Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2020.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Jedino ako: you eat with your eyes u slengu nema neko bas lose znacenje, ne vidim sta je to toliko strasno rekao.
    ma mlatimo praznu slamu do azarenkine titule...

    nemam pojma,trebalo bih da cujem kako je kazao,mozes nekome reci al si lep i al si lep ako ovako moze da se ilustruje

    Originally posted by Joker View Post
    Iako bi Uthred sad rekao ...
    ...ja bih rekao sa sasa deluje izuzetno saamopouzdan,u toku meca tim-medvedev je izasao na tribine i drndao mobilni,nije ga bilo briga ni ko ce mu biti protivnik

    tim ima breme 3 izgubljena finala i na tviteru (mislim) se vec sprda da ce se krstiti u endi marej ako izgubi sutra vece...ne dopada mi se to nimalo
    Wizard

    Comment


    • Pa nije to bas neko breme, izgubio 2 puta od Nadala na RGu i jednom od Djokovica na AOu, od 2 igraca koji dominiraju na tim slemovima vec 10+ godina.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • pa ne znam,zavisi od osobe do osobe,verujem da mu je breme...

        jako mi se dopada njegov trener,jos nisam video nekog da se toliko unese u mec kao igrac,stvarno svaka cast
        Wizard

        Comment


        • Iskusniji je od Zvereva, u boljoj formi je od Zvereva i ne mislim da ce ga mogucnost osvajanja slema puno sputati.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Ma kakvi Tim da ima breme. Pa igra protiv Sase

            Timove varijacije su stvarno minimalne, no ako je u formi, a vidimo da jeste....
            On je bas ubedljiv ovde favorit, pogotovu kada se uzme Sasina njanjavost u PF i sklonost ka padovima. Mora Nemac mnogo agresivnije, uz max kontrolu i fokus ako misli nesto da uradi. I servis 300%
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • ma ljudi,ovo je drugi sasa,opusten,ne secam se da sam ga video da lomi rekete,da urla,COOL lik skroz

              docim mi je tim sinocnim dranjem na nemackom bio hit,koliko je to ruzno zvucalo

              al i on je kul


              Wizard

              Comment


              • Ja cu samo zbog Novakove buducnosti navijati za Zvereva, jer kad Tim osvoji svoj prvi slem.. pisi propalo. On ce istovremeno da zavlada na sva 3 slema (osim W, naravno) i imamo novog dominatora in no time.

                Comment


                • kad se slonovi budu verali po drvecu
                  Wizard

                  Comment


                  • Da, da i mene toga strah, i ja zato navijam za Sasu, ali nisam sigurna koliko ce mu to bas pomoci.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • preterujete,maomak nema nijedan GS,sad ce zavladati njima
                      Wizard

                      Comment


                      • Polako ljudi sa Timom. On je u svojim najboljim godinama, tako da sumnjam da ce previse da vlada. Da je 5 godina mladji pa i ajde, ali ovako sumnjam. Kada ova nova generacija sazri za par godina ne verujem da ce da ih dominira Dominik.

                        Tako da, ja mu predvidjam karijeru slicno Stanu, mozda malo bolju posto ce imati slabu konkurenciju. Ali i jednom i drugim je zajednicko da im je trebalo mnogo vremena da se razviju kao igraci.

                        Comment


                        • Originally posted by 147 View Post
                          Tako da, ja mu predvidjam karijeru slicno Stanu, mozda malo bolju posto ce imati slabu konkurenciju. Ali i jednom i drugim je zajednicko da im je trebalo mnogo vremena da se razviju kao igraci.
                          Nema sanse da se on zaustavi na 3 slema, to odmah sad tvrdim. Sve i da izgubi sjutra. I on je vec sad kompletniji igrac od obojice (Endi i Stan). Samo da nauci cesce da hvata loptu u penjanju, mada je i to pokazao da umije vrhunski, samo se ne osjeca komotno u takvim revolveraskim razmjenama. Covjek je ubica sa oba krila, plus ima manijacko kretanje. Cim maaaalo velikani spuste nogu sa gasa, cao.. nikad vise...

                          Comment


                          • pa velikani su vec spustili loptu,mozda rafa osvoji ovaj RG i to je to,mada ja mislim da ni ovaj nece uzeti
                            Wizard

                            Comment


                            • Razočarao me Medvedev naštelio se danas da odgledam nastavak trećeg seta - nisam se nagledao, cca 20 min.....

                              Comment


                              • Znaci ako Tim osvoji Us Open, to je kraj Novakove i Nadalove karijere?Ima smisla...

                                Comment

                                Working...
                                X