Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • homoseksualnost postoji od kad je ljudi, ona nema veze sa natalitetom,cisto jedan off
    Wizard

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Verujem da imamo testove, ali da nemamo dovoljno testova.
      Djokovic i svi poznati ce se testirati, dobiti rezultat u najmanjem mogucem roku, a sirotinja ce da izvisi, kao i uvek.
      To je već realna priča jer sirotinju ko jebe (uvek bilo, što ipak nije dobro)
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • KLIME PONOVO RADE U gradskom prevozu će raditi rashlađivanje, ali uz POSEBNE MERE

        Comment


        • Originally posted by Kulambara View Post
          dobro i sta sad-jel ko kod HIV-a-postoje pozitivni a postoje i oboleli...

          na kraju,svaka bolest ostavlja posledice
          Lepo ti kazem da ostavlja razne posledice, grip recimo ostavlja u malom broju slucajeva, bas kod nekih tezih hronicnih bolesnika.

          Evo ti jedam od primera, a ima ih bas mnogo

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Cassius Clay View Post
            Već sada znam 3-4 osobe koje imaju nuspojave leka "hlorokin" ako se tako zove.

            To je gore od covid19.

            Psihopate. Lično ću se pobrinuti uz metodu ucene i pretnje da ako dodjem ikada u situaciju da to primim, da ne primim, ni ja ni neko od mojih.

            U ovom satanističkom sistemu samo sila uspeva.

            Dvoje se žali na slabiji vid a jedna osoba na aritmiju. Stariji ljudi 45+ god


            Sent from my iPhone using... using my brain cells
            Hlorokin je lek za MALARIJU, a ne za COVID-19.

            Originally posted by Cassius Clay View Post
            Poslednje što sam video je da će vakcina izazivati uglavnom sterlitet što ima i logike. Ne mogu napraviti neku drastičnu momentalnu štetu jer bi ljudi sabrali 2+2.

            Znači za nekih 20ak godina planiraju verovatno 4,5 milijardi da živi, uz promociju pederastije i uništenje porodice.

            Genijalan plan. Daš ime običnom virusu, mediji podgreju, držiš odozgo kroz nadnacionalne institucije, uvališ im vakcinu koja će desetkovati broj novorodjene dece što neće ni biti tema br 1 jer je to već trend i rešena stvar. 2. opcija je da je laboratorijski virus koji kosi stare koji su opterećenje za ekonomski sistem zbog penzija, isti ishod sa vakcinama i dve muve jednim udarcem. Ako izumre neki procenat staraca i posle mladji dobiju vakcine i stopirao si ovaj rapidni rast populacije.

            Videćeš, trajaće ovaj korona mehur i samo klik, odjednom će nestati kao da nikada nije postojao.


            Sent from my iPhone using... using my brain cells
            Hm, Pahomije, Kacavenda und lotofamonks likes this.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Hlorokin je lek za MALARIJU, a ne za COVID-19.


              Hm, Pahomije, Kacavenda und lotofamonks likes this.
              Ma daju im taj hlorokin. Verovali Vi ili ne.

              Pa kako ste gazda Kronose, nema vas ko maske na ulicama? Ne znam zašto mi spominjete Kačavendu kada dobro znate da sam protestant od 18. godine

              Veliki pozdrav za gazdu Kronosa


              Sent from my iPhone using... using my brain cells

              Comment


              • Sinko Urose - nosi Boga i Logos u sebi, a ne na ustima.
                Ljubi bliznjeg svoga.
                Last edited by kronostime; 26-06-20, 18:50.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  Sinko, nosi Boga i Logos u sebi, a ne na ustima.
                  Svaka Vam je tačna čika Kronose. Nemam reči. Bez zezanja i cinizma ironije aronije i sarkazma.


                  Sent from my iPhone using... using my brain cells

                  Comment


                  • Originally posted by Cassius Clay View Post
                    Svaka Vam je tačna čika Kronose. Nemam reči. Bez zezanja i cinizma ironije aronije i sarkazma.


                    Sent from my iPhone using... using my brain cells
                    Last edited by kronostime; 26-06-20, 19:29.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Uzgred, kako se stara evropa bori protiv COVID-a, recimo britanci:


                      Negde sam video slike punih ulica u Parizu...
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Šta sve neće smisliti samo da se ne priča o najvećoj izbornoj prevari i cirkusu od kako postoji parlamentarizam u Srbiji.

                        P.S. Ne mislim na tvoj post, Ganac.
                        Last edited by Crni Đorđe; 26-06-20, 21:22.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ovo gore nije izmisljotina, bila je na BBC vest da je usporen saobracaj ka Bournemouth-u zbog velikog broja "kupaca".

                          Comment


                          • Ovo sam postavio jer sam baš besan zbog tendencije da Srbe označe krivcima i za COVID pandemiju vol 2...jer u okruženju izgleda i u Evropi jedino smo mi problem i izvor zaraze. Trebaju nam zatvoriti granice spolja pa da bar pocrkamo i da više ne širimo zarazu u Hrvatsku, Crnu Goru...
                            Što je još gore, imamo i u našoj zemlji one kojima je prevashodno bitno da "crkne krava političkom konkurentu" po bilo koju cenu.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • https://i.imgur.com/IKareQH.jpg

                              Ganac pusti te luzere, ili čika Ganac kad već i Kronosu persiram. Vidite i sami da su fanatici kao i Vučić, njima je bitno samo da su kontra njega. Bolesni ljudi.

                              Ako postoji taj virus, valjda je sada trenutak da se više ljudi zarazi, nego krajem jeseni da eksplodira.

                              Švedska koliko znam nije ni zatvarala. Ništa drastično se nije desilo.


                              Sent from my iPhone using... using my brain cells

                              Comment


                              • Originally posted by Cassius Clay View Post
                                https://i.imgur.com/IKareQH.jpg

                                Ganac pusti te luzere, ili čika Ganac kad već i Kronosu persiram. Vidite i sami da su fanatici kao i Vučić, njima je bitno samo da su kontra njega. Bolesni ljudi.

                                Ako postoji taj virus, valjda je sada trenutak da se više ljudi zarazi, nego krajem jeseni da eksplodira.

                                Švedska koliko znam nije ni zatvarala. Ništa drastično se nije desilo.


                                Sent from my iPhone using... using my brain cells
                                Za Švedsku, za Spasovdan mi je dolazio rođak koji radi "tamo gore". Kaže da tamo o tome niko i ne govori u medijima. Osma vest, žive ljudi kao i do sada.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X