comment


                              • Stewanovski stavio sam veto na trejd Aldridge za Larry Nance JR.,ajde sto ces sebe da ukopas nego pojacavas tako druge. Aldridge se vraca iz povrede,on i Derozan su glavni igraci San Antonia i ti ga trejdujes za Nancea Juniora koji kad se oporavi Kevin Love je neka cetvrta,peta opcija u reketu,imace on svojih 20 minuta ali valjda je bolje da sacekas da Aldridge udje u formu a i Nance ti je staklen,nema sezone da se teze ne povredi.
                                Ako prodje trejd ok,ali moje je misljenje da pravis gresku.

                                Comment

                                Working...
                                X