Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://nova.rs/drustvo/%d0%baisic-n...rkos-peticiji/
    Nemoj nas Kisićka napuštati ko Boga te molim.
    Građani Srbije su 100% uz tebe.
    Mani ove neznalice koji se kriju iza doktorskih skafandera.
    [emoji16]

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Koliko sam ponosan na sebe. Jednu reč nisam čuo iz usta tih retarda Kona Kisićke i toga. Ne znam kako im glas zvuči. Jednu vest pročitao nisam. Hvala Bogu evo živ i zdrav. Ne trebaju mi saveti tih debila

      Comment


      • To da ce pre da umru oni koji su imali drugu bolest nije nova vest to se znalo od pocetka, problem je sto virus koji ne postoji drasticnu ubrzava napredovanje bolesti pa ljudi koji su uz odredjenu terapiju mogli da zive jos 20 godina sa svojom hrnocnom bolesti umiru brze.

        Uostalom, koliko ljudi starijih od 50 godina nema nijedno hronicno oboljenje?

        Naravno da si poslusao savet KS cim nosis masku.

        Da se vratimo na cipovanje, ti si bese uzimao nesto za stimulaciju misica ranije? Jel si siguran da u tome nije bilo nekih supstanci kojima moze da se upravlja na daljinu?

        Da li si siguran da u mesu ili bilo kojoj namernici koju si kupio na pijaci ili u prodavnici nema suspstanci kojima moze da se utice na tebe?

        Comment


        • Što se tiče te slobode tu se potpuno slažem. Fejsbuk sam deaktivirao a Instagram mi je ostao aktivan samo zbog posla jer je odlicna biznis platforma uz dosta dobar ads panel koji te lagano povezuje sa onim koje interesuje ono što nudis.

          Plus da ne govorim o generalnoj učinkovitosti kad ne gubiš vreme na pregledanje klipova koji ti apsolutno ne koriste ničemu.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Sovo prvo nisam uzimao nikakvu hemiju. Drugo, za meso znam. Izbegavam koliko mogu kada sam u Bg, a kada sam u Ue, redovno jedem jer mi ovde kidamo meso.

            U Beograd kad se vratim verovatno ću većinu proteina uzimati iz jajeta i whey-a koji mi je pouzdaniji nego one divlje mesare.

            Masku nosim da ne popijem kaznu u teretani.

            Ja ne znam šta ti tvrdiš ovde, da je nemoguće da nam neko stavlja nešto u hranu i vakcine, vazduh, itd?

            Je l' ti stvarno misliš da je nekoga briga za nas obične ljude koji čine 98-99% ove planete?

            Ja sam protiv vakcine iz principa jer je želim da primam ništa u čiji sastav nisam ubedjen, ali daleko od toga da mislim da ne mogu da nas nanočipuju bez vakcine i unište bez vakcine.

            Ona će po meni najviše doprineti sterilitetu, to im je jako potrebno sada jer bi da smanjuju broj ljudi + da nas smiksaju u jednu anacionalnu ateističku bezidentitetaku robovsku skupinu.

            Comment


            • Originally posted by Cassius Clay View Post
              Sovo prvo nisam uzimao nikakvu hemiju. Drugo, za meso znam. Izbegavam koliko mogu kada sam u Bg, a kada sam u Ue, redovno jedem jer mi ovde kidamo meso.

              U Beograd kad se vratim verovatno ću većinu proteina uzimati iz jajeta i whey-a koji mi je pouzdaniji nego one divlje mesare.

              Masku nosim da ne popijem kaznu u teretani.

              Ja ne znam šta ti tvrdiš ovde, da je nemoguće da nam neko stavlja nešto u hranu i vakcine, vazduh, itd?

              Je l' ti stvarno misliš da je nekoga briga za nas obične ljude koji čine 98-99% ove planete?

              Ja sam protiv vakcine iz principa jer je želim da primam ništa u čiji sastav nisam ubedjen, ali daleko od toga da mislim da ne mogu da nas nanočipuju bez vakcine i unište bez vakcine.

              Ona će po meni najviše doprineti sterilitetu, to im je jako potrebno sada jer bi da smanjuju broj ljudi + da nas smiksaju u jednu anacionalnu ateističku bezidentitetaku robovsku skupinu.
              Izvinjavam se za hemiju, pomesao sam sa Whey, desava se oprostices mi

              Za ovo boldirano, tvrdim da mogu da nam ubacuju u organizam kroz hranu i pice sta god pozele i da im vakcina za to nije ptrebna.

              Ja takodje necu primati nista sto nije provereno ukoliko ne donesu neki zakon ili uredbu po kojoj je vakcinacija dece obavezna. U tom slucaju cu primiti vakcinu jer ne mogu da dozvolim da neko pelcuje sestrica i sestricinu a da ja to ne primim pre njih, jbg nemam koga da zrtvujem pa cu sebe kao i obicno

              Comment


              • Jebana budaletina [emoji20][emoji20][emoji20]

                Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                  Jebana budaletina [emoji20][emoji20][emoji20]

                  Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                  Pa samo potvrđuje da je majka rodila budalu...
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Temu koju ste započeli nastavite u Pričaonici.

                    Tamo sam prebacio postove.

                    Comment


                    • Profesor Vujčić raskrinkao srpske teorije zavere o koroni

                      Comment


                      • Kakve tabloidne naslove i vijesti ima ova nova.rs, a fol bolji od Pinka

                        Comment


                        • RTS:

                          U Srbiji je u poslednja 24 sata testirano 9.817 osoba, a 379 je pozitivno.

                          Od posledica koronavirusa preminulo još 8 ljudi.

                          Na respiratoru je 159 pacijenata.

                          Comment


                          • https://twitter.com/MarioZna/status/...045123072?s=20

                            Afrička doktorka (šta već) o koroni. Crnci imaju veliko srce. <3 Srpsko srce voli crnce

                            Comment


                            • RTS:

                              U poslednja 24 sata testirana su 9.653 uzorka, od kojih je 372 pozitivno na koronavirus.

                              Preminulo sedam pacijenata. Na respiratorima 143 pacijenta.

                              Ukupno je testirano 650.744 osoba.

                              Comment


                              • U poslednja 24 sata u Srbiji je potvrđen još 321 slučaj koronavirusa, a preminulo je sedam osoba. Testirane su 8.804 osobe a na respiratorima je 150 pacijenata.

                                Comment

                                Working...
                                X