Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Онда, добијамо обештећење ако Оли узме Ђенку?

    Comment


    • Pa neko napisa da ima izlaznu opciju...

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Ako Borisa zabodne NBA ugovor ove sezone onda je ta liga stvarno postala sprdnja... pa on ni u Zvezdi ne moze da se izbori u prvu petorku (nekad ispadne i iz druge) al hoce u NBA

        Od zakucanih sam zadovoljan Davidovcem i Dobricem, ostali njaaa... ali ajde domaci su, a njih je jako tesko naci da nesto valjaju. Ja bih vise voleo Stimca mesto Kuzmica a tu verujem da sam u manjini. Takodje, Odzo?
        Никад нисам гледао нба само хајлајтсе и пуком случајношћу једину целу утакмицу сам одгледао кад је реј ален погодио чувену тројку притив спарса али доказ да је нба спрдња је уговор денвера који је дао Чанчару ништа више паметном човеку не треба.

        Comment


        • Originally posted by Triple View Post
          Онда, добијамо обештећење ако Оли узме Ђенку?
          American guard has an escape from his two-year deal

          Comment


          • Да, да оптости нисам видео.

            Comment


            • Originally posted by Triple View Post
              Никад нисам гледао нба само хајлајтсе и пуком случајношћу једину целу утакмицу сам одгледао кад је реј ален погодио чувену тројку притив спарса али доказ да је нба спрдња је уговор денвера који је дао Чанчару ништа више паметном човеку не треба.
              Najboljih 500 igraca na svetu igra tamo. Ja bih voleo da nije tako i da evropski igraci ostanu u el, ali ne biva. Larkin koji je najbolji plej u el prosle sezone tamo nigde ne moze da bude u prvoj petorci. Stoji da ima skarta i tamo, ali to su uglavnom igraci na poziciji mahaca peskirom ili poziciji ne skida se u dres.
              Last edited by Storm; 12-06-20, 11:11.

              Comment


              • bas zato mislim da Borisa nema sanse da zabode neki ugovor...

                Comment


                • Djenka aut, nedovic in... Nije infom, vec moja zelja, ako vec djenkica ide...

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    bas zato mislim da Borisa nema sanse da zabode neki ugovor...
                    Iznenadio bi se koliko njih boli tuki kako si i sta si igrao, njih interesuje fizika i sta mogu da naprave od tebe.
                    Malo je igraca njegove konstitucije da mogu onako da sutiraju.
                    Njima ostaje da mu nabace kile i da izvjezba 1vs1. Tako da kad bude psiholoski rastereceniji, davace vise. Sem toga on je imao razgovore sa nekoliko fransiza koje se dobro kotiraju na draftu pa vidjecemo do septembra sta ce ubosti Misko.

                    Comment


                    • Originally posted by Victor BG View Post
                      Iznenadio bi se koliko njih boli tuki kako si i sta si igrao, njih interesuje fizika i sta mogu da naprave od tebe.
                      Malo je igraca njegove konstitucije da mogu onako da sutiraju.
                      Njima ostaje da mu nabace kile i da izvjezba 1vs1. Tako da kad bude psiholoski rastereceniji, davace vise. Sem toga on je imao razgovore sa nekoliko fransiza koje se dobro kotiraju na draftu pa vidjecemo do septembra sta ce ubosti Misko.
                      Tako je, "upside" je ono sto ih najvise zanima.

                      Comment


                      • Nisu valjda svi ovi nasi treneri indijanci kada ne mogu da mu izvuku bar neki upside. I kao da jedino u nba mozes da da nabacis kilazu... moze i ovde, ali ne ide, dal je lenj pa nece da trenira ko ce ga znati sta je.
                        Njemu definitivno treba, mada je u nekim drugim slucajevima to nabacivanje kilaze napravilo problem...kao npr. Kukocu kome je tamo okamenila ruka pa je smanjio procente suta, a delom i zbog toga sto je bio posmatran samo kao ispomoc Dzordanu.

                        Borisu ne vidim u nijednoj ulozi u nba. Barem ne sada.

                        Comment


                        • Nije do nasih trenera, on od svoje 14god putuje, igra sa kadetima/juniorima, kasnije juniori/prvi tim a nakon sezone ima 10 dana odmora pa reprezentativne obaveze.
                          U NBA ti imas puna 2mj za samostalan rad +ljetna liga. Ako neko igra za klub van PO i zeli da radi na sebi onda ima i više. Pri tome svi uslovi za rad su tu i svi rade za tebe. Neuporediv sistem.
                          Tako da ti skauti vide velik raspon ruku, skocnost i dobru mehaniku suta koja je na EL nivou preko 50% cini mi se.
                          Takodje NBA fransize nisu u nekom pritisku rezultata pa imaju luksuz da istrpe 1-2 projekta za budućnost.
                          Evo ti Adetokumba, kad je dolazio nisu mu predvidjali više od role playera (to ti je 8-12mjesto u rosteru ekipe) a gledaj ga sad. Jokic isto, slicna predvidjanja ali rad na sebi dao rezultate...
                          Jasno ti je o cemu pricam, decku je nebo granica a koliko ce postici zavisi od srece i vremena provedenog na usavrsavanje.

                          Comment


                          • ma znam, ali i Borisa je sigurno mogao da odvoji 2 meseca u pauzi izmedju nekih od sezona da sredi telo pa nije. Nemoguce da su oni toliko prezauzeti pa da zapostavljaju svoja tela, a da nasi treneri o tome pojma nemaju i prave se ludi. Sezona se zavrsi u maju a pocinje u oktobru... i da ubacis i jedno reprezentativno okupljanje opet imas vremena.
                            Ne sumnjam da su u NBA najstrucniji, ali da je tolika razlika u strucnosti da ce oni tamo da razviju igraca a da ce nasi da ga upropaste, to mi nekako ne pije vodu. Pa Borisa jedno vreme nije ni bio u sastavu niti je igrao... i sta je radio za to vreme sem sto ga je siljio?

                            Comment


                            • Kod nas se obaveze zavrsavaju po ugovoru 30. Juna, dakle imas jul za odmor a i tad moras makar jednu sedmicu provesti u pregovorima. Avgust vec pocinje sezona, dakle ako imas sreće 3 sedmice za ljetovanje i odmor i tako godinama VS momci koji jacaju tjelo i odmaraju 2-4mj, razlika je.
                              Tako da to vrlo dobro znaju i nasi treneri ali ruke su im vezane. Nema on mnogo vremena(trener) da radi fiziku, svake godine mijenjaju po 5-10 igraca valja to posloziti.
                              Sjeti se Nenada Krstica samo

                              Comment


                              • Originally posted by Victor BG View Post
                                Jasno ti je o cemu pricam, decku je nebo granica a koliko ce postici zavisi od srece i vremena provedenog na usavrsavanje.
                                Ne zavisi ništa ni od sreće ni od vremena, zavisi od želje za samousavršavanjem koje kod njega nema. Da postoji samousavršavanje za igrice, e tu bi već napravio karijeru.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X