Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2020.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    A jel treba da budemo pristrasni slepci i da filujemo? Da napisemo nesto sto nije? Da ulepsavamo, trazimo drugog krivca, sve da bi se mi sami osecali lakse?
    Ja takav ne mogu da budem. U koliko me to ne cini dovoljno kvalifikovanim za Novakovog navijaca onda jbg ...
    radi šta ti volja,ja neću da ulepšavam i preuveličavam,naveo sam primer serene,da ne ponavljam-bila jeste diskvalikovana,samo su je svi branili...možemo i mi...
    Wizard

    Comment


    • On je ovde dobio opomenu, a pogodio je vazduh, nesto sto svi oni rade i tada popiju opomenu i to znaju

      Originally posted by Nera View Post
      I sve ove primere sto ste postavili nemaju veze s vezom.
      Ima ko zna koliko tenisera koji su isto tako pogodili linijskog ili skupljaca loptica, ali problem je gde su ih pogodili, ovde je najveci problem sto je grlo, sto je ona pala i trebalo joj je neko vreme da se oporavi.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        On je ovde dobio opomenu, a pogodio je vazduh, nesto sto svi oni rade i tada popiju opomenu i to znaju



        I sve ove primere sto ste postavili nemaju veze s vezom.
        Ima ko zna koliko tenisera koji su isto tako pogodili linijskog ili skupljaca loptica, ali problem je gde su ih pogodili, ovde je najveci problem sto je grlo, sto je ona pala i trebalo joj je neko vreme da se oporavi.
        sve ima veze,a sad neću da pričam napamet,kad dođem kući pogledaću opet i postaviti
        Wizard

        Comment


        • Vjerujte da se ne radi o planetarnoj zavjeri. Nisu imali izbora!

          Da se zena nasmijala, uhvatila lopticu, odigrala glavom, digla palac... mogli su da progledaju kroz prste. Jednom kad je pala, uhvatila se za glro, pocela da se davi... nije bilo izbora!

          U svim slucajevima kao ovaj sinocni, rezultat je bio isti!

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Vjerujte da se ne radi o planetarnoj zavjeri. Nisu imali izbora!

            Da se zena nasmijala, uhvatila lopticu, odigrala glavom, digla palac... mogli su da progledaju kroz prste. Jednom kad je pala, uhvatila se za glro, pocela da se davi... nije bilo izbora!

            U svim slucajevima kao ovaj sinocni, rezultat je bio isti!
            Zivo me zanima da li ce i tebe vredjati i vaditi neke situacije u kojima je Fed bio, a ti i ja isto pricamo.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • fed se vadi u konotaciji večite nepravde koju novak trpi-od sedenja u kancelariji direktora turnira,nameštanja krova,davanja termina i terena,izbacivanja njegovih oprostajnih ili kakvih već želja,koje su se kao zagubile etc...

              a ni vređa zdrav razum
              Wizard

              Comment


              • Originally posted by Uthred View Post
                fed se vadi u konotaciji večite nepravde koju novak trpi-od sedenja u kancelariji direktora turnira,nameštanja krova,davanja termina i terena,izbacivanja njegovih oprostajnih ili kakvih već želja,koje su se kao zagubile etc...

                a ni vređa zdrav razum
                Ti onda nadji primer gde je on pogodio linijskog u grlo, a da nije diskvalifikovan pa onda mozemo da pricamo, a ne sve neki primeri koji se stalno desavaju i niko nikad nije diskvalifikovan.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Zivo me zanima da li ce i tebe vredjati i vaditi neke situacije u kojima je Fed bio, a ti i ja isto pricamo.
                  Svako ko ucestvuje na ovom forum povremeno bude vrijedja. Nekad je to nenamjerno, neka je to u zaru diskusije, a nekad je to provociranje... To je skoro pa neizbjezno. Alternativa je ne ucestvati na forumu. ALi gdje da nadejm ljude koji imaju isto znanje o tenisu i dijele slicne emocije - shminka, Sandu, olja, ti, notorious, Marija, Prle!, joker... (neka se oni koji sam preskocio ne uvrijede.) I sinocnu frustraciju sam lakse prebolio uz pomoc ovog foruma.

                  U ovom trenutku, mnogi iskreno vjeruju da je u pitanju zavjera. Sudija je zena pa je proglase za baba koja treba da cuva unuke u protvnom bi imala reflekse i izbjegla. Nalazi se bezbrojh slucajeva u kojima je neko napravio slicno pa nije diskavalifikovan. Novak sam je par puta napravio slicno pa nije bio diskavlifikovan. Ali u ovakvom slucaju svi su dikvalifikovani! Turnir ne moze da rizikuje naslov: "Zena se davi! Zasto nije Novak diskvalifikovan iako su pravila jasna! Treba li da zavrsi u bolnici da ga diskavlifikuju." Isto je sa Sapovalovom i Nalbandijanom. Henman je razlicit jer je on samo rasplakao dijete! Jos uvijek neprihvaljivo.


                  Mozda iracionalno, imam zelju pokazati im da se ne radi o zavjeri. Previse ljudi vjeruje u zavjere koje ne postoje. Sandu je objasnio da turnir gubi diskvalifikacijom. Mozda me neko i uvrijedi. To je rizik.


                  Tebe provociraju, zato sto se palis, zato sto reagujes na njihove provokacije. Nemoj reagovati. I da se ne lazemo, pomalo si navijacki slijepa kad se radi o Federeru!

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Tebe provociraju, zato sto se palis, zato sto reagujes na njihove provokacije. Nemoj reagovati. I da se ne lazemo, pomalo si navijacki slijepa kad se radi o Federeru!
                    Ako ce im lakse biti, Djokovic diskvalifikovan a oni pokusavaju mene da provociraju, onda nije problem, neka me zezaju.
                    Samo sto se ja nisam iznervirala, spavala sam kao beba, meni je samo bilo smesno i jos uvek je sto se te situacije izjednacavaju.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Ti onda nadji primer gde je on pogodio linijskog u grlo, a da nije diskvalifikovan pa onda mozemo da pricamo, a ne sve neki primeri koji se stalno desavaju i niko nikad nije diskvalifikovan.

                      a ti pažljivo pročitaj šta sam napisao..

                      spinovanje druga vrata desno
                      Wizard

                      Comment


                      • Meni je najsmešnije kako se ostali uvek polome da dokažu Bojani kako je neobjektivna, a oni sve pucaju od objektivnosti u pi*ku materinu Sve se mislim bi se da isto ovako opravdavali Nadala ili Federera da nešto slično urade. Samo jbg, oni nisu ovako nesmotreni pa teorija neće moći da se proveri.

                        Comment


                        • Originally posted by Uthred View Post
                          a ti pažljivo pročitaj šta sam napisao..

                          spinovanje druga vrata desno
                          Kakvo spinovanje?
                          Ako kazes da Fed nikad nije diskvalifikovan, moras da nadjes istu ili slicnu situaciju, ne mozes sad da govoris o nekim krovovima, terminima itd.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Jedina slamka spasa za koju se moglo uhvatiti u ovom slucaju je bila reakcija linijskog sudije. On je odreagovala kao da je udahnula neku radioaktivnu supstancu. Ili da su je ubacili u vakumirani prostor.

                            I sto se toga tice ruku na srce ne mozemo sa sigurnoscu tvrditi da je bio slab udarac i da je ona tu pretjerala u reakciji.

                            Nije mu bilo spasa, definitivno. I kad sam sve gledao uzivo, prva reakcija mi je bila da ne mogu imati drugu opciju osim diskvalifikacije. Nisam vidio nastavak meca poslije onoga, to bi bile strasne reakcije da se ista drugo dogodilo.

                            To je neko dobro spomenuo, sta je razlog Novakove povecane nervoze tokom ove 2 sedmice. Da li taj sindikat, mnogo pritisaka, Adria tour mislim da je sve pomalo ali glavna stvar jeste ta mana da zeli da dobije mec sa onoliko utrosene energije koliko je on zacrtao prije pocetka. To mu je nevjerovatno losa stvar, koja se sve vise i vise manifestuje, pogotovo u prije same zavrsnice. Ne moze se kontrolisat po tom pitanju, jedan dobar poen protivnika ga izbije iz cipela.

                            Comment


                            • Kakva slamka spasa, šta vam je više sa analiziranjem, ko da bi se neko od nas nasmijao da te ničim izazvan neko nečekivano zvekne teniskom lopticom po grkljenu

                              Comment


                              • Ma na kraju krajeva to je jedina istina, nema tu sta.

                                Al et generalno govorim da kad pogodis sudiju u ruku, nogu il cak stomak da se moze pregovarat. Ovako sanse bez, svakako.

                                Comment

                                Working...
                                X