Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laki21 View Post
    Štimara uvek ima ugovor s nama za sledeću sezonu.
    https://twitter.com/EuroLeague/statu...59832025546752


    Svaki klub bi bio srecan da ima ovakvog igraca


    I EL mu se divi



    ; Mislim da nema nista od njega kod nas sledece sezone , opusti se.

    Comment


    • Ja ne bih imao nista protiv da ostane stimara ako ce biti drugi centar u ekipi... Uz platu do 200k

      Comment


      • Originally posted by Czbg9 View Post
        Ja ne bih imao nista protiv da ostane stimara ako ce biti drugi centar u ekipi... Uz platu do 200k
        Šta mi mlatimo koliko će koji igrač para da prima, pa ne daješ direktno iz svog džepa pare da te to tangira.

        Kao navijača interesuje me jedino rezultat i igra, a pare nek zarađuje svako koliko može i vredi.

        Comment


        • Ja ne bih izdrzao jos jednu sezonu sa Stimcem na centru i Lazicem na poziciji batlera, mislim da bih se slogirao i pre nego sto igre pocnu

          Comment


          • Стижем утисак да ће нам тим за следећу сезону бити изненађујуће добар и квалитетан . Тренер је основа свега а Сале је један од оних који нам је у овом тренутку био и више него неопходан .

            Comment


            • Хтедох да кажем да "стичем" утисак .

              Comment


              • Virtus hoce Bilija.

                Comment


                • Originally posted by FKCZ View Post
                  Virtus hoce Bilija.
                  Dok je Djordjevic prvi trener dzaba bacaju pare...

                  Comment


                  • Ja bih Erika Baknera iz Monaka.

                    Al od toga nema ništa.

                    Comment


                    • Ma kakav Bakner...
                      Samo Hamilton

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        ; Mislim da nema nista od njega kod nas sledece sezone , opusti se.
                        Opustiću se kada Junior i on potpišu za nekog našeg neprijatelja.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Originally posted by Laki21 View Post
                          Opustiću se kada Junior i on potpišu za nekog našeg neprijatelja.
                          Sta bih dao da zamene dresove Stimac - Mozli.
                          Imao bi Stimara 10 ×2+1
                          A ovaj mitski u 1/4 min. 3faula i to dva u napadu.
                          Samo kazem, ne znaci da nesto natezem da ovaj igra i dalje u Zvezdi.

                          Comment


                          • Volim Stimca i drag mi je i nekako kad ga vidim u Zvezdinom dresu nesto sam miran.
                            Al kad plej polozi pored njega a njemu ruke spustene, mini moždani dozivim.
                            Nego da mi vidimo ko ostaje od dvojca Bily/Punter

                            Comment


                            • A ne ne, ne bih menjao Stimeta za komsijske igrace. Toliko puta je dokazana njegova korisnost za tim u celini da je znacajna njegova prisutnost... samo ga treba ukombinovati sa centrima koji mogu da popune nedostatke koje ima.

                              Tako da moze Mozli ali zajedno sa njim, ne umesto njega.

                              Comment


                              • Zavisi od ambicija kluba koji ga angažuje i mogućnosti finansijskih, ali nije mi to bio cilj i ideja, već me živo zanima da li bi takvi igraci koje mi nipodastavamo imali bolji učinak u nekim drugim ekipama.

                                Comment

                                Working...
                                X