Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Boljeg nece potpisati ni bogatiji klubovi.

    Comment


    • Ako me sećanje ne vara ovaj naš novi centar kad ubaci bacanje tribina slavi kao kad npr. Pavkov postigne gol.

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Ako me sećanje ne vara ovaj naš novi centar kad ubaci bacanje tribina slavi kao kad npr. Pavkov postigne gol.


        Sve sto treba da se uradi je da se ode na sajt El i pogledaju stats.
        Tamo pise 68.94 % FT
        Gist je imao 58 %

        Da li je za centra los % oko 70 % ili smatras da treba imati makar 85 %, ili je po onome daj da zapljunem po igracu nece da skodi.

        Comment


        • Ljudi moraju da shvate da cemo mi igrati timsku kosarku s dosta trcanja, znaci nema individualaca vec tim, sve suprotno od prosle sezone.
          Kosarka slicna Trinkijerijevoj, taj stil, samo cemo mi imati bolje igrace jer imamo jeftinijeg trenera

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Sve sto treba da se uradi je da se ode na sajt El i pogledaju stats.
            Tamo pise 68.94 % FT
            Gist je imao 58 %

            Da li je za centra los % oko 70 % ili smatras da treba imati makar 85 %, ili je po onome daj da zapljunem po igracu nece da skodi.
            Pusti ti te fore brojevi i to, to ti je živo sranje a deklarišeš se kao poznavalac košarke.

            Pod A ja sam napisao ono što sam video, a nisam čoveka gledao svaki meč ni u EL, dakle maši bacanja baš.

            Drugo kad pričaš o procentima to su brojevi, pravo je pitanje u kojim trenucima maši bacanja, ako se odlučuje o meču, poslednja tri minuta i on ubaci 1 od 6, to je ona stvar, pa džaba mu i ako je pre toga ubacio 5 od 6.

            Napiši ko čovek, odlično brani reket, ima ruke od linije do linije, ali isto tako se složi da bacanja šutira kao npr. ja.

            Sad ako smo ga potpisali treba da da bude idealan i niko ne sme da napiše da ima nedostatak, a ako neko pak napiše on je pljuvač po definiciji, pretpostavljam da je tako.

            Comment


            • Odlican igrac i prezadovoljan. Bez velikih nadanja, lik je dobar za sad.

              Toliko o prici da Alba ima vise para. Ziv nisam za Sarcevu procenu cene.

              Treba nam razigravaci sa par pozicija za njega.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Moji neki afiniteti su hamilton>nnoko>jekiri

                Sve u svemu uz pravog pleja ovo je dobro pojacanje. Licno volim malo pismenije igrace. Nnoko je i dalje prilicno sirov, da ne kazem ogranicen u napadu, ali dobro. Danima vec citam kako su jekiri i nnoko skupi preskupi. Ne znam na osnovu cega. Muslim da su sva ova tri igraca potpuno realna i u nasoj plateznoj moci. Izuzev hamiltona nijedan od njih nije bio kljucni igrac u svojoj ekipi. Klasicni timski igraci sistema. Po meni jekiri precenjen kod forumaske javnosti i igracki i cenovno, nnoko mozda ima mesta i u top timovima ali ne kao startni centar. Hamilton tek treba da se opoba u EL vodama.

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Odlican igrac i prezadovoljan. Bez velikih nadanja, lik je dobar za sad.

                  Toliko o prici da Alba ima vise para. Ziv nisam za Sarcevu procenu cene.

                  Treba nam razigravaci sa par pozicija za njega.
                  Sve to zavisi i od trenera.
                  Da je neko drugi umesto Obradovica, mozda ne bi ni za vece novce dosao, a kamo li za iste, ako ne i manje nego u Berlinu.

                  Comment


                  • Originally posted by L a z a R View Post
                    Sve to zavisi i od trenera.
                    Da je neko drugi umesto Obradovica, mozda ne bi ni za vece novce dosao, a kamo li za iste, ako ne i manje nego u Berlinu.
                    Kakve veze ima Obradovic sa njim, lik ga nije ni video u zivotu uzivo?
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Prijatelju, oni tebe znaju, a da ne znaju ko je Radonjic, Djordjevic i td.

                      Comment


                      • Originally posted by L a z a R View Post
                        Prijatelju, oni tebe znaju, a da ne znaju ko je Radonjic, Djordjevic i td.
                        Mislio sam u kontekstu da se znaju...

                        Pa tesko da neki El igrac doci zbog trenera Obradovica.

                        Dolazi zbog love i mesta prvog centra. Mene zanima vise da li ga je Alva htela uopste ili je bila nepristojna ponuda koju Alba ne moze da isprati.

                        Budite sigurni da ce biti bar 2-3 skuplja igraca. Gospodar mora da nagradi oh wait..ne on vec kineska zeleznica
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Sasa je rekao da bira igraca i po tome sa kojim trenerom radi i da li taj trener ima sistem. AITO? Ima li o cemu da pricamo dalje.
                          Drugo, Sasa svakako moze da dodje do najsitnijih informacija iz ALbe oko ovog igraca,
                          Trece, Miskov igrac, moze svakako da se napravi i mozda bolji finansijski ugovor .
                          Cetvrto, El iskustvo
                          Peto , sta ako Hamilton zavrsi u Feneru, Himkiju ili tako nekom extra plateznom timu pa nam je finansijski u startu bio nedostupan pa smo se okrenuli drugoj ili trecoj opciji.

                          Da zakljucimo, birao ga Sasa ocigledno a ne mi odavde. Mada i meni licno se Hamilton najvise svidjao, ali samo na oko, a ne na osnovu onoga sto je prevagnulo kod odluke kada klub i trener odlucuju.
                          Pojavile su se neke informacije da ga Zeljko Obradovic zeli kod sebe, pretpostavljam da ti sto to pisu imaju i informaciju da Zeljko ostaje u Feneru onda.

                          Comment


                          • Podji od prve pretpostavke npr nije ga htela Alba.
                            Drugo, mozda kapira da se iz Zvezde lakse dobijaju bogati ugovori npr.

                            Comment


                            • Originally posted by Borca View Post
                              Pojavile su se neke informacije da ga Zeljko Obradovic zeli kod sebe, pretpostavljam da ti sto to pisu imaju i informaciju da Zeljko ostaje u Feneru onda.
                              Zeljko i fener nisu vise zajedno.
                              Znam da pratis, slučajno sam saznao malo pre.
                              Last edited by L a z a r; 23-06-20, 22:26.

                              Comment


                              • Originally posted by L a z a R View Post
                                Podji od prve pretpostavke npr nije ga htela Alba.
                                Drugo, mozda kapira da se iz Zvezde lakse dobijaju bogati ugovori npr.
                                Hvala, lepo si objasnio xD
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X