Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Ajde da ponovim, a nije tesko izlistitati par stranica unazad u vezi Voldena. Krenulo je sa vise strana ta informacija , mislim da je pocetna sprdnja bila na twiteru, mozda su posle neki iz kluba namerno pustili buvu da hocemo Voldena jer koliko kruze glasine, Trinkijeri je dobio sve plate ( doduse njega klub i ne placa nego jedan od mocnih sponzora direktno),a igraci jos nisu primili januarske plate. Volden po principu Jankovica onog sto je bio kod nas a ne ovaj sa Koronom, ima izlaz iz ugovora bez obestecenja ako ga El klub trazi, ili ako mu plata kasni duze od propisanog roka predvidjeno ugovorom, sto moze biti sat vremena a moze biti i 90 dana. Posto je poslednja plata bila tamo u januaru, kada se uzme da je korona nastupili pitanje je sada kako se tumaci kroz ugovor, da li se dozvoljava kasnjenje zbog Korone ili ne?
    Doduse hteli smo mi i Marinkovica u zamenu za Aranitovica, hteli smo i Gagica jel tako kada je sastanak bio u cuvenoj kafani u Valjevu pa mu je Covic isplatio plate da ode u Tursku pa da nam se vrati. Eto kako smo uzeli ova dva igraca tako cemo i uzeti Voldena.

    Cim se nisu primili ovi burek portali ne znam otkud toliko potrebe sa ponavaljanjem da ce Volden doci. Sve i da dobije ciste papire posto je pod ugovorom, ne vidim zasto bi ga angazovali mi.
    Hvala Šarac na infu

    Comment


    • ni meni, ok je igrac. ali mislim da nije EL nivo. ne vidim kod njega neki ozbiljan plejmejking. iskreno ne bih voleo ni kao back up opciju

      Comment


      • Izbori su prosli. Ove nedelje mora pasti prvi potpis!

        Comment


        • Jel dolazi Radonja

          Sve informacije na sajtu kluba i drustvenim platformama

          Comment


          • Bobua iz Efesa slobodan igrac samo glasno razmisljam.

            Comment


            • Originally posted by ajkisloba View Post
              Bobua iz Efesa slobodan igrac samo glasno razmisljam.
              Dal si ti realan? Ako pratis malo euroligu znas da je značajan igrac u efesu i da moze da potpise igrac tog kalibra gde hoce

              Comment


              • Kazins je slobodan igrac samo glasno razmisljam.

                Comment


                • Lendri Noko iz Albe blizu nas kažu ozbiljni novinari.

                  Preozbiljno pojačanje.

                  Comment


                  • Originally posted by FKCZ View Post
                    Lendri Noko iz Albe blizu nas kažu ozbiljni novinari.

                    Preozbiljno pojačanje.
                    Jel postoji neko ko se dovodi u ikonotaciju sa Zvezdom a da ti ne napišeš preozbiljan igrač.

                    Samo glasno razmišljam

                    Comment


                    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      Jel postoji neko ko se dovodi u ikonotaciju sa Zvezdom a da ti ne napišeš preozbiljan igrač.

                      Samo glasno razmišljam
                      Kod Nebojse samo ozbiljna pojacanja dolaze u obzir, nije on Mrkela.

                      Comment


                      • Comment


                        • Screenshot_20200623-193149_Twitter.jpg

                          Comment


                          • Originally posted by NaviSK View Post
                            [ATTACH=CONFIG]17152[/ATTACH]
                            Брат је креативан да би му наш маркетинг тим позавидео.
                            Надамо се да ће Нноко играти као локо

                            Comment


                            • Ja bi radije Hamiltona ali mozda ga je "naciljao" neki klub sa debljim budjelarom od nas.

                              Comment


                              • Originally posted by NaviSK View Post
                                [ATTACH=CONFIG]17152[/ATTACH]
                                Ili je Noko, ili je moždani udar.

                                Comment

                                Working...
                                X