Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nitto ATP Finals London 2020.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 147 View Post
    Kako se nije pomucio kada je Nadal servirao za pobedu protiv njega? Tu je bilo barem 95% da gubi u tom trenutku. Mislim jesto odigrao fantasticno i zasluzeno je osvojio turnir, ali nije bilo lako.

    Mislim da Medvedev moze do prvog mesta sledece godine. Sta vise sanse su mu vece nego Timove po meni.
    Čovek vratio brejk sa nulom kad je Rafa servirao za pobedu. Sa pola snage uzeo TB. Noleta je rutinski isprašio. Utisak je da se nije naročito potrudio. Strašan je defanzivac i savladao je emocije. Thiem je napadač i mnogo se troši kad dobija. Zato je danas izgubio. Ali bomba turnir. Ceo. Sve bomba.

    Comment


    • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
      Nije se uopšte provukao. Mnogo je lako dobio Noleta, za nijansu teže Rafu.
      Molim?? Pa, rekoh da necu u raspravu, ali.. ja ne znam sta si ti gledao. Ono juce tebi nije provlacenje? Rafa je servirao za MEC! Ko god se iscupao iz situacije dje je Rafa servirao za mec je prosao kroz iglene usi. I to nije sve, vec mu je kljucni poen u tb-u tog seta odigrao sami Bog umjesto njega. Stvarno ne razumijem kako ovo mozes da kazes.. Novaka jeste glatko dobio, ali ona golgota juce da se nazove "za nijansu teze nego Noleta" je vrijedjanje inteligencije. Idi u cosak, stidi se.

      Comment


      • Medvedev apsolutno zasluzeno. Nije se predavao ni danas ni jucer.

        Tim je imao mec, bio je bolji u 2. setu, dozvolio ja da mu ga Danil skora pa "ukrade". Lakse je zatvoriti oci i raspaliti protiv Novka i Nadala nego protiv Medvedeva kad imas nesto da izgubis. U trecem setu je Danil potuno dominirao.

        Originally posted by 147 View Post
        Mislim da Medvedev moze do prvog mesta sledece godine. Sta vise sanse su mu vece nego Timove po meni.
        I jedan i drugi mogu biti broj jedan za 12 mjeseci. Ima jos par kandidata. Konkurencija je ostra. Ipak je favorit Novak.
        Last edited by NI; 22-11-20, 21:14.

        Comment


        • MArej i Monfa su gledali zajedno TB i ceo 3.set i na kraju kad je pobedio MEdvedev, Marej komentarise "proslavu" Medvedeva i kaze: Medvedev looks like he doesnt give a shit
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by Joker View Post
            Molim?? Pa, rekoh da necu u raspravu, ali.. ja ne znam sta si ti gledao. Ono juce tebi nije provlacenje? Rafa je servirao za MEC! Ko god se iscupao iz situacije dje je Rafa servirao za mec je prosao kroz iglene usi. I to nije sve, vec mu je kljucni poen u tb-u tog seta odigrao sami Bog umjesto njega. Stvarno ne razumijem kako ovo mozes da kazes.. Novaka jeste glatko dobio, ali ona golgota juce da se nazove "za nijansu teze nego Noleta" je vrijedjanje inteligencije. Idi u cosak, stidi se.
            Pa morao je imati dozu sreće u TB ali nije na sreću dobio. Vratio je brejk sa pola snage. Izgurao TB i rutinirao Rafu u trećem setu. I ovde se može reći u finalu da je kontrolisao meč.

            Najbolji je i to je to. Nije kalkulisao. Izašao i oprao ih sve. Da se videti po proslavi na kraju ovog meča. Dečko ima samopouzdanja.

            Comment


            • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
              Praktično je rutinski uzeo. Svih 5 pobeda. Nije se pomučio.
              ма пешке...
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Medvedev apsolutno zasluzeno. Nije se predavao ni danas ni jucer.

                Tim je imao mec, bio je bolji u 2. setu, dozvolio ja da mu ga Danil skora pa "ukrade". Lakse je zatvoriti oci i raspaliti protiv Novka i Nadala nego protiv Medvedeva kad imas nesto da izgubis. U trecem setu je Danil potuno dominirao.



                I jedan i drugi mogu biti broj jedan za 12 mjeseci. Ima jos par kandidata. Konkurencija je ostra. Ipak je favorit Novak.
                Ne za 12 meseci NI, nego posle Wimbledona. Cak i ranije moze Medvedev. Rus ima posle Wimbledona sledece rezultate(Najbolji rezultat u zadnje 2 godine) : finale Montreala, titula Sinsinati, finale USO, titula Sangaj, titula Pariz, titula London plus cini mi se finale Vasingtona i titulu u Sant Peterburgu...

                Comment


                • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                  Pa morao je imati dozu sreće u TB ali nije na sreću dobio. Vratio je brejk sa pola snage. Izgurao TB i rutinirao Rafu u trećem setu. I ovde se može reći u finalu da je kontrolisao meč.

                  Najbolji je i to je to. Nije kalkulisao. Izašao i oprao ih sve. Da se videti po proslavi na kraju ovog meča. Dečko ima samopouzdanja.
                  Ono je tebi doza sreca, onaj udarac?
                  Ono je user za narednih 10 godina, u tom trenutku, takav mishit da udje u teren

                  A sto se tice proslave, jednostavno mu je to fora, voli da proslavi, tako sto ne slavi...
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Moglo je i biti drugačije....za početak finale su lako mogli igrati Novak-Rafa. Sve u svemu bilo je zanimljivo i ne ponovilo se više ovo bez publike i linijskih sudija.

                    Comment


                    • Ovaj ljubitelj je jedan kralj, Dragice mi moje.. Dobro, majstore, cista rutina je sve bilo. Kako velis, nije se ni pomucio.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Ono je tebi doza sreca, onaj udarac?
                        Ono je user za narednih 10 godina, u tom trenutku, takav mishit da udje u teren

                        A sto se tice proslave, jednostavno mu je to fora, voli da proslavi, tako sto ne slavi...
                        User je isto što i imati sreće.

                        Comment


                        • Originally posted by Joker View Post
                          Ovaj ljubitelj je jedan kralj, Dragice mi moje.. Dobro, majstore, cista rutina je sve bilo. Kako velis, nije se ni pomucio.
                          Drago mi je da si ukapirao

                          Comment


                          • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                            User je isto što i imati sreće.
                            za narednih 10 godina, procitaj recenicu do kraja
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Ne svidja mi se ovaj nacin (ne)proslavljanje pobjeda. Nekako osjetim obezvrijedjenu i borbu i znacaj turnira. Arogantno kao on je iznad turnira, sve ocekivano. No sikirki

                              Comment


                              • Kako izgleda Medo kad se pomuci? Mrtav?

                                Comment

                                Working...
                                X