Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na rsbu najavljuju veceras jos nesto... Ali mislim da ih sareni preduhitrio... Pengos mozda?

    Comment


    • http://redstarbelgrade.rs/sjajni-ame...m-kalemegdanu/

      Comment


      • Originally posted by ivica14 View Post
        Na rsbu najavljuju veceras jos nesto... Ali mislim da ih sareni preduhitrio... Pengos mozda?
        Lojd je u pitanju.

        Sad je i definitivno naš.

        Al naredni dana će biti vreli, možda pukne jedna a možda i dve bombe.

        Comment


        • Biće bombi, ovo je samo zagrevanje, bombe idu na kraju. Zna to Šarac dobro.


          Sent from my iPhone using... using my brain cells

          Comment


          • Šarac, da možda ne odjeknu i tri bombe?

            Comment


            • Pao RSB forum! Ne moze se uci!

              Comment


              • Onaj grk na twiteru koji ima jedine prave informacije, koji je najavio i lojda i nnoka, rekao je da trazimo jos 3 igraca

                Comment


                • Originally posted by ivica14 View Post
                  Onaj grk na twiteru koji ima jedine prave informacije, koji je najavio i lojda i nnoka, rekao je da trazimo jos 3 igraca
                  Gresi, nasli smo ih, samo jos da se dogovorimo!

                  Pangos, Nedovic (Hall), Kalinic

                  Comment


                  • Meni je sada najveca briga da se ne igra bez publike!

                    Comment


                    • Neće doći ni Nedović ni Kalinić. Ne znam što gajiš iluzije. :S

                      Comment


                      • Originally posted by NaviSK View Post
                        Gresi, nasli smo ih, samo jos da se dogovorimo!

                        Pangos, Nedovic (Hall), Kalinic
                        Ako bi se to desilo ni f4 nije daleko.

                        Comment


                        • Neće se desiti

                          Comment


                          • Priznajem samo one koji sami plate obestecenje.
                            Znaci postali smo vrlo ozbiljan klub.
                            Covicu LJUDINOOOO

                            Comment


                            • Originally posted by Cassius Clay View Post
                              Što je najgore čuo sam i za Gordića. Tu ljigu ne bih mogao u dresu da vidim.
                              Најбољи плеј у историји Аба лиге. Штета што њега нисмо узели.

                              Comment


                              • Dva igraca u narednih par dana.

                                Tu ne racunam Retha i Radanova koji su prakticno nasi.

                                Pangos naravno kao prva zelja, i realna opcija ako Pesic na njega ne racuna u sledecoj sezoni.
                                Ostalo nam nesto kusura od Woldena koji je samo platio obestecenje

                                Verujem da je drugi igrac jos jedan na poziciji dvojke.

                                Nedovic ??? tesko po trenutnoj ceni.

                                Znaci ukupno jos dva potpisa.

                                Ne bih da zalazim kod komsija na topic , Cooper kao najpouzdaniji insajder sve zna, pa da malo ovde mi procaskamo.

                                Volden je bio u prici vec dve nedelje i o tome sam pisao da ima pravo da napusti KKP po dva osnova, kasnjenje plate i odlazak u EL klub uz obestecenje.
                                Obestecenje je 100 k za iznos duga koji mu se duguje.
                                Potpisace sa nama dvogodisnji ugovor i verujem da cemo mi taj iznos da mu mozda nadoknadimo kroz plate na 20 rata.

                                Licno nisam bio za njegov potpis , nema veze sa igrackim kvalitetima, ne volim ovu atmosferu koja se stvorila, mi likujemo a oni prete decku i kunu ga najgorim kletvama. Medjutim, samo nepunih dve godine unazad nisu se komsije mnogo bunile na dolazak igraca iz El u Ec klub, bez obestecenja, znali su tada da pisu kako ljubav nema cenu itd, sada je ovaj sto gostuje po TVima sacekao svojih 5 minuta da uzme igraca sa kojim se slozio trener, uklopljen, poznaje grad, kuluturu i halu za relativno pristojne novce.
                                Last edited by Karamazov; 28-06-20, 08:51.

                                Comment

                                Working...
                                X