Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moracemo dooooobro da izmjerimo i iskopamo zabode epskih razmjera da se ukljuce u tih 500-700k. Sve i da nekim cudom navucemo više novca nakon korone mi smo dio sponzorstva ove, potrosili na proslu godinu.
    Tako da kupujmo domace nije neki okret u transfer politici vec realnost.
    Nasi igraci ce morati da izadju iz zone komfora i poceti da donose kvalitet i odgovornost ili da se ljubimo.
    5 sto tapkaju loptu, 2 spot up, 1 univerzalac spolja, u reketu 2 sa sutem, 1 strec 2 centra i jedan omladinac pozeljno 1-2.
    Sta imamo na pleju:
    -______, ______, Uskokovic

    Bekovi:
    -Dzenkins, ______,

    Krila:
    -Lazic, Dobric, Davidovac 3/4 - samo DeDa zna s loptom

    Visoka krila:
    -Simanic, MJK, Rit- imaju sut, mogu na prodor

    Centri:
    -Kuz, Jovanovic, Ristic - dva bi trebala da odu.

    Bice veselo uklopiti se, naci kesh, dovesti druge. Imamo ljude koji poznaju trziste, imamo EL kao mamac pa mozda i bude nesto.

    @Sarac:
    Trebaju nam dva pleja, suter(idealno Punter), mobilna petica. To sve da uklopimo u ostatak budzeta. Hmmm bice pakleno...
    Last edited by Victor BG; 05-06-20, 12:21.

    Comment


    • Inace, uzaludan ce biti trud oko trenera i ekipe, ako se zapostavi ogroman problem sa sudijama i medijima. Tolika razlika u tretmanu istih u odnosu na nas i pojedine klubove ne mogu iznivelisati ni mnogo skuplji i vredniji timovi od Zvezde.
      Mi ulazimo u sve derbije lige sa minimum 10ak razlike u hendikepu.
      Krajnje je vreme da se adekvatno odgovori i ukazuje na ovu visegodisnju pojavu.

      Comment


      • Originally posted by Jimi22 View Post
        Storm prijatelju, sta mislis za tu 4/5 zverku da dovedemo Leday-a.
        550k dolaresa u Zalgirisu je imao.
        Mi smo toliko dali Gistu za jedno nista.
        Mislim da je Leday kao nacrtan za Saletov stil igre. Novi McLean koji je bio najbolji upravo kod Saleta u Albi. Isto tako mislim da nam je finanijski nedostupan

        Comment


        • Originally posted by Šarac View Post
          Bice 'dobrovoljnog' aneksiranja nekih plata to je vise nego sigurno.
          Kuzmic na primer, klub je imao pravo da mu da otkaz odmah jer on je potpisao a da prethodno nije prosao ni obavezni lekarski pregled jer mu se nesreca desila pre nego sto je i prosao preglede u klubu. Tako da ugovernih 400 k po godini je samo slovo na papiru. Naravno Kuzma je svestan toga i bukvalno pristaje na bilo sta samo da se vrati kosarci, tako da ne bi me zacudilo da ako ne uspe da se nametne Sasi i ostane jos do decembra u Fmpu.

          Ostala drvna gradja na 5, ne verujem da uopste imaju bilo koga u planu. Pozajmice ili istek ugovora bez produzetka.

          Ovo sto se pominje za Punthera, lupetanja gtr novinara, pa majku mu kako b92 zna koliko trazi Panther a nikakko da objave koliko trazi Trinkijeri za produzetak ugovora, koliko je dobio Zagorac za novi ugovor, Paige.
          Imaš li neku informaciju u vezi Pantera, kakve su šanse da ostane kod nas, ima li istine oko ovog interesovanja Milana, isto tako i za Berona ?
          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

          Ljuba Tadić.

          Comment


          • Originally posted by nine33 View Post
            Imaš li neku informaciju u vezi Pantera, kakve su šanse da ostane kod nas, ima li istine oko ovog interesovanja Milana, isto tako i za Berona ?
            Zakon ponude i traznje. Mi ponudimo, drugi ponude, pa ko da vise... Tu su stvari bar jasne. Nisu oni mladi igraci pa da igraju za manje para zarad minutaze i razvoja. Bukvalno ko da vise.

            Comment


            • Interesantno je da se sve zna o nama.
              I ko koliko para dobija, i ko koliko trazi, dok se negde nista ne zna...
              Smejurija

              Comment


              • Originally posted by Jimi22 View Post
                Interesantno je da se sve zna o nama.
                I ko koliko para dobija, i ko koliko trazi, dok se negde nista ne zna...
                Smejurija
                Bravo, pa da odgovorim i kolegi iznad.

                B92 koji je pre par dan nasu sprdnju sa Petersom na twiteru napisao da menja LB a covek i ne zna gde je Srbija, citira danas da Punther nece da igra za 350 k i da smo mu to ponudili. Odakle im info, od Covica, Vujcina.
                Grobarski sajt, znaju platu svakog naseg igraca, a danas cuvena KZS Ostoje i samo jedno pitanje sta ce biti sa budzetom sledece sezone i da li ce biti manje za ovu sezonu a iz usta bilo koga iz KKP ni jedna brojka da izadje.

                350 k je max iznos koji nas klub placa za bekovsku poziciju, toliko je imao Beron ove sezone toliko bi verovatno ce imati i buduci prvi bek suter, a mozda bude i manje zbog ove fin situacije.
                Da li Punther moze da uzme negde vise, verovatno moze, Himki, Armani, Makabi, Pao sigurno mogu da plate vise, Valensija, ako su ti klubovi zainteresovani za njega. Da li imaju vec igrace tamo, koja ce mu uloga biti pa videli smo ucinak koji je imao u OLY a koju je imao kod nas, iako je docekan na noz od mnogih a sada po starom dobrom obicacju pljuju po klubu sto nema para da ga zadrze.

                Sve zavisi od novog trenera , zavisi i od ponude koje dobije Punther, njegova karijera ide uzlaznom putanjom, pa cemo videti kom klubu ce se prikljuciti.

                Comment


                • Искрено делује ми Пантер као лик који воли да се доказује пре свега себи а и другима бар по његовим изјавама. Не кажем да га не занима новац али има нешто у њему што га тера да гризе. Додуше Шакота му је европски отац тако да и не чуде добре партије код њега. Ваљало би му дати улугу прве пушке екипе.

                  Comment


                  • Originally posted by Triple View Post
                    Искрено делује ми Пантер као лик који воли да се доказује пре свега себи а и другима бар по његовим изјавама. Не кажем да га не занима новац али има нешто у њему што га тера да гризе. Додуше Шакота му је европски отац тако да и не чуде добре партије код њега. Ваљало би му дати улугу прве пушке екипе.
                    daleko je on od prve puske El ekipe

                    Comment


                    • Originally posted by čović19 View Post
                      daleko je on od prve puske El ekipe
                      Overall bolji igrac od Berona.

                      Comment


                      • Originally posted by Jimi22 View Post
                        Overall bolji igrac od Berona.
                        Generalno jeste, ali je Beron pouzdaniji suter i zahvalniji za tim. U kontrolisanom sistemu ce treneri vise ceniti takvog igraca. Beron ce zato dobiti 500k+ ugovor u nekoj jacoj el ekipi, a Panter moze max da dobije 350-400k koliko mu mi nudimo.

                        Comment


                        • Uvek Beron pre Puntera što se mene tiče

                          Comment


                          • Meni nije jasno kako mi odjednom ulazimo u mod skresanog budzeta na max gde ne mozemo da produzimo ni Berona ni Pantera ni Lorenza, a komsije lagano produzile skoro ceo tim i skupi strucni stab , posle realno odlicne sezone gde bi trebalo da im je cena porasla ... a pritom mi igramo EL

                            Comment


                            • Originally posted by Marcus View Post
                              Meni nije jasno kako mi odjednom ulazimo u mod skresanog budzeta na max gde ne mozemo da produzimo ni Berona ni Pantera ni Lorenza, a komsije lagano produzile skoro ceo tim i skupi strucni stab , posle realno odlicne sezone gde bi trebalo da im je cena porasla ... a pritom mi igramo EL
                              Zato što su komšije SNS projekat. Isto što je Vesić radio u Zvezdi sredinom 2000ih kada su grobari rekli da nas gurao DS, tako sada njih SNS gura. Zadužuje ih, drži skup tim, tako da posle VK Partizana KK Partizan će pod katanac.

                              Jebote da se nekome vrati sve to nije realno. Kukali su kako nas Vesić gurao u košarci, a mi došli pred katanac. Tako isto sada njih Ostoja gura a doguraće ih do gašenja.
                              Last edited by Cassius Clay; 06-06-20, 15:24.

                              Comment


                              • Originally posted by Cassius Clay View Post
                                Zato što su komšije SNS projekat. Isto što je Vesić radio u Zvezdi sredinom 2000ih kada su grobari rekli da nas gurao DS, tako sada njih SNS gura. Zadužuje ih, drži skup tim, tako da posle VK Partizana KK Partizan će pod katanac.

                                Jebote da se nekome vrati sve to nije realno. Kukali su kako nas Vesić gurao u košarci, a mi došli pred katanac. Tako isto sada njih Ostoja gura a doguraće ih do gašenja.

                                Ni zarez ni tacka da se doda ni oduzme.

                                Comment

                                Working...
                                X