Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Privatnost je odavno otisla, onog trenutka kad prestanes da placas iskljucivo kesom oni imaju potpunu kontorolu nad tobom

    Comment


    • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
      ....
      Evo ti Challenge, idi na infektivnu bez maske, zamoli zarazene da skinu iste i sedi sa njima 7 dana... cisto da vidimo sta ce se desiti.

      Comment


      • Bio moj drug i ništa, samo u prolazu, ne 7 dana. Ja da 7 dana sedim sa ovima što boluju od prostate oboleo bih i ja posle 7 dana. Čuj 7 dana.

        Comment


        • ma te tviter vinjete su bukvalno slikovnice za predskolski uzrast-uprosceno do bola i ima ih milion pro et contra

          evo samo na ovo-to bi bile dve maske na dve osobe,pa ta gustina bude veca...dalje,virusi ne idu tako,nego kapljicno,znaci kaplice pljuvacke se zaustavljau etc

          haj nek i hirurzi operisu bez tih maski,pitaj makar jednog...

          a to su iste maske


          mi druge repere nemamo do zvanicne medicine,,postoje nacionalni vodici kao i za ostale bolesti


          mozda je istina da maska ne pomaze,jos se tu prakticno nista ne zna,ali ovog puta ceo svet govori isto (mislim na medicinare)
          Wizard

          Comment


          • Cim pored slike na kojoj uporedjujes virus sa maskom stavis sliku anonimumsa sigurno si upravu.

            Comment


            • Pa neka nosi kome se nosi, ja nosim samo gde moram. U teretani vežem oko vrata, jedino u banci nosim u fulu.

              Comment


              • Isti slucaj, ja nosim u fulu samo u prevozu ili kad nas je vise u kancelariji, ali mi nikad nece pasti na pamet da propagiram ne nosenje maski kao moderator iznad.

                Ne pada mi na pamet da u power walk idem sa maskom na licu

                Comment


                • Bio sam na odmoru par dana i zaprepastio sam se kako niko cak ni na bazenima, sali za rucavanje itd ne nosi maske od gostiju...tj retko ko. Domacini nose, ali dzaba kad tu ima 100-150gostiju na bazenu i vise. Bukvalno da se molimo Bogu da ovo sranje ne ojaca, ima da nas kosi samo tako.

                  Ne znam sta je ljudima tesko da stave jbnu masku i da se pridrzavaju pravila. Kod nas je zajebano samo kad nas licno zadesi neko sranje.

                  Drzava bukvalno nije kaznila nikog i ako kazni to je 0.00001% ko krsi pravila. Desi se meni da zaboravim, ali s vratim kuci ili kupim u apoteci. Ne treba se zezati sve i da lazu. Treba bti svestan da Winter is coming!!! A ova drzava je dokazala da ne haje mnogo za ljud vec ih po potrebi koristi zatvorene ili otvorene.

                  Bili Kinezi i kao uradili ne znam sta...Sta oni mogu reci, nosite maske, postujte procedure i to je to. Cim su otisli odmah sve boom....
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Teško mi je da stavim masku jer nemam vazduha i gušim se. Radio sam jedan trening sa maskom da probam i malo je falilo da umrem.

                    38 stepeni napolju ja da nosim masku u fulu, druže jesi ti pametan?

                    Comment


                    • Pa kad si napolju onda ne nosis masku, odakle ti to da tada moras da nosis?
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by Cassius Clay View Post
                        Teško mi je da stavim masku jer nemam vazduha i gušim se. Radio sam jedan trening sa maskom da probam i malo je falilo da umrem.

                        38 stepeni napolju ja da nosim masku u fulu, druže jesi ti pametan?
                        Joj pahuljice moja.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Originally posted by bici View Post
                          Joj pahuljice moja.
                          Bičarkice ti stavi i astronautsku. Ionako si uvek bila najpametnija


                          Sent from my iPhone using... using my brain cells

                          Comment


                          • Pa nisu nosili ni unutra. Razumem napolje da se ne nose, ali kad je mali broj ljudi. Kad je 100 ljudi na 200metara, onda bi valjda trebalo. Da nije tako onda bi se igrale utakmice pred navijacima..Gde je zgusnut broj ljudi napolje mislim da treba nositi maske....
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Pa nisu nosili ni unutra. Razumem napolje da se ne nose, ali kad je mali broj ljudi. Kad je 100 ljudi na 200metara, onda bi valjda trebalo. Da nije tako onda bi se igrale utakmice pred navijacima..Gde je zgusnut broj ljudi napolje mislim da treba nositi maske....
                              I pored svega toga broj obolelih opada [emoji848]

                              Comment


                              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                                Evo ti Challenge, idi na infektivnu bez maske, zamoli zarazene da skinu iste i sedi sa njima 7 dana... cisto da vidimo sta ce se desiti.
                                ma ja sam to samo prosledio nisam rekao moj stav.

                                ono sto se zna je da se ovaj virus ponasa kao radijacija. znaci sto vise se ajmo reci 'druzis' veca verovatnoca da ces se gore zaraziti (maska samo to usporava inace se ne bi lekari zarazavali). a takodje ima ljudi koji se ne mogu zaraziti ciji organizam odbija. najbolje je pobeci iz grada na selo.
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X