Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2020.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Borhes054 View Post
    A šta fali da Busta osvoji?
    Pa.. fali uporiste u realnosti. Ja prosto ne mogu da vidim kako Busta moze da porazi jednog Tima ili Meda. Zverev je vec sklon samounistenju, ali ni tu mu ne dajem neke sanse.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Stoo? Jesi li i ti imala iste?

      Evo ispao i poslednji. I sad ako krenemo sa ispadanjem otpozadi ka pocetku, stizemo do sredine i titula ide Sasi
      Ma šalila sam se malo...

      Ali ova druga želja mi se sviđa...
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Meni miriše na ono ko u nadrealistima, ajmo žene friška ideologija, daj mi 300 grama za maloga
        Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

        Comment


        • Originally posted by Joker View Post
          Pa.. fali uporiste u realnosti. Ja prosto ne mogu da vidim kako Busta moze da porazi jednog Tima ili Meda. Zverev je vec sklon samounistenju, ali ni tu mu ne dajem neke sanse.
          a tim ne zna da se ubije

          evo,videcemo vrlo brzo,namirisao je sansu i mislim da je najmanje nervozan (o busti sad pisem)
          Wizard

          Comment


          • osaka prva finalistkinja FAIL,jbt,pogledo sam snimak


            sad igraju tek
            Last edited by Beocca; 11-09-20, 00:21.
            Wizard

            Comment


            • Bas mi je drago zbog Vike, bravo!
              Posle prvog nisam mislila da ima i promil sanse.
              Eto sta je sport i tenis.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Bas mi je drago zbog Azarenka, posle svega sto je prosla i u karijeri i u zivotu, nadam da se da ce osvojiti slem.
                A steta sto Brejdi nije prosla, jer mi je Osaka od simpaticne teniserke i osobe do ekstremno antipaticne dosla u rekordnom roku.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • me too...

                  uzela ju je na iskustvo,da je brejdi pobedila,ne bi bilo nepravedno...

                  slabo marim za ženski tenis,al ova dva meča noćas su bila baš ono...

                  serena je jako ranjiva,troši se mnogo na prvom delu svakog slema i vide se godine i kilogrami...ona ima sjajne udarce i još bolji servis,ali ako je neko šeta,tu je već muka...njen stili igre nije kao fedov i često puta joj je duša u nosu...


                  u finalu za azarenku
                  Wizard

                  Comment


                  • Ovo je bilo pre neki dan, ali ne zna se koja je gluplja, da li Osaka ili ova Rene Stabs
                    kojim tonom ona nju ovo pita, kao da je pita koju ce sledecu boju da nosi
                    a i po odgovoru se vidi koliko Osaka nema blage veze

                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Prelep dan. Udjem na rezultate i vidim da je jedna od najodvratnijih teniserki ispala.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • šta muški iraju od 22h prvi par,pa odmah drugi_

                        čini mi se da je kod žena bila pauza...
                        Wizard

                        Comment


                        • Zene su pocele kasnije, tek u 1h ali nije bilo pauze.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by Uthred View Post
                            šta muški iraju od 22h prvi par,pa odmah drugi_

                            čini mi se da je kod žena bila pauza...
                            Biće i ovdje pauza 15 minuta

                            Comment


                            • dakle,novak igra rim,igra se bez publike,teniseri u 2 hotela-muski i zenski

                              medvedev ne igra,valjda sok upada

                              a ja se spremam da gledam polufinala posle bog zna koliko vremena bez nervoze


                              favoritos un favoriten su naravno timi i pablo
                              Wizard

                              Comment


                              • Sad sam negde pročitao da je ovo Busti drugo polufinsle US opena, a da je do tog dostignuća došao sa jednom top 30 pobedom.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X