Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2020.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by DinoFC View Post
    E nesto mi ovo bi smijesno. Nakon sto je dosao do Osake i saznao o cemu se radi i koliko joj znaci. Kad mu je sve objasnila, momentalno je obukao majicu BLM

    Koje proseravanje jebem ti sve ti jebem...
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Ne preterujte sa Osakom.

      Prvo mlada je, drugo bas je u Japanu bila zrtva rasizma. Neki komedijasi, poznati dvojac je isprozivao javno kako je mnogo prepecena i treba da se izbeli i ostale gadosti. Bio skandal.
      Trece, otac joj je sa Haitija gde su imali strasnu istoriju rasizma i ko zna kakvih se sve prica naslusala.

      Tesko je to nama da shvatimo, pa i Stefanosu, iako putuje po svetu i vidi svasta. Klinac je i on.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Ta Osaka je najveca snowflake koja postoji, prosto da covjek ne povjeruje koliko je to jedno glupo stvorenje, a Japanka je.


        Takve je najlakse ubjediti u neke stvari i jos ih predstavis kao borce za pravdu i hrabrost, sponzori je poguraju valjda je najplaceniji zenski sportista na svijetu i onda ispadne ovo sto ispadne. Neukusno, neslusljivo, zamorno za gledati i slusati. Cringe pravi
        Last edited by DinoFC; 03-09-20, 12:38.

        Comment


        • Cicipas se vec duze vreme mota oko nje, cisto da kazem
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Stvarno je lako palamuditi iz Beograda, Sarajeva, Podgorice, Valjeva o rasizmu

            Originally posted by bojanaBG View Post
            Cicipas se vec duze vreme mota oko nje, cisto da kazem
            A ovo su vec novi momenti
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Stvarno je lako palamuditi iz Beograda, Sarajeva, Podgorice, Valjeva o rasizmu
              Prije bi se moglo reci da smo najkompetentniji za takve drustvene boljke, jer je malo naroda na ovoj planeti iskusilo strasniju formu shovinizma i nacionalizma od naseg. Ispade kao da mi Balkanci ne znamo sta je to kad se neki diskriminisu, ugnjetavaju, pa i ubijaju.. jer je nama lako bilo, za razliku od nekih tamo.. kako ne...

              Comment


              • Ma jok, veze nema.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • ima,nema, ni ja ne verujem u iskrenosst ovih nekoliko postupaka...ne verujem ni cicipasu koji je hteo da uvredi medvedeva,psujuci mu rusku majku (ili sta je vec tacno bilo)

                  takodje ne verujem da se ti karakteri mogu izmeniti,oni su uvelike formirani...mogu se malo usmikati i ispeglati,ali sustina je ista (hint vucic)
                  Wizard

                  Comment


                  • Jadna onarekli joj da je prepečena, cccc. Šta bi bilo da su joj rekli da ima male s... ili krive noge - ubila bi se. Kad o rasizmu pričaju bogati to mi je neprihvatljivo, ni oni se ne druže i preziru siromašne i neobrazovane sunarodnike. Ona meni od prvog dana izgleda i ponaša se poprilično tulavo, prvo sam mislio da je to što je naglo dospjela u prvi plan. Sad mislim da je malo tupkasta.
                    Kecmanović umjesto da napravi brejk odma u narednom pretrpi brejk
                    Last edited by torpedo; 03-09-20, 16:38.

                    Comment


                    • I posle Joker kaze znamo mi sta je rasizam, ko ce znati ako ne mi napaceni jadni....jest znamo mi

                      Spoiler
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ma, ne znamo mi nista, cijela istorija nam u ratove i ugnjetavanja neka, pa i ova novija.. Ali Osaka zna! A i Olja, bogome.. znaju one..

                        Spoiler
                        Last edited by Joker; 03-09-20, 17:09.

                        Comment


                        • To je najbolje sto znas??
                          Bravo!
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Nikad nisam mogao da odolim izazovu da se spustim na sagovornikov nivo.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              I posle Joker kaze znamo mi sta je rasizam, ko ce znati ako ne mi napaceni jadni....jest znamo mi

                              Spoiler
                              Ja reko, sada ce neki penis u spoileru, da ne kazem kurcina. Kad ono samo sipak ... Njesra.

                              Aaaa sada vidim dzokerov post.
                              Vidis Olja, tako se to radi...
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Joker View Post
                                Nikad nisam mogao da odolim izazovu da se spustim na sagovornikov nivo.
                                Dalekooo si ti ispod mog nivoa.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X