Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cincinnati 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Millozsch

    Comment


    • Comment


      • G.O.A.T.

        Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Samo ću ovo da ostavim ovde

          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Samo malo razjašnjenje
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Osvaja sa pola gasa turnir,malo zapne kad treba,bas je najveci,svaka cast njegovom timu za primremu pred turnir,ide sad sve snage na US open pa posle odmor
              sigpic

              Comment


              • Samo da ne bude nekih nepredvidjenosti na USO sto se tice fizicke strane, to bi sve trebalo biti pod konac. Braoooo

                Comment


                • Bravo Nole, do Aguta igrao maestralno podsetio me po malo igrom na finale AO 2019, Aguta dobio na inat, Milosa na znanje I iskustvo, sve u svemu not to bad
                  Last edited by Dekson; 29-08-20, 20:22.
                  Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                  Comment


                  • Originally posted by DinoFC View Post
                    Samo da ne bude nekih nepredvidjenosti na USO sto se tice fizicke strane, to bi sve trebalo biti pod konac. Braoooo
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Noki rutinski. [emoji41]
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Pobeda je pobeda...
                        Ali najgrđi trofej u istoriji sporta...
                        Ne tenisa...sporta uopšte...
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Ovo sa maskama je smijurija

                          Comment


                          • B R A V O! Baš sam srećan zbog ove titule

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Ja se sagnem Nolou ali ti onda meni. To tako ide jbga...hijerarhija mora da se postuje.

                              Ako izdrzi Nolo uzeo sam bar jednu tvoju platicu i to cu te preceniti.

                              A gledam The Duece...kako divno vece
                              Ti mene ocenjujes po tome kolika mi je platica???
                              Kakav si ti to covek? U stvari sta koji moj i pitam. Znam.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by torpedo View Post
                                Ovo sa maskama je smijurija
                                Strasno, jebote. Pa svi ovi ljudi su testirani ali zele da na silu posalju poruku "odgovornosti". Kako je to sve sjebano.

                                Comment

                                Working...
                                X