Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jos jedna zabluda koje sam ja kao laik logickim zakljucivanjem primijetio jeste nacin na koji se virus siri. Po pisanju medija se moglo zakljuciti da je virus ratnicki nastrojen i da moze prezivjeti vise dana cak do 9. na pojedinim povrsinama i da na njega ne utice djelovanje sunca, kise, tornada. Virus prosao obuku u Legiji stranca

    A realnost je malo drugacija : "Rezultati su iznenađujući - u domovima zaraženih porodica u Heinsbergu nije pronađen živi virus. Ni na jednoj površini, bilo da je staklena, plastična ili drvena, navode njemački mediji. Uzeti su uzorci sa kvaka, mobitela, wc šolja, a u laboratoriji na osnovu tih uzoraka nisu uspjeli naći virus."

    https://www.klix.ba/vijesti/svijet/n...vali/200421074
    Last edited by DinoFC; 21-04-20, 11:09.

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      E, o ovom licemerju ja pricam. Nek je strucan milion puta, postoje i druge bitne stvari. Jedna od njih je integritet. Jos gostuje sa Nestorovicem po nazovi televizijama, sam sebe gazi. Pominjala je Olja Beckovic da ga je zvala vise puta posle prvog gostovanja, ali ni on, ni bilo ko iz strucnog staba "nema vremena". Zato za Cirlicu i ostale debilane moze da se nadje vreme.

      Cuj Novak utice na mnogo ljudi, a Pink ne utice. Mrs. Bukvalno rec ne bih rekao da je branio "struku" otpocetka.
      Last edited by mark !t zer0; 21-04-20, 11:13.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Al to "Majstore" me najvise sjebalo hahahaha U fazonu tvoj nivo znanja je u razini nekih majstora za plocice, gradjevinu. Kad ti doktor kaze. Uvreda parekselans.

        Comment


        • To majstore je poseban nivo jadnosti. Obrati se tako Zeljku Mitrovicu kad si toliki strucnjak i ne das na struku.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by DinoFC View Post
            Al to "Majstore" me najvise sjebalo hahahaha U fazonu tvoj nivo znanja je u razini nekih majstora za plocice, gradjevinu. Kad ti doktor kaze. Uvreda parekselans.
            Pa vidi ovakjo druže...Mislim da možemo da se složimo da je Novak jedan od uticajnijih Srba i da deo populacije sledi njegovo razmišljanje i da će na njih imati uticaj u odluci oko vakcine...e sad, vrlo dobro znamo da je navedeni Dr Kon "glavni baja" za nabavku vakcina u Srbiji...prošli put smo za H1N1 kupili preko milion vakcina na njegovu preporuku, a vakcinisalo se stotinak hiljada ili par stotina hiljada ljudi. Ostatak vakcina je bukvalno bačeno, šteta nemerljiva. Dolazimo do logičnog zaključka, jer zna se ko će opet, doduše sada će imati i "ortake", da bude glavni za nabavku vakcina iz Kine. Novak Đoković mu direktno "brka u džep" ovakvim izjavama....jbg
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Koliko je samo opasno kada ljudi svoju dobrobit prepuste neupitno u ruke "struke".

              S jedne strane dogmatski veruju u struku a sa druge se smeju vernicima koji isto tako veruju popovima i crkvenim licima.

              A ljudi često zaboravljaju, da su i struka i popovi samo ljudi, a ljudi su kvarljiva roba.

              Na jednu čestitu osobu, dodje jedna potkupljiva. To je tango smrti. Davati bezuslovno poverenje bilo kom drugom čoveku jer je nešto.

              To što se neko poziva na "struku" mogu i ja sada da se pozovem na 10 stručnjaka koji kažu da je virus ovaj glupost.

              I, šta ćemo sad?
              Last edited by Cassius Clay; 21-04-20, 11:24.

              Comment


              • Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
                E, o ovom licemerju ja pricam. Nek je strucan milion puta, postoje i druge bitne stvari. Jedna od njih je integritet. Jos gostuje sa Nestorovicem po nazovi televizijama, sam sebe gazi. Pominjala je Olja Beckovic da ga je zvala vise puta posle prvog gostovanja, ali ni on, ni bilo ko iz strucnog staba "nema vremena". Zato za Cirlicu i ostale debilane moze da se nadje vreme.

                Cuj Novak utice na mnogo ljudi, a Pink ne utice. Mrs. Bukvalno rec ne bih rekao da je branio "struku" otpocetka.
                Ispravka, avanzovao je pre par dana u potpukovnika. U ratu protiv nevidljivog neprijatelja načelnik generalnog štaba nam je potpukovnik.
                sigpic

                Comment


                • Mnogo vise utice Djokovic nego Pink, to je cinjenica.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Mnogo vise utice Djokovic nego Pink, to je cinjenica.
                    Ne bih bas rekao, jer nam je zemlja puna pinkovaca debila a ne ljudi kao sto je Novak.

                    Kako je to cinjenica?
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by ?????? View Post
                      Koliko je samo opasno kada ljudi svoju dobrobit prepuste neupitno u ruke "struke".

                      S jedne strane dogmatski veruju u struku a sa druge se smeju vernicima koji isto tako veruju popovima i crkvenim licima.

                      A ljudi često zaboravljaju, da su i struka i popovi samo ljudi, a ljudi su kvarljiva roba.

                      Na jednu čestitu osobu, dodje jedna potkupljiva. To je tango smrti. Davati bezuslovno poverenje bilo kom drugom čoveku jer je nešto.

                      To što se neko poziva na "struku" mogu i ja sada da se pozovem na 10 stručnjaka koji kažu da je virus ovaj glupost.

                      I, šta ćemo sad?
                      Pa ništa, svako svome krdu. Tebe ne može niko da ubedi da je zemlja okrugla, ako ti sam ne veruješ u to. Mogu ja npr. da dovedem 10 stručnjaka, a ti 100 i svako će ostati u svom filmu. Kinezi kažu "Da se pamet na pijaci kupuje opet bi svako svoju kupio"....a možda i nisu Kinezi, svejedno.
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
                        Ne bih bas rekao, jer nam je zemlja puna pinkovaca debila a ne ljudi kao sto je Novak.
                        Kakve to veze ima?
                        Onaj na koga utice Pink, taj 99.99999% navija za Djokovica i sta god on da izjavi, reci ce: bravo majstore, to majstore.
                        Onda imas onaj deo populacije koji ne gledaju Pink, ali vole Djokovica.
                        I imas treci deo koji niti gledaju Pink niti vole Djokovica.

                        Kad sve saberes, Djokovic ima veci uticaj nego Pink.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by ?????? View Post
                          Koliko je samo opasno kada ljudi svoju dobrobit prepuste neupitno u ruke "struke".

                          S jedne strane dogmatski veruju u struku a sa druge se smeju vernicima koji isto tako veruju popovima i crkvenim licima.

                          A ljudi često zaboravljaju, da su i struka i popovi samo ljudi, a ljudi su kvarljiva roba.

                          Na jednu čestitu osobu, dodje jedna potkupljiva. To je tango smrti. Davati bezuslovno poverenje bilo kom drugom čoveku jer je nešto.

                          To što se neko poziva na "struku" mogu i ja sada da se pozovem na 10 stručnjaka koji kažu da je virus ovaj glupost.

                          I, šta ćemo sad?
                          Nisu bez razloga u starom Egiptu svestenici bili i lekari, lecili su i dusu i telo. To samo govori koliko smo mi zaostali za drevnim civilizacijama.

                          Comment


                          • To sto pricas jednostavno nema veze sa realnoscu. Naravno da je Novak najpopularniji, ali on se ne bavi manipulacijom masama, tako da i nema gotovo nikakav uticaj na stanovnistvo osim sto navijaju za njega. Nece niko od njih postati vegan jer im je Djokovic to rekao. Ali ce zato ko zna koliko njih pomisliti da je Vucic car ili ne znam sta i da Zeljko Mitrovic ima lek za koronu.

                            Postoje ljudi koji svakodnevno piju to sto im Vucic i Mitrovic sipaju, tako da na obicnog stanovnika Srbije mnogo vise utice Pink, nego jedan Novak Djokovic, iako ga gotovo cela nacija podrzava.
                            Last edited by mark !t zer0; 21-04-20, 11:39.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Na kraju krajeva, nije ni bitno ko ima veci uticaj, poenta je da Kon ako reaguje, reaguje na oba slucaja.

                              Nema veze Pink. Sto nije reagovao na lupetanje clana kriznog staba? Konstantno lupetanje po rezimskim medijima?

                              Nije valjda da Djokovic ima veci uticaj i od Vucica i kriznog staba...
                              Last edited by mark !t zer0; 21-04-20, 11:40.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X