Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Auuu pa da, vanredno je stanje, ako mi se ne svidi sta pisete, odmah ban na godinu dana posto je to maksimum na forumu
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Auuu pa da, vanredno je stanje, ako mi se ne svidi sta pisete, odmah ban na godinu dana posto je to maksimum na forumu
      Ja ću vala po kratkom postupu, kod mene nema trte mrte, cile mile.

      Comment


      • Originally posted by Karamazov View Post
        Ja ću vala po kratkom postupu, kod mene nema trte mrte, cile mile.
        Tako je, po kratkom postupku, vanredno je stanje
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Po nekim teoretičarima zavera Korona virus osmišljen i ubačen iz američke kuhinje sa jasnim zadatkom i ciljem koga najviše udariti.

          Kineze pošto su godinama prvi izvoznici svega i Italijane koji su po nekim tvrdnjama odavno pred bankrotom te postoji bujica i masa ljudi koji žele za tepsiju ribe kupiti raznorazne velike korporacije i firme na Čizmi.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Auuu pa da, vanredno je stanje, ako mi se ne svidi sta pisete, odmah ban na godinu dana posto je to maksimum na forumu
            U vanrednom stanju ti nisi moderator nego je to vojnik..

            Comment


            • Originally posted by BorisUnited99 View Post
              Čitam negdje: 3. vanredno stanje u Srbiji i treće u martu mjesecu, proklet mjesec
              Mart nosi ime po rimskom bogu rata, tako da se sve uklapa.
              sigpic

              Comment


              • Dobro, saznali smo da kad je stani-pani ne možemo da se oslonimo na zapad, nego samo na braću Kineze.

                S obzirom da je vanredno stanje, za svako veličanje zapada koji nam je okrenuo ledja, biće uvedena kazna od tri dana neprestanog pevanja ruskih pesama.
                Last edited by Chiwwi; 15-03-20, 20:45.

                Comment


                • Originally posted by Chiwwi View Post
                  Dobro, saznali smo da kad je stani-pani ne možemo da se oslonimo na zapad, nego samo na braću Kineze.

                  S obzirom da je vanredno stanje, za svako veličanje zapada koji nam je okrenuo ledja, biće uvedena kazna od tri dana neprestanog pevanja ruskih pesama.
                  Kinezi ce svima da pomognu zato sto je to u njihovom interesu i u interesu globalne ekonomije.

                  Prvi su prosli peak korone i imaju najvise iskustva(a i ljudskih gubitaka) u tome, nema ko drugi u ovom trenutku moze da pomogne. Njihova ekonomija ce prva da se oporavi.

                  Comment


                  • Originally posted by Chiwwi View Post
                    Evropa da se okrene Kini?

                    Pa na prvo okretanje bi dobili šljagu kao neposlušni potrčko mafije od mafijaškog dona.

                    E to je jedina isplativa ekonomija i zove se moć.
                    Nece to da se desi, jer je Americi u interesu da saradjuje sa Evropom a ti govoris da ce oni da gledaju samo sebe. Od koga bi Evropa dobila sljagu? SAD nije jaca od Evroazije ni po jednom osnovu. Mogu samo sve da okrenu protiv sebe. Evropa im je kljucan saveznik u celoj geopolitici.

                    Ceka i njih vanredno stanje i kolaps ekonomije. Tako da nema tu gledanja samo svojih interesa.

                    Comment


                    • Drago mi je kao Kinezofilu da to čujem.

                      Ali to ne menja činjenicu da nas je zapad izdao.

                      @ Drugi deo..

                      Evropa je prostitutka a Amerika je njen pimp.
                      Last edited by Chiwwi; 15-03-20, 20:59.

                      Comment


                      • Haha, al ga zavukli Norvezani

                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Banjaluka - sve zatvoreno do 23.03.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • A i vreme je da se zadimi malo situacija, mnogo smo se opustili za ovih 17 godina.
                            sigpic

                            Comment




                            • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • https://www.blic.rs/vesti/politika/p...trebne/bdtm4rp

                                Krenulo proseravanje

                                Comment

                                Working...
                                X