Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova Pričaonica 1.2 patch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Nece [emoji3]

    A malo je smesno govoriti da ne vole Djokovica zato sto je Srbin ili sa istoka, jer su Safina obozavali, Anu Ivanovic takodje itd.
    Bio sam mali kad si Boba Živojinović, Bruno Orešar, Goran Prpić, Goran Ivanišević jurili za lopticom.

    Kao mali sam visio u Dunavskom parku bežeći iz škole gledajući treninge i maštao kako i sam igram.

    Tako da će se tenis pratiti i posle našeg Novaka.

    Fala Bogu nadolaze Đere, Danilovićka...

    Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Bio sam mali kad si Boba Živojinović, Bruno Orešar, Goran Prpić, Goran Ivanišević jurili za lopticom.

      Kao mali sam visio u Dunavskom parku bežeći iz škole gledajući treninge i maštao kako i sam igram.

      Tako da će se tenis pratiti i posle našeg Novaka.

      Fala Bogu nadolaze Đere, Danilovićka...

      Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
      Pratice se, ali ne ovoliko, mozemo da se kladimo.
      Ostace oni koji zaista vole tenis, a njih je neuopredivo manje od onih koji sad prate samo kad igra Djokovic i to samo zavrsnice turnira.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Pratice se, ali ne ovoliko, mozemo da se kladimo.
        Ostace oni koji zaista vole tenis, a njih je neuopredivo manje od onih koji sad prate samo kad igra Djokovic i to samo zavrsnice turnira.
        Volim tenis, kao i celokupni sport, tako da za mene nema zime.



        Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Nece

          A malo je smesno govoriti da ne vole Djokovica zato sto je Srbin ili sa istoka, jer su Safina obozavali, Anu Ivanovic takodje itd.
          Vole oni i Djokovica kada gubi finala.

          Comment


          • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
            Gledao sam tenis pre nego je Djokovic uzo reket u ruke i navijao za Fedexa. I dalje prvi po GS titulama. Normalno sad kad se njih DVOJE sretnu da sam na Nolovoj strani jer je nas. Ali ni ne pratim ja tenis sad tolko. Nego zanima me jedno drugo pitanje. Kad Nolo ode u penziju hoce li srbi i dalje gledati tenis? Mislim koliko je stvarno tu ljubitelja tenisa a koliko Novaka?
            KAKO?? KAKO DVOJE???
            Aooooo, strasno!!

            Ana Ivanovic i Safin nisu mogli ni da prismrde ni nivou tenisa, ni titulama, niti bili konkurentni u svoje vreme da budu najbolji ikada. Tako da ih je lako bilo "voleti".
            Poredjenje sa omrazenim Lendlom, gej Navratilovom, detetom Monikom, e to vec ima smisla... posto nisu sa trulog zapada. Tako da, da, ne mogu da smisle sto Novak nije njihov. Na kraju to i ne kriju vise.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Kako ce Djoka igrati tenis ako se ne vakcinise a EU u sredu usvoji ovaj zakon o covid pasosu (ko je vakcinisan ruskom i kineskom nece moci putovati)
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                KAKO?? KAKO DVOJE???
                Aooooo, strasno!!

                Ana Ivanovic i Safin nisu mogli ni da prismrde ni nivou tenisa, ni titulama, niti bili konkurentni u svoje vreme da budu najbolji ikada. Tako da ih je lako bilo "voleti" ih.
                Poredjenje sa omrazenim Lendlom, gej Navratilovom, detetom Monikom, e to vec ima smisla... posto nisu sa trulog zapada. Tako da, da, ne mogu da smisle sto Novak nije njihov. Na kraju to i ne kriju vise.
                Monika nije bila omrazena, ne znam odakle ti to, nemoj da mesas jednog bolesnika sa vecinom.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Cuj truli zapad..Oljice sta ti je? Novak ima puno fanova na po tebi trulom zapadu. Neko voli Federera, neko Novaka, a neko Rafu...

                  Vole Srbi da budu mucenici..pa vise puta ga je taj truli zapad izabrao za sportistu godine..nisam ovo ocekivao od tebe ljubicice moja..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Nevidjen pritisak je vrsen na Karolja Selesa da uzmu drugo, tj USA drzavljanstvo, pre nesrece, dok je urnisla sve na terenu, miljenicu pogotovu. Kazu tri godine pakla. Treba malo naci i iscitati izvore, sigurno postoje detaljniji.
                    Mediji su ti koji diktiraju mejnstrim, ne narod na tribinama. Nije ni ludak, Monikin dzelat, dosao sam od sebe bas. I naravno da je nisu voleli.


                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Cuj truli zapad..Oljice sta ti je? Novak ima puno fanova na po tebi trulom zapadu. Neko voli Federera, neko Novaka, a neko Rafu...

                      Vole Srbi da budu mucenici..pa vise puta ga je taj truli zapad izabrao za sportistu godine..nisam ovo ocekivao od tebe ljubicice moja..
                      Iskreno ima mnogo primera gde je Zapad pokazao da nas ne voli. Cavic (ukradose mu zlato), zadnje SP u fudbalu sudija protiv nas. Itd. Znam da ima jos primera samo ko ce se setiti ja odavno pratim iskljucivo auto-moto sport jer kao sto kazu Unlike football basketball baseball golf soccer tennis etc. Racing requires two balls
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Cuj truli zapad..Oljice sta ti je? Novak ima puno fanova na po tebi trulom zapadu. Neko voli Federera, neko Novaka, a neko Rafu...

                        Vole Srbi da budu mucenici..pa vise puta ga je taj truli zapad izabrao za sportistu godine..nisam ovo ocekivao od tebe ljubicice moja..
                        Nisi razumeo, a mislim i da ne pratis sta mediji tamo rade. Ne pricam o navijacima.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ne pratim tenis uopste sem kad Nolo igra finale. Ali pratim tebe i to nije tvoj recnik.

                          Cavicu nije bila oduzeta medalja...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Ne pratim tenis uopste sem kad Nolo igra finale. Ali pratim tebe i to nije tvoj recnik.

                            Cavicu nije bila oduzeta medalja...
                            Ne mesaj babe i zabe, i kad ne znas onda cutis.
                            Jedno je uredjemo drustvo, noramaln zivot, lepe plate, bar pristojne i dostojne coveka, sistemi koji funkcionisu kao sat, a drugo sasvim banda bolesna u vidu nekih tzv. strucnjaka za tenis i likova sa lovom. Nemoj da se lazemo.

                            Nisu oni imuni, znas...
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ja ne shvatam cemu tolika polemika oko Noleta i Vesica, vlast mora da se ispostuje koja god da je u pitanju, to je drzavni vrh Srbije i nepostovanje je prema zemlji odbiti takav poziv.

                              Nebitno da li je to Vesic, Djilas ili neko treci, ljudi se smenjuju, novi dolaze ali funkcija ostaje ista.

                              Lepa paralela bi se mogla uhvatiti sa misljenjima mnogih vernika da nije bitno sto neki pop, svestenik, ne postuje nacela religije, on je tu samo kao sledbenik Crkve. Njegovo ime i prezime, privatan zivot itd nas ne treba zanimati. Kada pozovemo popa na krstenje ili opelo bitna je njegova funkcija i nista drugo.

                              Comment


                              • Originally posted by limun View Post
                                Ja ne shvatam cemu tolika polemika oko Noleta i Vesica, vlast mora da se ispostuje koja god da je u pitanju, to je drzavni vrh Srbije i nepostovanje je prema zemlji odbiti takav poziv.

                                Nebitno da li je to Vesic, Djilas ili neko treci, ljudi se smenjuju, novi dolaze ali funkcija ostaje ista.

                                Lepa paralela bi se mogla uhvatiti sa misljenjima mnogih vernika da nije bitno sto neki pop, svestenik, ne postuje nacela religije, on je tu samo kao sledbenik Crkve. Njegovo ime i prezime, privatan zivot itd nas ne treba zanimati. Kada pozovemo popa na krstenje ili opelo bitna je njegova funkcija i nista drugo.
                                Word.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X