Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< US Open 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pusticu ga,al sam se upetljao...

    a pusticu i sutkinju,sad sam procitao da joj je sin umro
    Wizard

    Comment


    • ...i da su nasi grozni...ONO BAS...
      Wizard

      Comment


      • Kome??

        Comment


        • pa toj lauri,valjda je postradao u biciklistickoj trci...
          cek da nadjem link
          Wizard

          Comment


          • https://www.dailymail.co.uk/sport/te...ts-trolls.html
            Wizard

            Comment


            • ovaj ES,pa jbt...poceli medvedev i tiafo,oni prikazuju biciklizam na dvojci
              Wizard

              Comment


              • Originally posted by Uthred View Post
                ovaj ES,pa jbt...poceli medvedev i tiafo,oni prikazuju biciklizam na dvojci
                gledaj ESPN http://freestreams-live1.com/tennis-live-streams/
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • cu da probam,mada mislim da ce medvedev to lako

                  a evo andrej pobedio i meni je dalje misterija beretinijev ranking
                  Wizard

                  Comment


                  • Kako ga gazi Medo.. to ce biti super polufinale sa Timom. I 100% u 5 setova. Jedan Zveki bi mogao i da iskoristi tu klanicu..

                    Comment


                    • ma lako ga gazi,amerikanac je ocaj-svi amerikanci su ocaj,jbt,ne znam amerikanca koji ima dobar bekhend...

                      uf,moracu se znojiti sad za timija
                      Wizard

                      Comment


                      • Originally posted by Uthred View Post
                        svi amerikanci su ocaj,jbt,ne znam amerikanca koji ima dobar bekhend...
                        Gledao sam jedan interesantan teniski podkast u kom su se takli te teme i cuo sam nekoliko simpaticnih argumenata koje su navodili kao razloge inferiornosti americkog tenisa u odnosu na evropski poslednjih decenija. Pored nekih standarnih, kao sto su radna etika, popularnost.. naveli su podlogu. U Evropi se teniseri uglavnom "podizu" na sljaci, a u Americi na betonu. A sljaka je, po njihovom misljenju, mnogo korisnija za nadgradnju i napredovanje, jer pruza svakakve mogucnosti u razmjenama, koje inace dugo traju, pa se pravovremeno uce i konzistentnosti, kako da sacuvaju fokus tokom dugih razmjena i sl. A razlog koji mi je bio posebno interesantan je sekundarni sport koji upraznjavaju momcici na oba kontinenta. U Americi je to americki fudbal, bejzbol i kosarka. A ti sportovi, kako tvrde, skoro ni malo ne pomazu kao osnova za tenis. Dok mi u Evropi igramo fudbal (soccer). Fudbal je savrsena osnova za rad nogu, a rad nogu i kretanje je, vele, bukvalno pola posla u tenisu.

                        Comment


                        • pa ne znam koliko to ima smisla,konors,mekinro i ostali su bili amerikanci,a situacija je bila maltene ista
                          Wizard

                          Comment


                          • Originally posted by Joker View Post
                            Gledao sam jedan interesantan teniski podkast u kom su se takli te teme i cuo sam nekoliko simpaticnih argumenata koje su navodili kao razloge inferiornosti americkog tenisa u odnosu na evropski poslednjih decenija. Pored nekih standarnih, kao sto su radna etika, popularnost.. naveli su podlogu. U Evropi se teniseri uglavnom "podizu" na sljaci, a u Americi na betonu. A sljaka je, po njihovom misljenju, mnogo korisnija za nadgradnju i napredovanje, jer pruza svakakve mogucnosti u razmjenama, koje inace dugo traju, pa se pravovremeno uce i konzistentnosti, kako da sacuvaju fokus tokom dugih razmjena i sl. A razlog koji mi je bio posebno interesantan je sekundarni sport koji upraznjavaju momcici na oba kontinenta. U Americi je to americki fudbal, bejzbol i kosarka. A ti sportovi, kako tvrde, skoro ni malo ne pomazu kao osnova za tenis. Dok mi u Evropi igramo fudbal (soccer). Fudbal je savrsena osnova za rad nogu, a rad nogu i kretanje je, vele, bukvalno pola posla u tenisu.
                            Ta teorija da je kretanje u fudbalu i tenisu slicno postoji neko vrijeme. Sire gledano, postoji teorija o (ne)kompatibilnosti sportova. Tako znam odbojkaskog trenera koji nije dozvoljavao svojim igracima da idu na skijanje. Navodno skijanje razvija krive misice za odbojku.

                            S druge strane, Novak stano istice da mu je skijanje pomoglo da ima ravnotezu u nemogucim pozicijama sto cini njegovu defanzivu nevjerovatnom.

                            Comment


                            • Originally posted by Uthred View Post
                              pa ne znam koliko to ima smisla,konors,mekinro i ostali su bili amerikanci,a situacija je bila maltene ista
                              To je bilo vrijeme kracih poena, s&v, jurisanja na mrezu.. Ova prica se odnosila na moderan tenis.

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Ta teorija da je kretanje u fudbalu i tenisu slicno postoji neko vrijeme. Sire gledano, postoji teorija o (ne)kompatibilnosti sportova. Tako znam odbojkaskog trenera koji nije dozvoljavao svojim igracima da idu na skijanje. Navodno skijanje razvija krive misice za odbojku.

                                S druge strane, Novak stano istice da mu je skijanje pomoglo da ima ravnotezu u nemogucim pozicijama sto cini njegovu defanzivu nevjerovatnom.
                                Pa hvala bogu da su odbojka i skijanje nekompatibilni, kosarka bi bila mnogo bolja osnova. Ali fudbal i tenis imaju te kratke sprinteve i cimanja skoro pa identicne.

                                Comment

                                Working...
                                X