Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Kakve to veze ima?
    Onaj na koga utice Pink, taj 99.99999% navija za Djokovica i sta god on da izjavi, reci ce: bravo majstore, to majstore.
    Onda imas onaj deo populacije koji ne gledaju Pink, ali vole Djokovica.
    I imas treci deo koji niti gledaju Pink niti vole Djokovica.

    Kad sve saberes, Djokovic ima veci uticaj nego Pink.
    Znaci, kad bi Djovak rekao da svi glasaju npr za Paraskog ( Uki like this ) svi bi glasali za njega? Vidi, to ne da nije tacno, ma ni izbliza. Jasan uticaj na stanovnistvo ove zemlje imaju rts i pink. Sad da se oba servisa okrenu od vucica on bi pukao koliko sutra. Kad bi Novak, sumnjam da bi se to desilo.

    Novak ima pravo da kaze svoje misljenje pa cak i ako je pogresno. Ako imaju svi ovi politicari itd...svakako da njegova rec ima ogromnu tezinu, ali nikako vecu nego rts i pink.

    Novaka niko nije slusao za veganstvo itd...tako da nije nuzno da njegova rec uopste ima tezinu za ove zombije u Srbiji.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Uradićemo onako kako Vučić kaže, on je najevropljanin.

      Nego nešto razmišljam, ako proizvodjač/tvorac vakcine od svake vakcine zaradi po 1,5 Evra po principu patenta ili kako god, da li to znači da će zaraditi na 7 milijardi stanovnika negde oko 10,5 milijardi evra.
      Ako me sećanje dobro služi to je otprilike bidžet Srbije.

      Lepa lova.

      Batica opušteno sebi može da kupi neku malu državu.
      Last edited by Chiwwi; 21-04-20, 11:58.

      Comment


      • Originally posted by Chiwwi View Post
        Uradićemo onako kako Vučić kaže, on je najevropljanin.

        Nego nešto razmišljam, ako proizvodjač/tvorac vakcine od svake vakcine zaradi po 1,5 Evra po principu patenta ili kako god, da li to znači da će zaraditi na 7 milijardi stanovnika negde oko 10,5 milijardi evra.
        Ako me sećanje dobro služi to je otprilike bidžet Srbije.

        Lepa lova.
        Kad bi navatali sva ona plemena po Africi, Amazonu, Eskime....bilo bi 7,5 milijarde...računaj na 10% populacije i malo veću zaradu...malo li je..
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Ako, ako i treba.

          Kako moj ćale uvek govori, sve mogu da ti uzmu ali sreću i pamet ne mogu.

          Ko zna, zna. Ra, ra.. Brat Djus..

          Comment


          • Originally posted by DinoFC View Post
            Jos jedna zabluda koje sam ja kao laik logickim zakljucivanjem primijetio jeste nacin na koji se virus siri. Po pisanju medija se moglo zakljuciti da je virus ratnicki nastrojen i da moze prezivjeti vise dana cak do 9. na pojedinim povrsinama i da na njega ne utice djelovanje sunca, kise, tornada. Virus prosao obuku u Legiji stranca

            A realnost je malo drugacija : "Rezultati su iznenađujući - u domovima zaraženih porodica u Heinsbergu nije pronađen živi virus. Ni na jednoj površini, bilo da je staklena, plastična ili drvena, navode njemački mediji. Uzeti su uzorci sa kvaka, mobitela, wc šolja, a u laboratoriji na osnovu tih uzoraka nisu uspjeli naći virus."

            https://www.klix.ba/vijesti/svijet/n...vali/200421074
            I još nešto, pričao Tomislav Terzin, da bi videli da li takvi virusi koji su dugo na određenim površinama, mogu da zaraze čoveka, treba da ga uzmeš i ubaciš u čoveka, a kaže on da se to ne radi jer nije etički.

            Tako da, kako oni znaju da korona i posle recimo 9 sati na metalu može da zarazi čoveka?

            Kako su majmune napravili od ljudi, strašno, ali nisu oni krivi, mi smo krivi jer pristajemo da budemo majmuni.

            Comment


            • Originally posted by belgrade_owl View Post
              Zato ja njih volim i voleću ih dok sam živ. Nema narod veze sa američkom vlašću. Ima tamo debila ali ima i ovako divnih ljudi

              Comment


              • Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
                E, o ovom licemerju ja pricam. Nek je strucan milion puta, postoje i druge bitne stvari. Jedna od njih je integritet. Jos gostuje sa Nestorovicem po nazovi televizijama, sam sebe gazi. Pominjala je Olja Beckovic da ga je zvala vise puta posle prvog gostovanja, ali ni on, ni bilo ko iz strucnog staba "nema vremena". Zato za Cirlicu i ostale debilane moze da se nadje vreme.

                Cuj Novak utice na mnogo ljudi, a Pink ne utice. Mrs. Bukvalno rec ne bih rekao da je branio "struku" otpocetka.


                eto koliko je proslo,ja ni dan danji ne znam po cemu je TOLIKO strucan,od koje pandemije nas je odbranio...fejsbuk doktor
                Wizard

                Comment


                • Razlog zasto je Novakova izjava veća prijetnja od Mitrovićevog kvazi-naucnog djelovanja je taj sto Zeks prica o ozoniranju i drugim obskurnim terapijama koje vecini stanovištva nisu dostupne, dok apsolutno svako može odbiti vakcinaciju.

                  Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by joshmor View Post
                    eto koliko je proslo,ja ni dan danji ne znam po cemu je TOLIKO strucan,od koje pandemije nas je odbranio...fejsbuk doktor
                    To nam i treba, obzirom da ovaj virus postoji samo na FB.


                    Ali stvarno, zamislite lika "strucnjaka" koji daje ostavku na facebooku jer mu se nisu svideli komentari.

                    A sedeo i slusao sjajna pitanja i komentare Goce Uzelac, Krmka Vucicevica i ostalih idiota.


                    Originally posted by Johnny Rotten View Post
                    Razlog zasto je Novakova izjava veća prijetnja od Mitrovićevog kvazi-naucnog djelovanja je taj sto Zeks prica o ozoniranju i drugim obskurnim terapijama koje vecini stanovištva nisu dostupne, dok apsolutno svako može odbiti vakcinaciju.

                    Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
                    Ne, razlog je sto ne sme da kaze nista za mezimca vlasti, kao ni za bilo kog drugog novinara koji su ga bukvalno vredjali pitanjima na konferencijama. Ne treba traziti neke dublje razloge. Vrlo je prosto kad se stvari nazovu pravim imenom.
                    Last edited by mark !t zer0; 21-04-20, 12:46.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Problem u Djokovicevoj izjavi je sto trenutno niko ne zna kakva ce da bude ta vakcina, kad ce da bude, da li ce biti dovoljno da se jednom vakcinise covek i da je to to ili ce biti kao vakcina protiv gripa, svake sezone mora ponovo itd.
                      Mozda shvate da je vakcina nemoguca i da je bolje da prave neke ultra brze testove kojim ce testirati ljude koji zele da putuju po aerodromima itd. ili ce svako ko bude zeleo da putuje morati da ima neki dokaz da se testirao u prethodna 2 dana i sa tim tek moze na put...
                      Ima toliko nepoznatih, promenljivih, neizvesnoti, totalno je nepotrebno izjaviti: ja ne zelim da se vakcinisem.

                      A drugi problem je problem na ovom forumu, jer svi vi koji tvrdite da ste slobodarskog duha, nece vama belosvetski da uvaljuju vakcine, borite se za neke vise ciljeve itd., svako drugacije misljenje odmah napadate, gusite, vredjate, a ako slucajno budete opomenuti, onda izigravate zrtvu.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Ne znam sta da mislim i inace o vakcinama a kamoli o vakcini Bila jebenog Gejtsa... Ali mislim da je dobro sto je neko uticajan poput Novaka nesto ovako rekao. Samo iz jednog razloga. A to je da o ovome mora da se diskutuje.
                        Ja necu primiti ako bude opciono. Ali ako kazu ne mozes van drzave, da se ne lazemo... Moracu. Imam 90 % familiije u Bosni i jos dosta najblizih po Evropi.

                        Nego kakvo je vase misljenje po pitanju granica. Otvaranju istih i modalitetu putovanja. Karantini, testovi itd...
                        Zakazao sam svadbu za pocetak Septembra i prilicno sam siguran da cu morati da odlazem

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Problem u Djokovicevoj izjavi je sto trenutno niko ne zna kakva ce da bude ta vakcina, kad ce da bude, da li ce biti dovoljno da se jednom vakcinise covek i da je to to ili ce biti kao vakcina protiv gripa, svake sezone mora ponovo itd.
                          Mozda shvate da je vakcina nemoguca i da je bolje da prave neke ultra brze testove kojim ce testirati ljude koji zele da putuju po aerodromima itd. ili ce svako ko bude zeleo da putuje morati da ima neki dokaz da se testirao u prethodna 2 dana i sa tim tek moze na put...
                          Ima toliko nepoznatih, promenljivih, neizvesnoti, totalno je nepotrebno izjaviti: ja ne zelim da se vakcinisem.

                          A drugi problem je problem na ovom forumu, jer svi vi koji tvrdite da ste slobodarskog duha, nece vama belosvetski da uvaljuju vakcine, borite se za neke vise ciljeve itd., svako drugacije misljenje odmah napadate, gusite, vredjate, a ako slucajno budete opomenuti, onda izigravate zrtvu.

                          Problem sa tobom je sto izvrces reci i postavljas ih onako kako tebi odgovara da bi dokazala da je lik koga ne podnosis ne znam ni ja sta.

                          Dakle, Djokovic je izjavio da ne bi voleo da ga neko uslovi vakcinom da bi nastavio takmicenje u toku ove godine. POGOTOVU jer vakcina jos uvek ne postoji i ne zna se kada ce postojati. Rekao da ce, ako dodje do toga, on morati da razmisli da ce da se upusti u tako nesto.

                          Pritom je Djokovic u tom live-u jos rekao da bi voleo da ima vise diskusije na ovu temu a ne VAKCINA PA VAKCINA. I da on ne moze o tome da diskutuje jer nije strucan ali da bi voleo da se cuju i misljenja strucnjaka koji nisu nuzno za vakcinu. Dakle on se bori za DISKUSIJU. Ali to nije zanimljivo, pa niko nece ni pomenuti.

                          Ja volim za sebe da mislim da sam slobodarskog duha, ali nijednom nisam izjavio da se necu vakcinisati, jer je to besmisleno kako ti kazes u ovom trenutku. Da kazu da treba da se vakcinisem za koji mesec, definitivno ne bih pristao na to.

                          Nikoga ne napadam, samo branim pravo ljudi da slobodno misle, a ne da mu uticajni twiterasi i facebook strucnjaci namecu kako ce da misli, i da izjavljuju kako je ispao glup jer nije rekao ono sto oni misle da je ispravno (sta je to ako nije napadanje drugacijeg misljenja od "ustaljenog"?).

                          Nisam nikoga ni vredjao, osim sto sam iznosio cinjenice o strucnjaku Konu. Da, bio sam malo pasivno agresivan, ali zrtvu nisam izigravao, ali ako tako mislis, neka bude da jesam.
                          Last edited by mark !t zer0; 21-04-20, 13:06.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Ja nisam ni uticajni tviteras ni neki strucnjak, imam neko svoje misljenje ali sve sto sam ovde napisala na ovu temu, od 90% Djokovicevih navijaca je naislo na ogromnu osudu, napade, vredjanje i da ja to pisem zato sto sam hejter.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Nego kakvo je vase misljenje po pitanju granica. Otvaranju istih i modalitetu putovanja. Karantini, testovi itd...
                              Zakazao sam svadbu za pocetak Septembra i prilicno sam siguran da cu morati da odlazem
                              Granice ne treba da postoje, liberalna demokratija za sve, svi mi u Evropi smo jedna država i porodica.

                              Šta kažete? A nije tako, zatvorene granice ipak! Pa dobro, ako tako mora, onda ok..

                              To što je Bil Gejts odjednom batalio proizvodnju vindovsa i jutubova i počeo da cedi kravama bubuljice i da od njih pravi vakcine mi i nije mnogo strašno. To je desetak milijardice plus-minus za njega.

                              Ali koliko će MMF i Svetska banka tj. Amerika i Britanija da namlate kamate sad kad se 200 država zaduži dobrano jer su mesec dana blejali, ne smem ni da računam.

                              Uf, uf.. para koliko hoćeš, još i naftu imaju džabe, tj. nije ni džabe nego im plaćaju da je uzmu..
                              Hahhahaa..

                              Majstori...
                              Last edited by Chiwwi; 21-04-20, 13:14.

                              Comment


                              • Ja cu pricati u svoje ime. Naislo je na osudu jer imam osecaj da stalno to radis. Jedva cekas da se zakacis za nesto kod Novaka Djokovica da bi ga pljuvala. Nije prvi put da to primetim, i uvek cu odreagovati na isti nacin kad osetim malicioznost, a itekako je mogu osetiti.

                                Ako ti nisi maliciozna, onda sam ja mnogo los covek koji vidi samo lose namere. Ako se ti bavis ovom temom iz nekih drugih razloga, mozes slobodno da mi kazes da sam los covek i ja cu se sloziti. Nema ljutnje. A ti budi iskrena pa reci zbog cega se uvek zakacis za nesto lose kod Novaka. I zasto se izvrcu reci da bi se dobilo nesto sto bije receno?
                                Last edited by mark !t zer0; 21-04-20, 13:21.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X