Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja nisam antivakser. Samo ne mislim da mi je potrebna doza i mislim da je na brzinu uradjena (isto to i moji drugovi kazu)
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • Jbg, ne znamo mnogo toga kojom brzinom je napravljeno pa jedemo, pijemo...
      sigpic
      "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

      Comment


      • Originally posted by Busby View Post
        Jbg, ne znamo mnogo toga kojom brzinom je napravljeno pa jedemo, pijemo...
        Pa bez toga se ne moze
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Pojavila se vest da razmisljaju o mogucoj trecoj dozi kineske vakcine. Izgleda dve nisu dovoljne jer ljudi zavrsavaju u bolnicama. A neki su nazalost i preminuli (onaj glumac na primer)
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
            Ja nisam antivakser. Samo ne mislim da mi je potrebna doza i mislim da je na brzinu uradjena (isto to i moji drugovi kazu)
            A šta su ti drugovi, imunolozi, virusolozi...?
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              A šta su ti drugovi, imunolozi, virusolozi...?
              Pa i ti virusolozi su se prevarili 100 puta. Oni hoce da vakcinisu i ko mora i ko ne mora
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • Moraju svi da se vakcinišu. Može samo da se postavi pitanje kojom vakcinom, odnosno koje su razlike između vakcina, jer postoje.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by limun View Post
                  Koronavirus

                  9 novih slucajeva zaraze u Kini.
                  moze li neko razuman ovo da objasni?

                  Comment


                  • Bilo ih je blam da više lažu. Ili se sprdaju.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Bilo ih je blam da više lažu. Ili se sprdaju.
                      Danas 32. Raste broj.
                      Ma otvoreno je sve kod njih i normalno funkcionise ko da nema korone, ne bi smeli tako da se opustaju da je situacija stvarno opasna.

                      Comment


                      • Kod njih sve otvoreno? Važi.
                        Oni žele da speru ljagu da su oni sve započeli pa zato je kod njih "prestala" korona još pre, koliko, šest meseci ili više.
                        U međuvremenu, pored toga što postoji objektivna potreba da se što više ljudi vakciniše iz zdravstvenih razloga, to je istovremeno ogromna mogućnost i profita.
                        Velika, srednja i mala tržišta van Kine se polako ali sigurno iscrpljuju pa je ostala još Kina kao ogromno tržište.
                        Otud i ovaj revival zaraženih kod njih.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Ma Kinezi su stavili pod kontrolu. Imali su i preko 100 pa nista. Ovaj virus nece nestati kao ni gripa sto nije nestala. Cilj je staviti pod kontrolu.
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Moraju svi da se vakcinišu. Može samo da se postavi pitanje kojom vakcinom, odnosno koje su razlike između vakcina, jer postoje.
                            Jel Kina sva vakcinisana?

                            Prema ovome vakcinisano je tek 140 miliona od 1.44 milijarde
                            https://ourworldindata.org/covid-vaccinations
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Kod njih sve otvoreno? Važi.
                              Oni žele da speru ljagu da su oni sve započeli pa zato je kod njih "prestala" korona još pre, koliko, šest meseci ili više.
                              U međuvremenu, pored toga što postoji objektivna potreba da se što više ljudi vakciniše iz zdravstvenih razloga, to je istovremeno ogromna mogućnost i profita.
                              Velika, srednja i mala tržišta van Kine se polako ali sigurno iscrpljuju pa je ostala još Kina kao ogromno tržište.
                              Otud i ovaj revival zaraženih kod njih.
                              Pa nisu oni S. Koreja pa da mogu lagano da sakrivaju tako ozbiljne stvari od sveta.
                              Zapadni mediji bi jedva cekali da vide neku fotku punih bolnica ili bilo koji dokaz kojim bi potvrdili njihove lazi.

                              Comment


                              • Po poslednjim podacima 665 miliona je primilo jednu dozu vakcine, revakcinu 144 miliona.
                                Svako ko se odluči da se vakciniše je svestan da treba da primi revakcinu, tako da je sigurno ovih skoro 700 miliona.
                                A Kina da ne bilo skroz providno kreće od malih brojeva da taman kad se iscrpi ostatak svetske populacije oni dođu na red za vakcinaciju.
                                Nema neke suštinske razlike između Severne Koreje i Kine po vladanju i mentalitetu naroda.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X