Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
    Pojavila se vest da razmisljaju o mogucoj trecoj dozi kineske vakcine. Izgleda dve nisu dovoljne jer ljudi zavrsavaju u bolnicama. A neki su nazalost i preminuli (onaj glumac na primer)
    Kad već preuzimaš ulogu mrtvozornika dodaj i činjenicu da je "onaj" glumac imao 95 godina, a vakcina nije eliksir mladosti....

    Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока

    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Mnogi glumci su umrli od korone, ko zna na kojeg je mislio.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Poenta je da je kineska vakcina slaba. Eno u Emiratima uveli trecu dozu
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • A šta je kad iz Kine stiglo da valja? Ni virus nisu znali kako treba da naprave.
          sigpic
          "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

          Comment


          • Originally posted by Busby View Post
            A šta je kad iz Kine stiglo da valja? Ni virus nisu znali kako treba da naprave.
            Znam neke Kineskinje....
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Virus im je odličan. Polako, ovo je tek početak.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                Poenta je da je kineska vakcina slaba. Eno u Emiratima uveli trecu dozu
                Da uradim ja sutra test na antitela pa ako se ispostavi da ih imam dovoljno, ti plaćaš.....?
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Originally posted by Constantin View Post

                  Da uradim ja sutra test na antitela pa ako se ispostavi da ih imam dovoljno, ti plaćaš.....?
                  Ma bolje ne radi nista. Slusao sam onog (naucnika) sto je rekao da fajzerova traje 6 meseci i objasnio je zasto nema poente raditi nikakve testove na antitela. Ali to sam ja vec zaboraio (a i ne bih bio strucan da objasnim) ni ne interesuje me.
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • ^
                    Jbte koji troler
                    Ne treba niko više da obraća pažnju na njega.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      ^
                      Jbte koji troler
                      Ne treba niko više da obraća pažnju na njega.
                      Ko je troler? Covek je doktor naucnik otkud znam pricao je na novosadskoj lokalnoj televiziji, ozbiljan covek ne bavi se teorijama zavere. Objasnjavao je zasto nema svrhe raditi testove na antitela ali ja ti ne mogu to sve upamtiti a i ne bih znao ponoviti, nije jednostavno.
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • Pa ni za grip ti ne traje vakcina večno.
                        sigpic
                        "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                        Comment


                        • Receno je da fajzerova vakcina najmanje traje 6 meseci, a to obicno znaci da traje i duze.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Samo da kazem jos nesto da ne dodje ovde do nesporazuma. On je rekao da se treba vakcinisati/imunizovati samo je objasnio da nema svrhe raditi te testove na antitela jer to nista ne pokazuje (nisu samo antitela tu vazna). I nekom ce trajati imunitet vise a nekom manje.
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment



                            • ...i onda, kako smo došli do zaključka da je kineska vakcina slaba...?
                              Pa Emirati su uveli trecu dozu cujem. A kad su pitali ovu nasu Brnabicku ona je rekla da "MISLI" da su dve dovoljne...
                              Last edited by Sam Hornish Jr.; 06-04-21, 21:30.
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Originally posted by Constantin View Post
                                Pa Emirati su uveli trecu dozu cujem. A kad su pitali ovu nasu Brnabicku ona je rekla da "MISLI" da su dve dovoljne...
                                Razmišljanje i Brnabička ne mogu u istu rečenicu....to što rade u Emiratima je booster...nepotrebno.
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X