Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova Pričaonica 1.2 patch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nevezano za Novaka sad, nejasno sto bi iko morao da ako navija za nekog na terenu da podrzava njegove poteze van, kao da je porodica. Meni je Kyrie jedan od omiljenih kosarkasa, lik je dileja van terena, Harden isto, Lebron isto, Ibrahimovic, skoro sve njih gotivim na terenu. Hamiltona uzasno gotivim u f1, za njega navijam, i ide mi na nerve sa njegovim modiranjem, reklamiranjem, woke fazonom. To sto je na stazi neko kog bodrim je druga stvar. To sam inace primetio svuda, da navijaci Novaka, Ronalda,Mesija, Rafe, nekog reprezentativca, ma bilo koga, zato sto su ih zgotivili na terenu, ne daju na njih ni u privatnom zivotu, srcano brane postupke, a recimo da nisu teniseri, fudbaleri i da ih niste na taj nacin zgotivili, moguce da biste ih prvi terali u 3pm za ponasanje i postupke ideje u privatnom zivotu. Sad ne ide bas ni za kriminalca da se navija, ali srecom nije mnogo takvih, vise su karakterne stvari u pitanju
    Last edited by colchonero; 14-03-21, 23:12.

    Comment


    • Sektasi
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Originally posted by colchonero View Post
        Nevezano za Novaka sad, nejasno sto bi iko morao da ako navija za nekog na terenu da podrzava njegove poteze van, kao da je porodica. Meni je Kyrie jedan od omiljenih kosarkasa, lik je dileja van terena, Harden isto, Lebron isto, Ibrahimovic, skoro sve njih gotivim na terenu. Hamiltona uzasno gotivim u f1, za njega navijam, i ide mi na nerve sa njegovim modiranjem, reklamiranjem, woke fazonom. To sto je na stazi neko kog bodrim je druga stvar. To sam inace primetio svuda, da navijaci Novaka, Ronalda,Mesija, Rafe, nekog reprezentativca, ma bilo koga, zato sto su ih zgotivili na terenu, ne daju na njih ni u privatnom zivotu, srcano brane postupke, a recimo da nisu teniseri, fudbaleri i da ih niste na taj nacin zgotivili, moguce da biste ih prvi terali u 3pm za ponasanje i postupke ideje u privatnom zivotu. Sad ne ide bas ni za kriminalca da se navija, ali srecom nije mnogo takvih, vise su karakterne stvari u pitanju
        Pa kako da ti kazem, jedno je kad gotivis nekog kao sportistu na terenu, ok ti je, volis kako igra, bla.bla, ali drugo sasvim kad za nekog stvarno navijas, gledas svaki mec, nerviras se, radujes i tako godinama. I napomenula sam vec da ne odobravam sve sto radi, i da sam ga i te kako kritikovala.
        I ova prica nema veze sa tim sto propagiras i hoces da predstavis. Nije isto.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Novak bi uvredio vise od polovine svojih navijaca u Srbiji kada bi odbio da se vidi sa Vesicem. To je istina.


          Nije problem da li se ovo svidja nekome ili ne, verujem da se mnogima ne svidja(kao i meni). Veci je problem ko je koliko politicki ostrascen i ko ce odatle da izvlaci maliciozne zakljucke. Previse smo podeljeni. To ocekivanje od Djokovica da pokrene narod vise govori o tim ljudima nego ovaj potez posete Djokovica Vesicu o Novaku. Njegovi rezultati i dela govore vise nego dovoljno, i zato kazem da samo najostrasceniji ocekuju da on odbije da se vidi sa predstavnicima vlasti koje je narod birao.

          I ja sam nekad ocekivao da nesto kaze ali sam bio previse besan i ostrascen i nisam video pravu sliku.
          Last edited by mark !t zer0; 15-03-21, 08:07.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by gomila nesklada View Post
            Novak bi uvredio vise od polovine svojih navijaca u Srbiji kada bi odbio da se vidi sa Vesicem. To je istina.
            Uvredio bi samo kada bi odbio Vučića, Vesića niko ne voli.

            Comment


            • Dobro, ne bi bas sazvao Djokovic konferenciju i izjavio: e ljudi ja sam odbio i nisam hteo da idem kod Vesica
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Pa kako da ti kazem, jedno je kad gotivis nekog kao sportistu na terenu, ok ti je, volis kako igra, bla.bla, ali drugo sasvim kad za nekog stvarno navijas, gledas svaki mec, nerviras se, radujes i tako godinama. I napomenula sam vec da ne odobravam sve sto radi, i da sam ga i te kako kritikovala.
                I ova prica nema veze sa tim sto propagiras i hoces da predstavis. Nije isto.
                Ma nisam pricao za tebe, nego me cisto podsetilo na nesto na sta sam nailazio u zivotu uzivo.

                Ne mislim nuzno ni na ljude koji mnogo prate tenis recimo. Nego random ljude. Da ljudi brane svoje sportiste, za stvari nevezane za teren, kao da ih poznaju licno i pisu sa njima svaki dan. Isto tako i za napadanje nekog, recimo na ovom podrucju RF, na zapadu Noleta. Ovde da prosetas nekim selom, mnogi bi ti rekli RF govno od coveka, prosecni ljudi koji nisu zlobni iz dubine duse ne mogu da ga smisle,jednostavno takav narativ se pravi, na zapadu da pitas ljude svi bi ti rekli Nole smecar uvrnut, i sta god pozitivno da uradi omalovazavace u javnosti tamo, a svaku gresku ce dizati u nebesa, i ljudi svesno ili ne, prihvate to.

                A ovo za Vesica je komplikovana situacija i mi ne znamo kako se Nole sam oseca po tom pitanju, a svako od nas u stvari prica sta bi mozda on sam uradio da je umesto Noleta na tom mestu. Nije napravio neki los izbor sad, manje pompe, mozda razocarao na kratko mali broj ljudi i to je to.
                Last edited by colchonero; 15-03-21, 10:05.

                Comment


                • Mislim da naši ljudi Federera ne vole jer im izgleda namrgođeno kad igra, ne pokazuje puno emocije, neprirodno im to Nadal im simpatičniji, ipak je mediteranski tip, više iskazuje sreću, bijes na terenu. A opet znam da zapadnjaci Federera najviše vole, možda jer im je jednostavno bliži po tom ponašanju. A tenis se vodi kao gospodski sport (što je pomalo i elitistički) i sad dolazi im taj neki Đoković sa Istoka, vjerovatno im to ubada u oči.

                  U fudbalu obožavaju Vidića, Ivanovića, ali to je i drugi sport i druga publika vjerovatno.
                  Last edited by BorisUnited99; 15-03-21, 11:30.

                  Comment


                  • Originally posted by colchonero View Post
                    Ma nisam pricao za tebe, nego me cisto podsetilo na nesto na sta sam nailazio u zivotu uzivo.

                    Ne mislim nuzno ni na ljude koji mnogo prate tenis recimo. Nego random ljude. Da ljudi brane svoje sportiste, za stvari nevezane za teren, kao da ih poznaju licno i pisu sa njima svaki dan. Isto tako i za napadanje nekog, recimo na ovom podrucju RF, na zapadu Noleta. Ovde da prosetas nekim selom, mnogi bi ti rekli RF govno od coveka, prosecni ljudi koji nisu zlobni iz dubine duse ne mogu da ga smisle,jednostavno takav narativ se pravi, na zapadu da pitas ljude svi bi ti rekli Nole smecar uvrnut, i sta god pozitivno da uradi omalovazavace u javnosti tamo, a svaku gresku ce dizati u nebesa, i ljudi svesno ili ne, prihvate to.

                    A ovo za Vesica je komplikovana situacija i mi ne znamo kako se Nole sam oseca po tom pitanju, a svako od nas u stvari prica sta bi mozda on sam uradio da je umesto Noleta na tom mestu. Nije napravio neki los izbor sad, manje pompe, mozda razocarao na kratko mali broj ljudi i to je to.
                    Nisam ni shvatila da pricas o meni, samo si potego pricu koja mene nervira, o kojoj zvacem ovde i sigurna sam da ne stoji.
                    Nemoguce da je neko navijac nekog i da bukavlno svaki njegov postupak pljuje, ako izuzmemo osvajanje trofeja. To nije prirodno. Nije normalna ni ona druga krajnost, ali valjda smo se razumeli.

                    Dakle ne pricam o simpatizerima. Ja recimo simpatisem mnoge sportiste. Sta rade van terena kada ih ne gledam, veze nemam, niti me zanima. Dok ovo vec ima mnogo vecu tezinu, povotovu kada je Novak u pitanju, valjda zato sto i jeste velicina sama po sebi, tako da na kraju sta god i uradio uvek ce biti dusebriznika ili jos gore onih koji ga mrze i preziru, naravno uvek iz pominjanje familije, zene i sl. I to u Srbiji. Ali da ne sirim sad pricu.

                    A to sto u narodima, ovde ili negde preko, postoje takav narativi i animoziteti prema "neprijatelju", to ima veze samo sa medijama. Oni su ti koji kreiraju misljenja, neseleketivno naravno, na kraju da nije njih taj tamo u nekom selu nikad ne bi ni cuo za ovog drugog.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                      Mislim da naši ljudi Federera ne vole jer im izgleda namrgođeno kad igra, ne pokazuje puno emocije, neprirodno im to Nadal im simpatičniji, ipak je mediteranski tip, više iskazuje sreću, bijes na terenu. A opet znam da zapadnjaci Federera najviše vole, možda jer im je jednostavno bliži po tom ponašanju. A tenis se vodi kao gospodski sport (što je pomalo i elistički) i sad dolazi im taj neki Đoković sa Istoka, vjerovatno im to ubada u oči.

                      U fudbalu obožavaju Vidića, Ivanovića, ali to je i drugi sport i druga publika vjerovatno.
                      Drugar mi radi na SPENS-u, kaže kad je DK reprezentacija Švajcarske igrala u NS-u RF je bio više nego ljubazan. Svakom dečkiću je izlazio u susret, slikao se, potpisivao majice, bio baš onako druželjubiv.

                      Mi imamo stereotip o njegovoj aroganciji i namrgođenosti zbog rivalstva sa našim Novakom pa mu tražimo "dlaku u jajetu".

                      Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        Drugar mi radi na SPENS-u, kaže kad je DK reprezentacija Švajcarske igrala u NS-u RF je bio više nego ljubazan. Svakom dečkiću je izlazio u susret, slikao se, potpisivao majice, bio baš onako druželjubiv.

                        Mi imamo stereotip o njegovoj aroganciji i namrgođenosti zbog rivalstva sa našim Novakom pa mu tražimo "dlaku u jajetu".

                        Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                        Ne bi on bez razloga bio toliko voljen u svetu
                        Ja kad sam konacno imala srece da se slikam sa njim u Stuttgartu, on je tada sigurno pola sata davao autograme i slikao se
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                          Drugar mi radi na SPENS-u, kaže kad je DK reprezentacija Švajcarske igrala u NS-u RF je bio više nego ljubazan. Svakom dečkiću je izlazio u susret, slikao se, potpisivao majice, bio baš onako druželjubiv.

                          Mi imamo stereotip o njegovoj aroganciji i namrgođenosti zbog rivalstva sa našim Novakom pa mu tražimo "dlaku u jajetu".

                          Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                          I sa Nadalom je rival ali Nadala više vole naši, draži im je, bliži po mentalitetu pa vjerovatno zato. Ali opet kažem, tenis je pomalo elitistički (možda sad ne ali u osnovi) i konatm da je i teniska publika na Zapadu takva u velikoj mjeri. Imaju i oni isto takav stereotip i eto ne mirišu Novaka puno. Meni je super jer radi neke dobre stvari van terena, mada kad je u pitanju ponašanje iritantan mi je baš, djeluje usiljeno i isfolirano, ne znam.. Svakako navijam da preskoči ovu dvojicu i gotovo sam siguran da hoće, samo da ne bude nikakvih povreda.

                          Comment


                          • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                            Mislim da naši ljudi Federera ne vole jer im izgleda namrgođeno kad igra, ne pokazuje puno emocije, neprirodno im to Nadal im simpatičniji, ipak je mediteranski tip, više iskazuje sreću, bijes na terenu. A opet znam da zapadnjaci Federera najviše vole, možda jer im je jednostavno bliži po tom ponašanju. A tenis se vodi kao gospodski sport (što je pomalo i elitistički) i sad dolazi im taj neki Đoković sa Istoka, vjerovatno im to ubada u oči.

                            U fudbalu obožavaju Vidića, Ivanovića, ali to je i drugi sport i druga publika vjerovatno.
                            Gledao sam tenis pre nego je Djokovic uzo reket u ruke i navijao za Fedexa. I dalje prvi po GS titulama. Normalno sad kad se njih dvoje sretnu da sam na Nolovoj strani jer je nas. Ali ni ne pratim ja tenis sad tolko. Nego zanima me jedno drugo pitanje. Kad Nolo ode u penziju hoce li srbi i dalje gledati tenis? Mislim koliko je stvarno tu ljubitelja tenisa a koliko Novaka?
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                              Gledao sam tenis pre nego je Djokovic uzo reket u ruke i navijao za Fedexa. I dalje prvi po GS titulama. Normalno sad kad se njih dvoje sretnu da sam na Nolovoj strani jer je nas. Ali ni ne pratim ja tenis sad tolko. Nego zanima me jedno drugo pitanje. Kad Nolo ode u penziju hoce li srbi i dalje gledati tenis? Mislim koliko je stvarno tu ljubitelja tenisa a koliko Novaka?
                              Nece

                              A malo je smesno govoriti da ne vole Djokovica zato sto je Srbin ili sa istoka, jer su Safina obozavali, Anu Ivanovic takodje itd.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Sta rade van terena kada ih ne gledam, veze nemam, niti me zanima.
                                Isto i ja. Gledam sport zbog sporta. Njihovi privatni zivoti me neinteresuju imaju para da nas kupe
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X