Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da se ne zaboravi:

    Ja vas molim, jer vas volim.
    - A. Vucic

    15.03.2020.
    Last edited by Mr. Wolf; 15-03-20, 22:23.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Last edited by LosmiSK; 15-03-20, 22:26.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Mali rekao da drzava ima pare za plate i penzije za dva meseca, realno ima za jedan mesec, ako ovo potraje vise meseci nastace armagedon jer ce ljudi ostati bez para i pocece otimacina i plackanje da bi se prezivelo.

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Ljudi imate knjige na balkandowloadu, ja to koristim za kindle

          Jeste da nema veze sa Koronom...ali bar citajte ako spadate u srecnike koji ne moraju sutra na posao
          Jao sve sto valja zatrpa se..

          Elem PAZI OVAMO:
          (naravno ceo niz procitajte):

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by skeptik View Post
            Mali rekao da drzava ima pare za plate i penzije za dva meseca, realno ima za jedan mesec, ako ovo potraje vise meseci nastace armagedon jer ce ljudi ostati bez para i pocece otimacina i plackanje da bi se prezivelo.
            Tek toliko da se zna koliko su ljudi u stvari bespomoćni kada žive u velikim sistemima i koliko su nesposobni da prežive u njima u uslovima bilo kakve katastrofe.

            Nadajmo se da se nećemo uveriti u to.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Jao sve sto valja zatrpa se..

              Elem PAZI OVAMO:
              (naravno ceo niz procitajte):

              odlično

              Originally posted by goku View Post
              Tek toliko da se zna koliko su ljudi u stvari bespomoćni kada žive u velikim sistemima i koliko su nesposobni da prežive u njima u uslovima bilo kakve katastrofe.

              Nadajmo se da se nećemo uveriti u to.
              Možda na kraju priče shvate da uopšte i ne treba živeti u sistemu
              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • Citajte Dovlatova, easy read.

                Moze I Witcher, valja zavrsiti trecu knjigu
                Posle te knjige pravi se pauza da bi se citao brat Ishiguro
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Originally posted by Nerealan View Post
                  odlično



                  Možda na kraju priče shvate da uopšte i ne treba živeti u sistemu
                  Nije to teško shvatiti, ali je teško odbaciti udobnost.

                  Comment


                  • Posto je proglaseno vanredno stanje, a SK je najveci sportski kanal, a mi na ovom forumu, nemojte da sirite neke dezinformacije i paniku, nemam pojma sta sve to moze da prouzrokuje

                    Mozda moze, mozda ne moze, ja sam imala potrebu da kazem
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Albanija zabranila kola i javni prevoz zbog korone. Onaj ko ima konja sada je glavni frajer u Tirani.

                      Comment


                      • Comment


                        • Originally posted by goku View Post
                          Nije to teško shvatiti, ali je teško odbaciti udobnost.
                          Ne treba ziveti u sistemu kaze lik iz Trondheima..i onda Goku, nije to tesko shvatiti, ali je tesko odbaciti udobnost...ovo je tako dubokoumno..

                          Tek toliko da se zna koliko su ljudi u stvari bespomoćni kada žive u velikim sistemima i koliko su nesposobni da prežive u njima u uslovima bilo kakve katastrofe.

                          Nadajmo se da se nećemo uveriti u to.
                          Ko je sposoban ako covek nije, treba mu samo vremena da se privikne na situaciju... covek je savrseno bice, ne svi, ali ako se gleda sveukupno, onda da..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Koronavirus

                            Last edited by limun; 15-03-20, 23:35.

                            Comment


                            • Originally posted by Indigo View Post
                              Citajte Dovlatova, easy read.

                              Moze I Witcher, valja zavrsiti trecu knjigu
                              Posle te knjige pravi se pauza da bi se citao brat Ishiguro
                              Dovlatov jeste zabavan, ali previse sam citao o komunizmu, kvalitetnije i ozbiljnije stivo.

                              Ne brukaj se nego rokaj samo Witchera, sve je bolji i bolji

                              Ja trenutno citam Tetovazer iz Ausvica, deluje da ce biti sjajna knjiga.

                              Kad ce znati ljudi iz drzavnih firmi (ne racunam vojsku i sl) da li rade ovih dana? Frka mi za zenu zbog jebenog busa.
                              Mada prebacicu joj ja koronu sve i da se ona nekako izvuce...

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Ne treba ziveti u sistemu kaze lik iz Trondheima..i onda Goku, nije to tesko shvatiti, ali je tesko odbaciti udobnost...ovo je tako dubokoumno..



                                Ko je sposoban ako covek nije, treba mu samo vremena da se privikne na situaciju... covek je savrseno bice, ne svi, ali ako se gleda sveukupno, onda da..
                                Voleo bih da vidim kako bi se lik poput tebe prilagodio na život bez hrane. Verovatno bi krao pacove od dekarda jer ne bi bio sposoban da ih sam uloviš zbog saune koja te omlitavila.

                                Možemo se privići na situaciju tako što bi hranu sami proizvodili, ali to ne može na betonu. I tu se onda vraćamo do napuštanja sistema i udobnosti koje imamo u njima, ali to se verovatno ovaj put neće desiti..

                                Comment

                                Working...
                                X