Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< US Open 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pogledao opet ovaj momenat. Žene ne može da diše, davi se al ne skida masku, tek nakon nekog vremena skinuli joj. Čudna reakcija.

    Comment


    • Wizard

      Comment


      • Originally posted by torpedo View Post
        Pogledao opet ovaj momenat. Žene ne može da diše, davi se al ne skida masku, tek nakon nekog vremena skinuli joj. Čudna reakcija.
        ma jede govna
        Wizard

        Comment


        • Bojana, zavrsi mi tamo da otvorim temu za RG. Ovo ne moze ovako da se zavrsi...

          Comment


          • Originally posted by Joker View Post
            Bojana, zavrsi mi tamo da otvorim temu za RG. Ovo ne moze ovako da se zavrsi... [emoji3]
            Ti si dobrovoljac, dogovreno [emoji3]
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Ako je neko izbaksuzirao to je onda onaj njegov cale.

              Ja nisam mogao da verujem kada sam ga cuo na eurosportu. Mene je bio blam samo da slusam one egocentricne komentare a mogu misliti kako je nekom kada to izgovara a ni najmanje ne oseca isto.
              Mislim da je kosmicki nemoguce ostvariti uspeh kada ti neko tako energetski udara klip u tockove.

              Comment


              • Originally posted by torpedo View Post
                Pogledao opet ovaj momenat. Žene ne može da diše, davi se al ne skida masku, tek nakon nekog vremena skinuli joj. Čudna reakcija.
                Da li si kada dobio udarac u jagodicu? Kladim se da nisi. U protivnom bi razumio.

                Comment


                • Kaze se jabucica..

                  Comment


                  • Originally posted by Joker View Post
                    Bojana, zavrsi mi tamo da otvorim temu za RG. Ovo ne moze ovako da se zavrsi...


                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by Joker View Post
                      Kaze se jabucica..
                      Kako gdje!

                      Comment


                      • I šta onda, ti jesi i držao si se za nogu. Ili si pokušao doći do daha.

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Kako gdje!
                          Pa kako onda zovete pravu jagodicu na licu, ono ispupcenje ispod oka? Ribizla?

                          Comment


                          • Originally posted by Joker View Post
                            Pa kako onda zovete pravu jagodicu na licu, ono ispupcenje ispod oka? Ribizla?
                            Jabucica, hahahah
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by torpedo View Post
                              Pogledao opet ovaj momenat. Žene ne može da diše, davi se al ne skida masku, tek nakon nekog vremena skinuli joj. Čudna reakcija.
                              Korona moj prijatelju, vidiš kolika je smrtnost, kosi ali manje nego gladnu decu.



                              Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Kako gdje!
                                svugde se kaze jabucica,jedino ako u nekom NOVOM starom zavetu pise da je eva dala adamu jagodicu
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X