Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Svako ko kaze da zna ko nam je novi igrac , LAZE.

    Wolden ?

    Napisao sam vec na nekoj temi, iz vise razloga nam nije interesantan a povod za interesovanje je sprdnja na twiteru.

    Sto se tice licnih zelja ,

    Beron da ostane, Nedovic, Hamilton x 2 ostali neka se poredjaju kako Sasa odredi od domacih.

    Voleo bih sansu sa Radanova

    A na 4 ci Whitington iz Galate.

    Ako neko dodje od ovih bice da sam znao
    Ja bih obozavao ovaj scenario. Ne znam koliko je realan al da bi imalo sta da se gleda to da.

    Comment


    • Dižem obe ruke za ovakav sastav

      Comment


      • Da nije taj 1/2 Amer ex Cedevita, Makabi?
        Skorer je, najbolje godine, nama poznat, nije bio u medijima povezivan s nama...
        Last edited by FKCZ; 19-06-20, 19:29.

        Comment


        • Originally posted by Šarac View Post
          Svako ko kaze da zna ko nam je novi igrac , LAZE.

          Wolden ?

          Napisao sam vec na nekoj temi, iz vise razloga nam nije interesantan a povod za interesovanje je sprdnja na twiteru.

          Sto se tice licnih zelja ,

          Beron da ostane, Nedovic, Hamilton x 2 ostali neka se poredjaju kako Sasa odredi od domacih.

          Voleo bih sansu sa Radanova

          A na 4 ci Whitington iz Galate.

          Ako neko dodje od ovih bice da sam znao
          Sarac, ako omanes gubis status glavnog insajdera na forumu.

          Comment


          • A Vanja Marinković?

            Da pošaljemo 3 miliona za njega pošto imamo nikad veći budžet

            Comment


            • Kada sam cuo od ljudi koji problem ima KK i predlozi vezani za isti, mislio sam da je sala.
              Jedan od predloga je bio i da se napravi presedan i ustupi, bogatijim povlastenijim klubovima u okolini, ucesce u LE,a mi bi za tu uslugu mogli da izguramo sezonu.
              Izdrzi Zvezdo.

              Comment


              • Originally posted by Storm View Post
                Sarac, ako omanes gubis status glavnog insajdera na forumu.
                Prelaznim rokom ne zelim da se bavim, nema informacija da izlaze iz kluba, ne zelim da se bavim spekulacijama.

                Pisem iskljucivo ovih dana koga bih voleo videti, tamo gde mogu da saznam info i da mi kaze ne bih izneo iz postovanja prema klubu, neka klub to objavi prvi a ne twiterasi i ostali zaludnici.

                Ono sto sam napisao prvog dana i iza toga stojim, Sasa Obradovic iskljucivo bira igrace.
                Kako bude on birao on ce i stajati iza svog izbora,da li ima neko ovde ili bilo gde drugo da zna vise od njega, sumnjam, moze samo da nam se svidi njegov odabir ili ne, ali da mu mi spocitavamo znanje cemo videti na kraju kada se odigra sezona.

                Do tada, da cekamo da prodju ovi "neizvesni" izbori pa da onda ubijamo vreme ovde.

                Comment


                • A kakvo je ovo suskanje da je Volden zavrsen? Ja sam mislio da se neko ozbiljno sprda.

                  Comment


                  • Originally posted by L a z a R View Post
                    Kada sam cuo od ljudi koji problem ima KK i predlozi vezani za isti, mislio sam da je sala.
                    Jedan od predloga je bio i da se napravi presedan i ustupi, bogatijim povlastenijim klubovima u okolini, ucesce u LE,a mi bi za tu uslugu mogli da izguramo sezonu.
                    Izdrzi Zvezdo.
                    Јел ово нека спрдња , сарказам ... ?

                    Comment


                    • Originally posted by Storm View Post
                      A kakvo je ovo suskanje da je Volden zavrsen? Ja sam mislio da se neko ozbiljno sprda.
                      Nije sprdnja. Ja sam još danas rekao da nije sprdnja, rekao mi Feliks


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • Volden je patka.
                        Ne palite se.

                        Comment


                        • Jedan crno beli dolazi nama, ispašće baš, baš velika drama


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comment


                          • Posudi sam.
                            Samo prenosim neke od komentara rezigniranih ljubitelja basketa.
                            Ljudi jednostavno vide u kom pravcu se odvija raspodela u ovom regionu.
                            U.H.*
                            Last edited by L a z a r; 19-06-20, 20:46.

                            Comment


                            • Originally posted by L a z a R View Post
                              Posudi sam.
                              Samo prenosim neke od komentara rezigniranih ljubitelja basketa.
                              Ljudi jednostavno vide u kom pravcu se odvija raspodela u ovom regionu.
                              U.H.*
                              Šta je to U.H. ? Ugljiko hidrati? Nemoj mistifikovati. Ja kad sam imao info o okretanju ledja klubu 2017. ja sam pisao odje.


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comment


                              • Ma koji Walden, ne zajebavajte se.
                                Mrsav je on za EL, poprilicno.

                                Comment

                                Working...
                                X