Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< US Open 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Joker View Post
    sta 130km/h?

    edit: tek mi naknadno ucitao sliku.

    Pa ovo je vec bolesno da se neko ovim bavi. Ali stvarno.
    Last edited by mmajstor; 07-09-20, 00:20.

    Comment


    • Originally posted by torpedo View Post
      Karikiram, N1 kaže da on zna kako je to kad udari. Zar nije logično da čupaš jebenu masku i boriš se za dah.
      Otkud znam?
      Ali ona je pala i culo se krkljanje i defnitivno se borila za dah, tada nisam ni znala da je pogodila loptica...
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        sta 130km/h?
        ovo...

        Wizard

        Comment


        • Do sutra će porasti na 130 milja

          Comment


          • Ljudi ona loptica nije bila uopste lagana i spora. Mozemo mi sada da kenjamo sta hocemo, ali realno pogledajte snimak i videcete i sami. Daleko od toga da je bila teniski - jaka. Moze Novak to mnogo jace, ali ono je bilo zajebano bas.
            Samo da Novak nauci nesto iz svoje greske to je najbitnije. Da ne dozvoli sebi da mu se ovo ponovi.

            Suspenzijeo, tuzbe i ostale price mi u ovom trenutku deluju nerealno... Previse se ljudi gube ...
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Otkud znam?
              Ali ona je pala i culo se krkljanje i defnitivno se borila za dah, tada nisam ni znala da je pogodila loptica...
              Al reko joj šef ne skidaj masku ni za živu glavu

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Otkud znam?
                Ali ona je pala i culo se krkljanje i defnitivno se borila za dah, tada nisam ni znala da je pogodila loptica...
                cekaj,ti si CULA krklanje
                Wizard

                Comment


                • Originally posted by Uthred View Post
                  cekaj,ti si CULA krklanje [emoji3]
                  Pa culo se u prenosu, na ESPNu, neki cudan zvuk skroz
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by Uthred View Post
                    cekaj,ti si CULA krklanje
                    Jeste se čulo krkljanje , ja sam odmah pomislila da joj je pozlilo...
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by Uthred View Post
                      ovo...

                      kazem,cudo da je ziva,svaki dan vasiliju ostroskom da se moli
                      Pa gledali smo svi....130km/h ode drugi servis a ne ova cuska. Taj pod hitno da upise casove fizike jer mu ne ide bas najbolje...a protiv zlog karaktera tesko sta moze da uradi.

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Ljudi ona loptica nije bila uopste lagana i spora. Mozemo mi sada da kenjamo sta hocemo, ali realno pogledajte snimak i videcete i sami. Daleko od toga da je bila teniski - jaka. Moze Novak to mnogo jace, ali ono je bilo zajebano bas.
                        Samo da Novak nauci nesto iz svoje greske to je najbitnije. Da ne dozvoli sebi da mu se ovo ponovi.

                        Suspenzijeo, tuzbe i ostale price mi u ovom trenutku deluju nerealno... Previse se ljudi gube ...
                        nece biti suspenzije,stavio Sam tvit BIG THREE
                        Wizard

                        Comment


                        • Originally posted by Marija81 View Post
                          Jeste se čulo krkljanje , ja sam odmah pomislila da joj je pozlilo...
                          eno bojana sad kaze neki cudan zvuk,a ti krkljanje...ja nista...ko suce
                          Wizard

                          Comment


                          • Ubuduce, Novak neka samo izvadi lopticu iz džepa i ispusti je pa neka trče ova deca da ih skupljaju... ma sa svakom loptom tako ubuduce.

                            Debilizam cela ova odluka...


                            Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Samo da Novak nauci nesto iz svoje greske to je najbitnije. Da ne dozvoli sebi da mu se ovo ponovi.
                              Posle ovoga bi bila fora da do kraja karijere loptice salje skupljacima po zemlji, kao oni sto to rade. Kad je bal, nek' je cirkus.

                              Comment


                              • Originally posted by Uthred View Post
                                eno bojana sad kaze neki cudan zvuk,a ti krkljanje...ja nista...ko suce [emoji3]
                                Pa krkljanje, tako mogu najbolje da opisem...uostalom, premotaj pa ces cuti
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X