Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gordica nismo trazili mi, nego se nudio sam preko agencije! A i prica se da je Zvezdas! To je manje bitno od cinjenice, da je Nikola Kalinic jedna od meta i da nije nemoguce!

    Comment


    • Originally posted by NaviSK View Post
      Gordica nismo trazili mi, nego se nudio sam preko agencije! A i prica se da je Zvezdas! To je manje bitno od cinjenice, da je Nikola Kalinic jedna od meta i da nije nemoguce!
      Pa to, da se nudio. Nemoguće je, bezveze se tešiš. To ti je 0% šanse za Kalinića.


      Sent from my iPhone using... using my brain cells

      Comment


      • Covicu mocan si! Upravo sam procitao na komsijskom topicu da smo Voldena platili 450 k obestecenja i da ce imati godisnju platu od 500 da bude back up.

        Srecan Pangos svima koji slave bice prvi play ali za istu platu kao i Wolden stim sto dolazi sa cistim papirima.
        Da nema Coopera (citaj Tegija) trebalo bi ga izmisliti. KKP je zaradio 750 k na ovoj transakciji. Eto love da se isplate Batovi, ako i treba da se pomazemo , komsijski.

        Comment


        • Presrećan sam zbog Voldena, ne zbog toga odakle je došao, već zbog toga kakav je igrač. A on je bukvalno definicija kvalitetnog klupskog igrača kakvog će Saša svakako umeti da upotrebi.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Hm, jesu li tačne glasine da je Valensija ipak ponudila Lojdu produžetak saradnje?
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Srecan Pangos svima koji slave bice prvi play.

              Comment


              • Originally posted by Laki21 View Post
                Hm, jesu li tačne glasine da je Valensija ipak ponudila Lojdu produžetak saradnje?
                Garcia sto je to objavio je nas covek , klasicna trolcina i pravi se da zna nesto, Provaljen je tako da je to njegova vest od nocas.

                Ne obracaj paznju na njega ubuduce a i za ostale forumase koji se pozivaju na njega, vrlo brzo ce verovatno i ugasiti tw profil.
                Pazi covek sinoc u 1 po ponoci kaci info da mu Valensija ponudila novi ugovor a to nije mogla pre dve ili tri nedelje kada se takve stvari dogovaraju. Mozes zamisliti koliko je providan kada je komentarisao nesto na fk cz twiter profiliu, tako se valjda i odao.

                Comment


                • Originally posted by Victor BG View Post
                  Daj Pangosa nek ide sve u qrac
                  24.06. Da se zna od kada je info da bi moglo biti nesto ako bi revidirao potraznju.

                  Comment


                  • Kraj juna, pokupili smo sve da bi se prodali dalje. Kineska zeleznica se bas isprsila. Velika ocekivanja=velika razocarenja.

                    Hleba i igara, nismo za bolje.

                    Moj potpis niko nikad nece prestici. Ako nista bar nije bio tv konkubina.
                    Last edited by LosmiSK; 27-06-20, 16:35.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Kraj juna, pokupili smo sve da bi se prodali dalje. Kineska zeleznica se bas isprsila. Velika ocekivanja=velika razocarenja.

                      Hleba i igara, nismo za bolje.

                      Moj potpis niko nikad nece prestici. Ako nista bar nije bio tv konkubina.
                      Nemoj plakati brate, nije ok ovde. Biće bolje


                      Sent from my iPhone using... using my brain cells

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Kraj juna, pokupili smo sve da bi se prodali dalje. Kineska zeleznica se bas isprsila. Velika ocekivanja=velika razocarenja.

                        Hleba i igara, nismo za bolje.

                        Moj potpis niko nikad nece prestici. Ako nista bar nije bio tv konkubina.
                        Losmi, vreme je da predjes u Kuperov tabor. Sad ili nikad.

                        Comment


                        • Mnogo faktora utice da se ne osecam srećnim njegovim potpisom.
                          Nadao sam se da ce se nesto izjaloviti i da nece doci ovoga prelaska.

                          Comment


                          • Za Voldena niko ne treba da kuka, niti bude nezadovoljan! Bolji back up tri klase od proslogodisnjeg!

                            Comment


                            • Originally posted by NaviSK View Post
                              Za Voldena niko ne treba da kuka, niti bude nezadovoljan! Bolji back up tri klase od proslogodisnjeg!
                              Ne bih se slozio sa tobom da je bolji od Lorenza

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                Ne bih se slozio sa tobom da je bolji od Lorenza

                                Comment

                                Working...
                                X