Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2020.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novak odlican, Zverko se polako vraca na kolosek.Mozda ode do zavrsnice.

    Comment


    • Originally posted by Joker View Post
      Struff je na kraju ispao "neocekivano lak", jer se rezultat uopste ne podudara sa slikom na terenu. Po rezultatu bi se reklo da je Struff bio los, a bas je dobro igrao. Poenta je sto je Novak bas bio fokusiran.
      Da ne zatrpavam lajv temu, upravo je to i bila moja poenta...Protiv Štrufa je ispalo neočekivano lako, ne zato što je on bio loš a Novak prosečan nego jer je Novak bio odličan...
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Bravo Borna!!
        Kakav borac, jel gledas Filupe, boga ti poljubim, sram te bilo?!
        Gledala sam samo do kraja prvog seta i ok izgubio tb, ali pomislila to je to. Ma svaka cast, moram da vratim da gledam. Jel dramio Grk?
        To je bio jedan od najstrasnijih raspada u istoriji tenisa.

        Cicipas je imao:

        2:1 u setovima i 5:1 u cetvrtom. Imao je i 5:4 i 40:0 na svom servisu. Propustio je 6 mec lopti, 4 na sopstvenom servisu. Tri puta za redom izgubio servis.
        I u petom je imao brejk prednosti. U TB 5. seta je servirao 2 duple a u ostatku meca 1.

        Istina, Borna se nije predavo, ali to je Cicipas izgubio. Koliko ce mu trebati da se oporavi od ovog poraza? Ko zna.

        Comment


        • Originally posted by Marija81 View Post
          Da ne zatrpavam lajv temu, upravo je to i bila moja poenta...Protiv Štrufa je ispalo neočekivano lako, ne zato što je on bio loš a Novak prosečan nego jer je Novak bio odličan...
          U Sinsinatiju je bilo jednako lako, ali postoji ogromna razlika. U Sinsinatiju je Sruf igra vrlo lose, sinoc je igrao odlicno, ali je Novak bio maestralan!

          Comment


          • Par utisaka o turniru.

            Prvo, uživancija je barem meni lično gledati turnir bez raznorazne stoke na tribinama, nema divljaka kamufliranih u kvazi gospodu bez kojih se i igrači mogu normalno fokusirati na tenis. Da se ovo sa koronom nije desilo ti egocentrični frikovi ne bi ni shvatili koliko su nebitni, sada, nadam se shvataju.

            Drugo, brža podloga mi se čini kao pun pogodak, intenzitet pojedinih mečeva koje pogledah je bio strašan. Fritz-Shapovalov i Tsitsipas-Ćorić su se poubijali za sve pare.

            Treće, pojava turnira je, bez obzira šta će se desiti u nastavku istog definitivno 'Vuk'. Kakav lik. Kao da su ga izvukli iz nekog bilijar kluba iz 80-tih godina dok bari maturantkinje i prijeti nekom introvertnom štreberu cvikerašu da će mu štap polomiti od leđa ako mu ne uradi domaću zadaću.

            Inače, podsjeća me na Mikea Nelsona iz Twin Peaksa.

            Četvrto, Felixov meč protiv Murraya me prilično šokirao, nisam Felixa dugo gledao, pa mi je ono što je odigrao bilo pozitivno iznenađujuće, u najmanju ruku. Ok, znam da je onaj invalid, i kad je imao dva zdrava kuka znao se ponašati kao da su mu oba pod agresivnim artritisom, ali to kako ga je Felix sastavio i u kakvu centrifugu ga je ubacio od početka do kraja je baš za priču. Osim servisa (preko 20 asova?) svidjela mi se stabilnost na bekendu i nevjerovatna tečnost na forhendu, brži prelaz glavom reketa u kontaktu sa lopticom i crtanje po linijama, jako i precizno.

            Medo i GOAT standardni, bilo bi ih lijepo vidjeti u finalu, ako se ne mogu sastati prije, nisam baš upratio žrijeb.
            “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

            Comment


            • ovo ce biti zanimljivo-next gen u punom sjaju

              Berretini - Rublev

              Thiem - Auger Aliassime
              Wizard

              Comment


              • Cilic (32) is the youngest man on the planet to hold a Grand Slam" (ESPN)


                Wizard

                Comment


                • Zdravo Prle!

                  Ubrzanje podloge je bio pun pogodak. Ponovo imamo voleje i igru na mrezi. Vise su dobili brzi igraci nego oni koji igraju na snagu. Samo da ne pretjeraju,da ne nastave sa ubrzanjem.

                  Aliasim je bio fenomenalan protiv Marija. Britancu se malo toga moze prigovoriti. Nije on sila koja je bio, ali u tom mecu je igrao na sadasnjem maksimumu. Kanadjanin ima bitno bolji servis a u ostalome je barem jednak. Za mene je on vec sada top 10, mozda i vise. On zna da pokaze psihicku nesatbilnost, da servira duple, da pravi bazicne greske. Protiv Marija nije bilo ni traga tome. Hoce li biti portiv Tima? Ostaje da se vidi. Kladionice daju Aliasimu 25% u tom mecu. Licno mislim da su mu sanse vece.

                  Jos dva igraca su ugodno iznenadila. Poslpisl je dobi Raonica pa Aguta. Takticki odlicno prilagodjava igru za brzu podlogu, ide na vinere, izlazi na mrezu... Drugi je Zverev. Izgledalo je da ce se raspasti protiv Manarina u svom poznatom stilu. Zaostajao je set a Manarino je imao brejk loptu. I onda se Zverev pribrao, srezao greske, nasao pravu mjeru agresivnosti i do kraja izgubio 5 gemova. Da li je to slucajnost ili saradnja sa Davidom Fererom pocinje da daje rezultate? Ostaje da se vidi.

                  Kao Novakov navijac, vise bih volio finale Novak-Tim nego Novak-Medvedev. Kao ljubitelj tenisa, vise bih volio obrnuto. Jos su tri kola do toga. Finale moze biti i Sapovalov-Aliasim.
                  Last edited by NI; 06-09-20, 14:22.

                  Comment


                  • da je bilo ko drugi,ajd...

                    tima stvarno volim,al koje on oscilacije ima,nekad bih ga zadavio

                    (u zivotu se nisam kladio,btw )
                    Wizard

                    Comment


                    • Mislim ČF Pironkova-Korne, ojhh

                      Ali svaka cast Bugarki, to su veliki uspesi posle pauze vratiti se, igrati sa istim zarom, i to jos u prvom ČF na USO

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Dan uzivo je zavrsen

                        fala bogu...ali osećanja su vrlo uživo

                        (ovde sam nastavio na oljin post)

                        ne znam sto su ga kaznili sto nije dražao KZN-jel diskvalikovan? molim lepo,doviđons,ne može diskvalikovan učesnik da bude na turniru
                        Wizard

                        Comment


                        • Da li bi teniser iz republike švicarske bio izbačen?
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Originally posted by Tarantula View Post
                            Da li bi teniser iz republike švicarske bio izbačen?
                            100%. Pogodio je zenu u grlo.

                            Vidio sam 4 diskvalifikacije.

                            Henma je rasplakao djevojcicu.
                            Nalbandijan je raskrvario sudiju.
                            Sapovalov je pogodio sudiju u glavu.
                            Novak je doveo zenu da se davi. Culo se na TV-u.

                            Poslije toga ne mozes progledati kroz prste.
                            Last edited by NI; 07-09-20, 07:43.

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              100%. Pogodio je zenu u grlo.

                              Vidio sam 4 diskvalifikacije.

                              Henma je rasplakao djevojcicu.
                              Nalbandijan je raskrvario sudiju.
                              Sapovalov je pogodio sudiju u glavu.
                              Novak je doveo zenu da se davi. Culo se na TV-u.

                              Poslije toga ne mozes progledati kroz prste.
                              kažem ja,ne trebaju novaku stranci neprijatelji,pored nas prijatelja

                              NAPUCAO JE ŽENU U GRLO,tako pišite,nije dovoljno dramatično
                              Wizard

                              Comment


                              • Originally posted by Uthred View Post
                                kažem ja,ne trebaju novaku stranci neprijatelji,pored nas prijatelja

                                NAPUCAO JE ŽENU U GRLO,tako pišite,nije dovoljno dramatično
                                A jel treba da budemo pristrasni slepci i da filujemo? Da napisemo nesto sto nije? Da ulepsavamo, trazimo drugog krivca, sve da bi se mi sami osecali lakse?
                                Ja takav ne mogu da budem. U koliko me to ne cini dovoljno kvalifikovanim za Novakovog navijaca onda jbg ...
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X