Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nitto ATP Finals London 2020.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Beocca View Post
    Po čemu je kvalitetniju?
    Druze to je moj osecaj. Indeks dominacije koji NI cesto spominje bi verovatno to potvrdio. To nista ne mora da znaci doduse.

    Comment


    • I bez tih index je Tim bolji

      Nevezano za onaj DVORUČNI bh volej
      Wizard

      Comment


      • Dominik je izašao da osvoji titulu. Ide po nju. Medvedev ima još da se kali.

        Comment


        • Mene fascinira ovaj Medin stil igre. Frljaca onim reketom i nikad ne znaš šta će uraditi.
          A Tim čistokrvni švabo- rad i disciplina.....pomalo dosadno

          Comment


          • Ali da neko ima jacu frizuru od Meda, to ne postoji. Na sta ono lici, brate.. jos kad je zalijepi dlanom, ka' krava da ga zalizala.. A brij to, rodjace, mici tu slamu!

            Comment


            • Originally posted by torpedo View Post
              Mene fascinira ovaj Medin stil igre. Frljaca onim reketom i nikad ne znaš šta će uraditi.
              A Tim čistokrvni švabo- rad i disciplina.....pomalo dosadno
              Ima malo južnoameričke strasti. Nije suvi švabski mentalitet. Meni ima i lepu izvedbu svih udaraca.

              Medvedev je teniser kom su jedva odvojili dupe od igrica. Čiča Gliša. Kriva kičma... Antisportista.

              Comment


              • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                Medvedev je teniser kom su jedva odvojili dupe od igrica. Čiča Gliša. Kriva kičma... Antisportista.
                Milenijalac. Zato i nema zivaca za pripremu servisa, nesto poput Kirijosa..

                Comment


                • не дирајте ми Меду, видиш какве мишиће има на рукама ко Фиона или Олива....
                  sigpic

                  Comment


                  • Dobar odabir udaraca i taktička zrelost Mede, ali Tim na red bulu daje ti krila...
                    Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                    Comment


                    • ма не дирјте ми Меду....
                      sigpic

                      Comment


                      • Kako ga zbuni Medo ovim izlascima na mrezu u tb, svaka cast za miksanje. Bilo dovoljno da poremeti Timov ritam.

                        Comment


                        • Noletu bilo jednom dovoljno pa ga je vešto izbego
                          Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                          Comment


                          • Thiem za sad 5 setova protiv Noleta i Medvedeva, nijedan izgubljen servis gem.

                            Sent from my SM-A505GN using Tapatalk

                            Comment


                            • Gledam nesto ovaj dugi poen, 30-ak razmjena, uglavnom bhcc slajsevi.. i Tim odjednom razbija kolotecinu jakom i podmuklom bh paralelom.. Novaka u toj situaciji vidim totalno iznenadjenog, uz onaj njegov uzvih, istegnut, jedva da izblokira.. A Medo uzvrati kao zmija, jos jacom kontrom... Sto ti je mladost, moj brate. Novak je po takvim reakcijama bas bio poznat. Sad ga stalno hvataju na krivoj nozi kad tako promijene ritam i naglo dodaju gas u sred mrtvog poena.

                              Comment


                              • Tim na staklenim nogama, pitanje do kad će izdržati.

                                Comment

                                Working...
                                X