Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2020.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Auuuuupopravi mi Vika dan, nekako mi se činilo da se trebam sačuvati rezultata i odgledati meč.
    Protiv organizatora, linijskih, glavnog sudije (ko stavlja onu debelu kravu da sudi, nije ni za čelindžera) elektronike, Serene sa svim svojim smicalicama.....jedino nije morala protiv publike. E sad mi se možda želja i ostvari da Vika uzme tur.

    Comment


    • Sad sam odgledala Wish&Go podkast koja je vezana za Djokovica i situaciju na USO.
      Necu da komentarisem situaciju, silne strane smo ispisali, nego ovu dvojicu.
      Sa Viskovicem se mozda ne slazem 100%, ali se poprilicno slazem i on je skroz ok, ali onaj Govedarica je tragikomican lik najgore kad krene nesto da objasnjava, da sae upetljava, na kraju nemam pojma sta je hteo da kaze, mislim da je Visko poneku put u fazonu: daj, hoces li vise reci, smorio si
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Jedna majka osvojila

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Sad sam odgledala Wish&Go podkast koja je vezana za Djokovica i situaciju na USO.
          Necu da komentarisem situaciju, silne strane smo ispisali, nego ovu dvojicu.
          Sa Viskovicem se mozda ne slazem 100%, ali se poprilicno slazem i on je skroz ok, ali onaj Govedarica je tragikomican lik najgore kad krene nesto da objasnjava, da sae upetljava, na kraju nemam pojma sta je hteo da kaze, mislim da je Visko poneku put u fazonu: daj, hoces li vise reci, smorio si



          Povlacim sve sto sam ikad rekao za Govedaricu. Mislim da kao komentator nije los ali je sve to ponistio nebulozama u studiju i u ovoj emisiji sa Viskom. Covjek ne zna sta hoce da kaze, bas tesko za slusati. Premotavam njegove dijelove

          Comment


          • Originally posted by Joker View Post
            Dovoljno je da Tim ponovi danasnju igru i Zverev apsolutno nikakve sanse nema.
            Bas tako. Morace Zverev da bude mnogo agresivniji u nedelju, ovo sto je igrao do finala nece proci protiv Tima. U Australiji je Tim dobio u tesnom mecu, ali mi je utisak da je Nemac sada losiji, a Tim tu negde kao u Melburnu.
            Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
            Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
            30 consecutive match wins - Stands alone
            3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
            Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

            Comment


            • adria-tourci igraju finale







              Wizard

              Comment


              • Ovaj Dumusoa prava stetocina, i nikad korist nikakva od njega.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Fun facts:

                  Dvojac koji će se sastati u finalu Thiem i Zverev imaju zbirni h2h protiv big 3 nevjerovatnih 21:29!

                  Budući da sam gledao gotovo svaki meč i veoma ih se dobro sjećam, znam sve okolnosti, pa mogu potvrditi da je taj h2h potpuno realan. Nešto oduzmeš, nešto dodaš i opet ćeš doći na isto.

                  Ovi momci su zbog toga potpuno zaslužili da budu prvi koji će probiti led.
                  Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                  Comment


                  • Wizard

                    Comment


                    • Ne vidim problem. Jedan fudbalski trener je svojevremeno rekao da prevodilac ima sekis glas i svi su se smejali, sad kad Beker kaze da je sudija lepa odmah skacu i optuzuju ga za seksizam?

                      Comment


                      • Comment


                        • Jedino ako: you eat with your eyes u slengu nema neko bas lose znacenje, ne vidim sta je to toliko strasno rekao.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by Uthred View Post
                            Živ čovek, podržavam mišljenje [emoji56]

                            Comment


                            • Originally posted by Milutinov Tata View Post
                              Bas tako. Morace Zverev da bude mnogo agresivniji u nedelju, ovo sto je igrao do finala nece proci protiv Tima. U Australiji je Tim dobio u tesnom mecu, ali mi je utisak da je Nemac sada losiji, a Tim tu negde kao u Melburnu.
                              Problem za Zvereva je sto ja ne vidim kako Tim uopste moze da spusti nivo. Jedino neka povredica da ga sjebe. Iako bi Uthred sad rekao kako i Tim zna da se raspadne, ja ga bas ne znam takvog. On drzi odlican nivo tokom cijelog meca i vrlo su male oscilacije. Trebas biti Velika trojka da bi iskoristio te oscilacije, kao sto je Novak na AO. Narocito me je prijatno iznenadio igrom u oba tb-a sinoc. Iako je posle meca iskreno izjavio da ih ne voli, vidi se vec koliko je iskusniji od Meda u kriticnim momentima i ne dozvoljava da ga vaznost tih momenata slomi. Posebno taj balans izmedju agresivne igre i drzanja loptice u igri u kljucnim poenima, bas iskusno djeluje sve to.

                              Comment


                              • Kakva rupa sto se tice 90-tih

                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X