Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< US Open 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by torpedo View Post
    I šta onda, ti jesi i držao si se za nogu. Ili si pokušao doći do daha.
    Nisam se drzao za nogu ali sam imao slicnu reakciju njoj. Imao sam osjecaj davljenja a ne gusenja.

    Comment


    • Ne znam za vas, ali da sam ja na mestu one zene otisao bih do glavnog sudije i rekao da je accident i da nisam gledao inace bih se izmakao....kao sto je to onaj kamerman uradio na Sinciju (doduse sudija je dosao do njega). Kao da je nije bilo briga sta ce se desiti i prizeljkivala vendetu.

      Comment


      • Sad je ona kriva sto je Djokovic pogodio u grlo?
        Svasta cu ovde da procitam...
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Jesu li osigurane linijske sudije, ako jesu naplatiće bakica lepo svoju jabučicu
          Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

          Comment


          • Wizard

            Comment


            • Bojana da je tvoj pesko ovo uradio jer bi isto tako bila grlata?
              Jel se saosećaš sa linijskim?
              Idi odnesi joj narandže i pomozi da preboli što brže.

              Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
              Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 07-09-20, 00:14.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Sad je ona kriva sto je Djokovic pogodio u grlo?
                Svasta cu ovde da procitam...
                "Cela ova situacija me čini zaista tužnim i praznim. Proverio sam kako se oseća linijski sudija, i prema informacijama koje sam dobio, oseća se dobro, hvala Bogu. Njeno ime ne mogu da otkrijem zbog očuvanja njene privatnosti. Jako mi je žao što sam joj naneo takav stres. Nije bilo namerno. Bilo je pogrešno.

                Želim da ovo neprijatno iskustvo, diskvalifikaciju sa turnira, pretvorim u važnu životnu lekciju, kako bih nastavio da rastem i razvijam se kao čovek, ali i teniser.

                Izvinjavam se organizatorima US Opena. Veoma sam zahvalan svom timu i porodici što mi pružaju snažnu podršku, kao i mojim navijačima jer su uvek uz mene. Hvala vam i žao mi je. Bio je ovo težak dan za sve."


                http://sportklub.rs/Blog/Sasa-Ozmo/a...lisekunda.html
                Last edited by Samo Zvezda; 07-09-20, 00:15.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Sad je ona kriva sto je Djokovic pogodio u grlo?
                  Svasta cu ovde da procitam...
                  Mislim da to nisi procitala jer nije niko to napisao.

                  edit: u stvari mozda i jesi, al ja nisam dobro procitao

                  Originally posted by Dekson View Post
                  Jesu li osigurane linijske sudije, ako jesu naplatiće bakica lepo svoju jabučicu
                  Nece jer je prosla bez povrede...moraju i osiguranja od necega da zive.
                  A i nije bakica nego zena...dajte ljudi ne preterujte.
                  Last edited by mmajstor; 07-09-20, 00:15.

                  Comment


                  • Originally posted by torpedo View Post
                    I šta onda, ti jesi i držao si se za nogu. Ili si pokušao doći do daha.
                    A za kakvu nogu?
                    Sad su pokazali snimak, jednom rukom se oslonila na beton, drugom se hvata za grlo i pokusava da dodje do daha
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by torpedo View Post
                      Pogledao opet ovaj momenat. Žene ne može da diše, davi se al ne skida masku, tek nakon nekog vremena skinuli joj. Čudna reakcija.
                      Folira 100% ... Placena od zaverenika protiv Novaka. Ljudi u crnom rade sve sto je u njihovoj moci da ga sprece da uzme jos slemova...
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        A za kakvu nogu?
                        Sad su pokazali snimak, jednom rukom se oslonila na beton, drugom se hvata za grlo i pokusava da dodje do daha
                        cudo da je ziva ostala
                        Wizard

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          A za kakvu nogu?
                          Sad su pokazali snimak, jednom rukom se oslonila na beton, drugom se hvata za grlo i pokusava da dodje do daha
                          Karikiram, N1 kaže da on zna kako je to kad udari. Zar nije logično da čupaš jebenu masku i boriš se za dah.

                          Comment


                          • Comment


                            • Vise im se zamerio sa ovom asocijacijom igraca.

                              Ako Srdjan opet bude bio na eurosportu ja ocekujem da ce da ga diskvalifikuju zbog Covida.

                              Comment


                              • Originally posted by torpedo View Post
                                Karikiram, N1 kaže da on zna kako je to kad udari. Zar nije logično da čupaš jebenu masku i boriš se za dah.
                                Mene je jednom strefio sakom u jabucicu jedan smrad u 6 osnovne.Koliko se sjecam veci mi je problem bio fizicki bol nego neki gubitak daha.
                                Stvarno je neprijatan osjecaj.
                                Last edited by E1_PG; 07-09-20, 00:19.

                                Comment

                                Working...
                                X