Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Cassius Clay View Post
    Već sada znam 3-4 osobe koje imaju nuspojave leka "hlorokin" ako se tako zove.
    zar Tramp ne uzima to?
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • I jos kaze Kon kako dr Radovanovic politizuje jer je rekao da je nedopustivo bilo pustanje svih mera, zbog izbora.

      Pricaju za Kona da ima stan u bgh2o i da vozi neku novu dzipcinu. Mator covek pred penziju, ostvaruje mladelacke snove.
      Uostalom imao-nemao koristi (a ruku na srce altruizam i filantropija ne izbijaju bas iz njegovih postupaka) tako jeftino svoj ugled i znanje da sroza... pihhhh
      Svi ga pljuju.

      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Koronavirus

        Da, ja verujem Trampu i klovnovima. Verujem da npr Nemci ne uzimaju.

        Ma ne može me niko naterati, mogu me samo u zatvor staviti. Ni za kakav lek, bilo šta. To sam čvrsto rešio. Neka odjebu samo, upropastiše ljudima zdravlje, testiraju na njima kao na zamorčićima.

        Evo sad se kuka da je Kon potplaćen a ja sam upozoravao na to i za predsednika WHO. Ipak sam ja najpametniji ovde. Pa vi verujte "lječnicima"

        Sent from my iPhone using... using my brain cells
        Last edited by Cassius Clay; 26-06-20, 14:51.

        Comment


        • nego ovi sto su prelezali virus kazu posle se javljaju posledice jel neko zna nesto o tome?
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • Originally posted by Cassius Clay View Post
            Da, ja verujem Trampu i klovnovima. Verujem da npr Nemci ne uzimaju.

            Ma ne može me niko naterati, mogu me samo u zatvor staviti. Ni za kakav lek, bilo šta. To sam čvrsto rešio. Neka odjebu samo, upropastiše ljudima zdravlje, testiraju na njima kao na zamorčićima.

            Evo sad se kuka da je Kon potplaćen a ja sam upozoravao na to i za predsednika WHO. Ipak sam ja najpametniji ovde. Pa vi verujte "lječnicima"

            Sent from my iPhone using... using my brain cells
            ma samo sam pitao. ne kazem ja nikom sta treba a sta ne treba.
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
              nego ovi sto su prelezali virus kazu posle se javljaju posledice jel neko zna nesto o tome?
              Kažem ti ljudi mi pričaju koji su primali taj lek, dvoje ljudi slabije vidi, jednoj osobi preskače srce. 45+ godina imaju.

              Primali su to čudo na h što si rekao da Tramp uzima.


              Sent from my iPhone using... using my brain cells

              Comment


              • ma vidis da ne znaju ni kako se prenosi ni kako nestaje,nastaje,gde da znaju jos i posledice

                a svi prave vakcinu
                Wizard

                Comment


                • Originally posted by Cassius Clay View Post
                  Kažem ti ljudi mi pričaju koji su primali taj lek, dvoje ljudi slabije vidi, jednoj osobi preskače srce. 45+ godina imaju.

                  Primali su to čudo na h što si rekao da Tramp uzima.


                  Sent from my iPhone using... using my brain cells
                  ma ne mislim na taj lek. ja sam to cuo jos dok nisu uzimali taj lek. jos tamo u Kini kad je izbilo.
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • Koronavirus

                    Ne znaju ništa a praznoglavci slušaju ove što ne znaju ništa. Prvo je covid19 bila niska temperatura i suv kašalj, sada je bilo koja temperatura.

                    Samo vi slušajte struku, daleko ćete dogurati. Vodi računa o sebi max, živi zdravo, misli pozitivno i to je max koji možeš da daš. Sve ostalo je debilana.


                    Sent from my iPhone using... using my brain cells

                    Comment


                    • Originally posted by Kulambara View Post
                      ma vidis da ne znaju ni kako se prenosi ni kako nestaje,nastaje,gde da znaju jos i posledice

                      a svi prave vakcinu
                      e a sto se tice vakcine kako ce to izgledati kad ovaj virus mutira? jos su oni sami rekli da vakcina nece biti 100% delotvorna i sigurna po zdravlje.
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • Originally posted by Kulambara View Post
                        ne meni,nikom se nista ne slaze...

                        da ne duzim komediju-pojma nemaju,testovi ni za kurac nisu


                        UMRLA JEDNA OSOBA

                        sta mislis kolkiko je osoba umrlo zato sto nije moglo do lekara zbog njihove neorganzovanosti PRI CEMU MISLIM NA OVE KURCE GORE,ne na obicne smrtnike koji rade kako moraju i mogu

                        tebi se slaze?
                        Je l pricamo o Ivnaisevicu ili o podacima odavde?
                        Kad se dogovris o cemu pricamo, onda mogu da ti dam odgovor.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Nevezano za terapiju i lekove, postoje mnoge tvrdnje lekara i mnostvo dokaza da virus ostavlja tragove po zdravlje, uglavnom po srce, ali i bubege i svasta jos.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • pa nacelno,o svemu-vidis da se laze od kine do amerike,srbije i hrvatske...
                            Wizard

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Nevezano za terapiju i lekove, postoje mnoge tvrdnje lekara i mnostvo dokaza da virus ostavlja tragove po zdravlje, uglavnom po srce, ali i bubege i svasta jos.

                              dobro i sta sad-jel ko kod HIV-a-postoje pozitivni a postoje i oboleli...

                              na kraju,svaka bolest ostavlja posledice
                              Wizard

                              Comment


                              • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                                e a sto se tice vakcine kako ce to izgledati kad ovaj virus mutira? jos su oni sami rekli da vakcina nece biti 100% delotvorna i sigurna po zdravlje.
                                Poslednje što sam video je da će vakcina izazivati uglavnom sterlitet što ima i logike. Ne mogu napraviti neku drastičnu momentalnu štetu jer bi ljudi sabrali 2+2.

                                Znači za nekih 20ak godina planiraju verovatno 4,5 milijardi da živi, uz promociju pederastije i uništenje porodice.

                                Genijalan plan. Daš ime običnom virusu, mediji podgreju, držiš odozgo kroz nadnacionalne institucije, uvališ im vakcinu koja će desetkovati broj novorodjene dece što neće ni biti tema br 1 jer je to već trend i rešena stvar. 2. opcija je da je laboratorijski virus koji kosi stare koji su opterećenje za ekonomski sistem zbog penzija, isti ishod sa vakcinama i dve muve jednim udarcem. Ako izumre neki procenat staraca i posle mladji dobiju vakcine i stopirao si ovaj rapidni rast populacije.

                                Videćeš, trajaće ovaj korona mehur i samo klik, odjednom će nestati kao da nikada nije postojao.


                                Sent from my iPhone using... using my brain cells

                                Comment

                                Working...
                                X