Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cincinnati 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by torpedo View Post
    Ovo sa maskama je smijurija
    Znaš šta meni uz to još smeta?

    Ako već skupljači moraju da imaju maske na terenu, zašto je nema glavni sudija?

    OK mi je za igrače, zbog disanja itd...

    A posebno mi bode oči što skupljači ne nose rukavice...
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Ti mene ocenjujes po tome kolika mi je platica???
      Kakav si ti to covek? U stvari sta koji moj i pitam. Znam.
      Procenjujem te po napisanom, pa se tako i ponasam prema tebi. Budi srecan da ti se uopste i obracam. U RL ne bi ti se ni obratio..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • FC, ova neka "tvoja"

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Preuvelicava, tu je problem...
          Mislim da ti preuveličavaš. Pokazalo se na kraju.
          Ne pada sneg da pokrije breg...

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            Na ovom forumu znam ali u gradu...

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              FC, ova neka "tvoja"


              Opa, raste nam broj, lijepo za vidjeti realisticnu raju

              Od čangrizavaca nije nista drugo ni ocekivati, mogu mislit koliko se jedu. Nadal ne igra USO zbog tog sto KOVID nije pod kontrolom je nesto najjace ikad

              Comment


              • Comment


                • Originally posted by DinoFC View Post
                  Opa, raste nam broj, lijepo za vidjeti realisticnu raju

                  Od čangrizavaca nije nista drugo ni ocekivati, mogu mislit koliko se jedu. Nadal ne igra USO zbog tog sto KOVID nije pod kontrolom je nesto najjace ikad
                  Ma ne igra zbog kolena, kakav Covid.
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Originally posted by DinoFC View Post
                    Opa, raste nam broj, lijepo za vidjeti realisticnu raju [emoji3]

                    Od čangrizavaca nije nista drugo ni ocekivati, mogu mislit koliko se jedu. Nadal ne igra USO zbog tog sto KOVID nije pod kontrolom je nesto najjace ikad
                    A dobro, frka mu je.
                    On mi i jeste bas takav, OKP slucaj, flasice, preskakanje linija, tacan raspored peskira, jbg frikovi su ti individualci.

                    A i naravno svestan je da je sljaka zapravo njegova sansa.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Nije lako Nadalu, sjedne na onu klupu pa se onda počeše po dupetu i onda se drapa po licu

                      Comment


                      • Pa ne vidim puno sigurnih mjesta na planeti trenutno od bubble-a na USO Moguce da ima strahove ali vecim djelom je to sto hoce da se maksimalno spremi za sljaku samo sto je to upakovao u drugu poruku koju je htio da posalje. A na kraju krajeva kakav si ti to borac za sport i njegov prosperitet kad u najtezim trenucima ne zelis da igras jer te strah kmeee


                        Originally posted by torpedo View Post
                        Nije lako Nadalu, sjedne na onu klupu pa se onda počeše po dupetu i onda se drapa po licu
                        Hahahhahahha, morao bi rukavice nosati
                        Last edited by DinoFC; 29-08-20, 21:10.

                        Comment


                        • Originally posted by torpedo View Post
                          Nije lako Nadalu, sjedne na onu klupu pa se onda počeše po dupetu i onda se drapa po licu
                          Jedan od najpogođenijih ovim dodatnim higijenskim merama.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Браво за Нопета!!!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Procenjujem te po napisanom, pa se tako i ponasam prema tebi. Budi srecan da ti se uopste i obracam. U RL ne bi ti se ni obratio..
                              Ne mogu da verujem da je ovaj lik provalio i teniski pdf .....
                              Covece obracas mi se nicim izazvan. Pomislicu da me stalkujes. I jos sada pises da mi se ne bi ni obratio. Ti decko ocigledno imas neki veliki problem. Resavaj ga u rl, nemoj ovde sa mnom. Pokusaj da mi se ne obracas ni na ovom forumu ako vec ne bi i u rl.
                              Koliko si ti opterecen dovoljno govori cinjenica da mislis da te jebem kada napisem Losmi za Milosa Raonica. A svi ovde dobro znaju da ga ja (kao i velika vecina ostalih) tako zovem. Ne vrti se sve oko tebe, ne odnosi se sve na tebe. Ne jebem te .... cak mi nisi bio ni na pameti. Ali dzaba, ja tebi ocigledno jesam.... LECENJE POD HITNO .....
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Aloooo, koji vam je?
                                Mir!
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X