Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cincinnati 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pitaj Losmija (ovog SK ne Raonica) u cemu je problem.... Vidis da je preopterecen. Sistem se opasno pregreva.
    I da Losmi - SK ne Raonicu ... zaboravio sam da dodam. Ovo za kladionicu i pare, slikaj listic pa da vidimo koliko si to zaradio. U koliko to ne uradis smatram te lazovom. Ne verujem ti nista naravno, jer sam te do sada mali milion puta uhvatio u lazi. Tako da, bez nepotrebnog hvalisanja i procenjivanja tudjih statusa. Iskreno ovo ti je bilo za cist banic, jer bilo kakvo aludiranje na neciji RL - tacno, netacno - nebitno, je najstrozije zabranjeno.
    Last edited by Sandugp; 29-08-20, 21:42.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Ok, nesto nije razumeo, ne moras tako da reagujes.

      Meni nije bilo jasno sto se osetio prozvanim, zbog Losmi?
      Nisam mogla da citam
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Brale gde ces na Rusiju, drzi se Valjeva.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Ok, nesto nije razumeo, ne moras tako da reagujes.

          Meni nije bilo jasno sto se osetio prozvanim, zbog Losmi?
          Nisam mogla da citam
          Naravno da moram jer on ako mu nesto nije jasno i ne zarume moze lepo da pita, a ne vredja podcenjuje i procenjuje .....
          Kada je vec tako bezobziran i bezobrazan, onda mu se mora vratiti istom merom. Da se spusti malo to zahuktalo cudoviste stovreno nemarnoscu administracije ovog foruma.
          Da ste ga od starta za njegove bezobrastine i gluposti adekvatno kaznjavali (a imao ih je mali milion) mozda bi bio normalan forumas. Ovako osililo se to .... prokurcilo.....
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Ne znam za vas ali meni je ovo bilo najobičnije otaljavanje. Ne ovaj meč, ceo turnir.
            Baš surovo.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Fore su ti.....nadji to Losmi od ranije pa ti se mozda i izvinim. Mene fascinira kad krenu tim seoskim forama....nadji, kvotuj..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Losmi, odmori malo i smiri se.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Brale gde ces na Rusiju, drzi se Valjeva.
                  Vidis Olja. To umislilo da je Rusija. Rob. To ti potvrdjuje ono sto sam malopre pisao. Samo ga vi ignorisite. Ovakvi se ne trebaju ignorisati, ovakve treba oterati. U suprotnom, jos vise normalnih ljudi ce otici sa ovog foruma. A i sama znas koliko ih je vec otislo. Za ovih 10ak godina sto smo ovde. Na kraju ce samo ostati on i njemu slicni ....
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Fore su ti.....nadji to Losmi od ranije pa ti se mozda i izvinim. Mene fascinira kad krenu tim seoskim forama....nadji, kvotuj..
                    Ne treba meni tvoje izvinjenje, to mi ne znaci nista. Meni je jednostavno muka od tvojih narcisoidnih lazi. Zaradio ti neciju platu veceras. Prvo i prvo Robe, ne znas ni koliko zaradjuem (sto je jos gore procenjujes ljude po tome koliko zaradjuju) a drugo Robe lazes .... pravis se vazan, pametan, sta sve ne. To je najlakse ovde i na ovakvim mestima raditi ..... Ja verujem dasi ti u zivotu pogodio jednom na kladionici. Takav mi utisak ostavljas. Da je onaj jedan put kada ti se posrecilo (jbg svakog usere nekad) i kada si dobio neku sicu vecno zacrtan u tvom mozgu.
                    Tako da to mozda ti se izvinim nosi svojoj kuci ....
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Kakva je situacija, nisam nesto u toku, jel ima bodEva za Novaka ili niko ne dobija?
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • ja hocu da cestitam nama, novakovim navijacima,ako vazi ona sto nas ne ubije,to nas ojaca,mi cemo ziveti po 100 godina najmanje
                        Wizard

                        Comment


                        • Kompleks je strasna stvar. Raonic je jednostavno morao da dobije ovaj mec. Nema veze sto je stvarni razlog Novakovih problema. Ako laze koza ne laze rog. Novak je imao postotak ubacenog prvog servisa u 1. setu 47% u 2. setu 52% u 3. setu 54%. Nesto nije bilo u redu sa njime. Je li to migrena, sindikat ili samo vrat, nebitno je. Raonic ga je 3 puta brejknuo. Poslije prvog seta u kojem je Novak bio kriminalan (proklinjao sma ga sto izasao na teren), Raonic je morao da doda gas i dotuce protivnika. On je valjda htio na sigurno. Ponovo je imao priliku da pobijedi u trecem kad je imao brejk, da bi odmah izgubi servis sa nulom. Cak i na samom kraju je imao sansu. Ali on se izvucne na FH da udari Novakov 2. servis od 120 km na sat i mlako vrati loptu. Sto se onda izvlacio na FH? Cim dodje u poziciju da ozbiljno ugrozi Novaka chokne.


                          Novak mora bolje da servira ako hoce da osvoji USO. Medvedevi, Cicipasi, Timov, Agutovi... nece da se uplase pobjede kao Milos.

                          Inace svako cast Novaku za odluku da igra. Znao je ko mu je protivnik.
                          Last edited by NI; 29-08-20, 22:17.

                          Comment


                          • Gleda se Novak celu njegovu karijeru, ali se konstantno maši SUŠTINA: on se prilagođava svakom protivniku i koristi njihove slabosti.
                            Protiv Lošmija prosto nije morao da ima besprekoran servis, i sa ovim večeras prikazanim pravi prednost protiv ispodprosečnog reternera kakav je Raonić.
                            Protiv nekog drugog kome je to jača strana imaće besprekoran servis, ko ima sporije lateralne kretnje, nakon snažne izmene forhenda i bekhenda na bejslajn slaće mu dropšotove, ko je slab kondiciono igraće duže poene, itd. itd.
                            To je ono što Novak radi najbolje u istoriji ove igre - eksploatiše slabosti protivnika do maksimuma, zato je i najveći.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              Ako laze koza ne laze rog.
                              ... nece da se uplase pobjede kao Milos.

                              ova recenica mi se svidja

                              ali tako je ficko izgubio od raone,tacno se videlo kad je isao na servis da se uplasio
                              Wizard

                              Comment


                              • Originally posted by Uthred View Post
                                ova recenica mi se svidja

                                ali tako je ficko izgubio od raone,tacno se videlo kad je isao na servis da se uplasio
                                Nije to moja recenica. Mislim da je to prva rekla Bili Dzejn King:

                                "Sampioni se plase poraza a ostali pobjede!"

                                Comment

                                Working...
                                X