Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inace jedan pro tip, ako nigde ne mozete da nadjete neka sredstva za dezinfekciju, u farbarama uvek ima etanola
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Originally posted by bici View Post
      Inace jedan pro tip, ako nigde ne mozete da nadjete neka sredstva za dezinfekciju, u farbarama uvek ima etanola
      Bilo.
      Radim u jednoj, nema ni za lek.

      Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

      Comment


      • Bilderi su najviše pogodjeni ovim merama.

        Comment


        • Originally posted by skeptik View Post
          Tramp nije montaza.

          Onaj klip gde silazi niz stepenice i mase - jeste.
          Taj sto si ti okacio nije fake, ali vec je on u to vreme iz sprdnje najavljivao kako ce se kandidovati, a s obzirom na to da je interesantna licnost nije bas neko cudo sto su Simpsonovi odradili sprdnju povodom toga.

          Comment


          • Originally posted by limun View Post
            Sta su to Simpsonovi predvideli?
            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
            До поновног сусрета, твој Швабо

            mala H2H 2018/19
            suicide
            2019
            velika H2H 2019/20

            Comment


            • Originally posted by Nerealan View Post
              ima Đorđo, klikni gore desno gde su ti tri uspravne tačke i tu ćeš pronaći pretraživač
              Hvala.
              sigpic

              Comment


              • Da li sam dobro cula, lik iz Tenesija kupio 18.000!!! ...18k!!! dezif.gelova ili cega vec i sad mora da ih poklanja u dobrotvorne svrhe.
                Kaze, ako neko nije mogao da kupi zbog mene, zao mi je (mladji lik uglavnom).

                Sto bi reko Vuce... hahahaahahaahahahahahaahahahahahaahajahajahaaj

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Da li sam dobro cula, lik iz Tenesija kupio 18.000!!! ...18k!!! dezif.gelova ili cega vec i sad mora da ih poklanja u dobrotvorne svrhe.
                  Kaze, ako neko nije mogao da kupi zbog mene, zao mi je (mladji lik uglavnom).

                  Sto bi reko Vuce... hahahaahahaahahahahahaahahahahahaahajahajahaaj

                  To sam i ja sad gledala i crkla od smeha
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • evo da ga i upoznaš

                    https://m.9gag.com/gag/aAg5ROd
                    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                    До поновног сусрета, твој Швабо

                    mala H2H 2018/19
                    suicide
                    2019
                    velika H2H 2019/20

                    Comment



                    • Dobro je dok smo i dalje u zadnjoj koloni.

                      Comment


                      • Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          To sam i ja sad gledala i crkla od smeha [emoji3][emoji3]
                          Originally posted by Nerealan View Post
                          evo da ga i upoznaš

                          https://m.9gag.com/gag/aAg5ROd
                          Idiot.

                          (Ne znam jel bilo)

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Danas je baš bio divan dan.

                            Kmečavci su najzad stavljeni u karantin da ne slušamo njihove kukulelke.

                            Samo još penzosi da se vrate kućama svojim, da prave društvo uplašenoj mladosti, pa da može da se hoda punim plućima po ulicama.

                            Ali srediće i to naš predsednik, ne sumnjam ja u njega. Još koliko večeras će penzioneri dobiti svoje u uživo uključenju. Baš su bili nemirni jutros.

                            Comment


                            • Nego, gde je onaj Uros da mi se zahvali za savete koje je dobio?
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Otisao u karantin na tri nedelje.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X