Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Cassius Clay View Post
    Bravo majstore, sada sam i ja čuo.

    Mi ciljamo evroligu izgleda, mislim da osvojimo.


    Sent from my iPhone using... using my brain cells
    Polako s` tim. Dobri su to igraci nema sta ali treba biti oprezan, mnogo je novih, potrebno je vrijeme da to sve legne. Nemoj da se zalecemo ko prosle godine. Treba biti na zemlji, pruziti podrsku, radovati se pa na kraju da

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Dje ste braco Zvezdaska? Probudio me brat Sarac. Baci bombu isprepada me. Reko odoh posle 100 godina na forum da vidim jel znate sta se desava? Kakve su ovo detonacije, pljacke, otimanja.....

      Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
      Dobro dosao nazad. Vidis kakva je situacija ovde, veselo svaki dan, ne prodje sat bez dobre rasprave

      Comment


      • Prosli put smo se zaletali jer je tu bio Tomic. Sada sa Saletom je druga prica. Jedino korona moze da pokvari pricu....

        Comment


        • Hmmmm kako slatka ekipica, sa Pangosom ce Nnoko da se solidno naigra a i ostali igraci, jednostavno pravi plej kakve gotivim. Vidi se ideja kako to treba da izgleda a Covke se pobrinuo da tako i bude, nemam ni najmanje dileme da ce Sale to da utegne i ako ova posast prodje da se tribine napune da od buke ne cuju ni sudijski zvizduk! Dakle...

          pg - Pangos, ________,
          sg - Lloyd 2/1, Walden 2/1, Radanov 2/3
          sf - Lazic, Dobric, Deda
          pf - MJK, Simanic
          c - Nnoko, Ristic

          Dakle fali jedan plej ili neki suter pa mogu Walden i Lloyd da organizuju napade, nije im primarno ali mogu to dobro da odrade. Tipujem da bi mogao A.Hamilton na ovaj roster, fino bi legao. Na oko jako dopadljiv roster ali nam na pf fali skila a vjerovatno Simana zabada NBA pa bih racunao na pojacanje tu, ako je LaHaine dobro obavjesten (obicno jeste) onda Dangubic na - sf a DeDa na - pf i usudio bih se dovesti jos jednu strech cetvorku koja je na ti sa zastitom obruca i skokovima da je borben i agresivan. U tom slucaju bi tim bio paklen a za ABA bi imali i vise nego dovoljnu sirinu da se ne sekiramo mnogo oko izmjena i odmora. Prica se da cekamo Reath na pf, ok to je jeftina opcija sa jakom sansom da explodira za nesto vise pa vidjecemo. Mozda na 4 jesmo tanki ali ako nam zatrebaju misici imamo MJK ako zatreba da rasirimo imamo Borisu, ako nam zatreba kontrola imamo DeDu... Jedva cekam da pocne, bice uzivanje da se gleda kako tim raste.

          Comment


          • Imam osecaj da ce dovesti onog Langston Hall-a....

            Comment


            • Originally posted by Victor BG View Post
              Hmmmm kako slatka ekipica, sa Pangosom ce Nnoko da se solidno naigra a i ostali igraci, jednostavno pravi plej kakve gotivim. Vidi se ideja kako to treba da izgleda a Covke se pobrinuo da tako i bude, nemam ni najmanje dileme da ce Sale to da utegne i ako ova posast prodje da se tribine napune da od buke ne cuju ni sudijski zvizduk! Dakle...

              pg - Pangos, ________,
              sg - Lloyd 2/1, Walden 2/1, Radanov 2/3
              sf - Lazic, Dobric, Deda
              pf - MJK, Simanic
              c - Nnoko, Ristic

              Dakle fali jedan plej ili neki suter pa mogu Walden i Lloyd da organizuju napade, nije im primarno ali mogu to dobro da odrade. Tipujem da bi mogao A.Hamilton na ovaj roster, fino bi legao. Na oko jako dopadljiv roster ali nam na pf fali skila a vjerovatno Simana zabada NBA pa bih racunao na pojacanje tu, ako je LaHaine dobro obavjesten (obicno jeste) onda Dangubic na - sf a DeDa na - pf i usudio bih se dovesti jos jednu strech cetvorku koja je na ti sa zastitom obruca i skokovima da je borben i agresivan. U tom slucaju bi tim bio paklen a za ABA bi imali i vise nego dovoljnu sirinu da se ne sekiramo mnogo oko izmjena i odmora. Prica se da cekamo Reath na pf, ok to je jeftina opcija sa jakom sansom da explodira za nesto vise pa vidjecemo. Mozda na 4 jesmo tanki ali ako nam zatrebaju misici imamo MJK ako zatreba da rasirimo imamo Borisu, ako nam zatreba kontrola imamo DeDu... Jedva cekam da pocne, bice uzivanje da se gleda kako tim raste.
              Samo mala ispravka, Kuzmic umesto Ristica verovatno

              Simonovic pre nego Dangubic
              Uskokovic ovde ce verovatno uci isto, po meni doci ce verovatno jos jedan kombo bek stranac posto je Nedovic otpao.

              To bi bilo to pa doselekcija ako bude potrebe tamo oko NGodine.

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Samo mala ispravka, Kuzmic umesto Ristica verovatno

                Simonovic pre nego Dangubic
                Uskokovic ovde ce verovatno uci isto, po meni doci ce verovatno jos jedan kombo bek stranac posto je Nedovic otpao.

                To bi bilo to pa doselekcija ako bude potrebe tamo oko NGodine.

                Kao sto i najavih pre neki dan ceka se zavrsetak nekih liga, bukvalno minut po zavrsetku Spanske lige pustena je informacija za Pengosa.
                Ima li neko info kada se u Izraelu zavrsava?
                ....

                Comment


                • Mene samo zanima sta znaci onaj Karijev ispad u medijima. Zasto? Jel toliko neobavesten, laze, ili igra neku agendu?

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Samo mala ispravka, Kuzmic umesto Ristica verovatno

                    Simonovic pre nego Dangubic
                    Uskokovic ovde ce verovatno uci isto, po meni doci ce verovatno jos jedan kombo bek stranac posto je Nedovic otpao.

                    To bi bilo to pa doselekcija ako bude potrebe tamo oko NGodine.
                    Ako si bas siguran za Kuzmica, nije igrao tri godine, ima sudjenje u Doboju, ok iskustvo i sve ali... Al ajde vjrv znas bolje. Simonovic hmmm pa nema sta ima tijelo ko pracku, takav i sut i iskusan je i po meni dobro rjesenje. Uskokovica sam racunao al bojim se da njegovi minuti nece biti relevantni do KLS tako da nisam ni punio roster sa njim, fokusirao se na 12 kojih sigurno znamo,ostaje to jos kombo bek ili plej pa da se krene lagano a vjerujem u decembru zamjena za Simanica.
                    Nema sta, ovo je bombonica od ekipe.

                    @mmajstor

                    Neces novinarima pred najbitniju utakmicu reci kako si posredovao o prodaji igraca niti da se na tako nesto misli odnosno da igraci nisu fokusirani samo na to. Stari je to lisac
                    Last edited by Victor BG; 30-06-20, 23:36.

                    Comment


                    • Fali vam Rit u projekcijama.

                      Videcemo kako ce ovo s pf funkcionisati.

                      Ne znam sto svi Voldena stavljaju na 2, bice covek na kecu, a na dvojci isto neki kombo.

                      Comment


                      • Bice zanimljivo, ako Pangos dodje, ko ce nositi dres sa brojem 3! Loydu je takodje 3ka omiljena!

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Samo mala ispravka, Kuzmic umesto Ristica verovatno

                          Simonovic pre nego Dangubic
                          Uskokovic ovde ce verovatno uci isto, po meni doci ce verovatno jos jedan kombo bek stranac posto je Nedovic otpao.

                          To bi bilo to pa doselekcija ako bude potrebe tamo oko NGodine.
                          Koliko znam trazi se igrac 4 na 5. Preveliki je rizik sa Kuzmicem na ovakvu ekipu

                          Comment


                          • Jos Alex Hamilton sto kaze Victor i to je to.

                            Pangos, Walden, Uskokovic
                            Hamilton
                            Loyd, Radanov
                            Lazic, Dobric,
                            Davidovac
                            Simanic, MJK
                            Reath
                            Nnoko, Kuzmic, Djordjevic

                            Ok je ovo. Ne treba nikakve Dangubice i Simonovice dovoditi. Cisto bacanje para.
                            Last edited by Storm; 01-07-20, 06:08.

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Dje ste braco Zvezdaska? Probudio me brat Sarac. Baci bombu isprepada me. Reko odoh posle 100 godina na forum da vidim jel znate sta se desava? Kakve su ovo detonacije, pljacke, otimanja.....

                              Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
                              Gde si Lazo, kuco stara?
                              Dobro nam se vratio i cesce pisi, zajebi twiter

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Dje ste braco Zvezdaska? Probudio me brat Sarac. Baci bombu isprepada me. Reko odoh posle 100 godina na forum da vidim jel znate sta se desava? Kakve su ovo detonacije, pljacke, otimanja.....

                                Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
                                Laza aka pure info. Nisam ni primetio da si upis imao. Daj jednu bombu za pocetak :-)
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X