Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Onda su trebali da budu otvoreni i da kazu: sad idemo na sticanje imuniteta...

    A oni su sve pustili zbog izbora, posle ce ponovo da nas zatvore, sigurno ne ekstremno kao sto je bilo, ali neke mere ce da uvedu.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Naravno da je narod kriv, nedisciplinovan i blesav. Ako smo pre nego sto je pocela epidemaija zvanicno kod nas i kada se onda svi oni cerekali sa one govornice o najsmesnijem virusu u istoriji, govorili da je odgovornost na svakom pojedincu i na nama samima, da ne mozemo na drzavu da se oslonimo (a kada smo pa mogli), onda na stranu dozvoljeni gledaoci i manifestacije, ako ti kazes sebi: ma nije to nista ipak je drzava dozvolila, mogu da idem na utakmicu, kafic, rodjendan, dok si sa druge strane svestan da sranje i dalje postoji.
      Nije normalno, niti u redu.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Kako je bre narod kriv?
        Da je drzava odgovorna, kao sto nije, ne bi dozvolila masovna okupljanja i ne bi isli na odgovornost pojedinca, nego bi uveli jasna pravila.
        Oni su sve dozvolili, narod se ponasa u skladu sa tim...

        Ili da je vlast posteno i iskrena i da kaze: sad je leto, lepo vreme, idemo na podizanje imuniteta, ko je star i bolestan neka se dodatno cuva, ostali ne moraju, najveorvatnije ce proci sa blagim simptomima...
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • 94/4211 danas opet preko 2% nije to strasno ali nije za masovna okypljanja sigurno,ako su podaci tacni naravno

          Ma Bojana ovde niko ni ne zna sta sme sta ne sme da govori kad su izbori,zna se sta je najvaznije sada,da AV ponovo zasedne pa ce onda biti oko svega jasnija situacija,ja gledam ove brojke i to mi kaze da su preterali sa otvoranjem ali da nije alarmantno iako oni tvrde da nije rizik okupljanja ja mislim da jesu i da time hoce narod da uvere da na izbore izadju u sto vecem broju

          Vec od naredne nedelje ce i strucnjaci imati slobodu da govore iskrenije

          Comment


          • Originally posted by Srkisa View Post
            94/4211 danas opet preko 2% nije to strasno ali nije za masovna okypljanja sigurno,ako su podaci tacni naravno
            1 osoba preminula.

            18 je na respiratorima.

            Comment


            • Originally posted by Srkisa View Post
              94/4211 danas opet preko 2% nije to strasno ali nije za masovna okypljanja sigurno,ako su podaci tacni naravno

              Ma Bojana ovde niko ni ne zna sta sme sta ne sme da govori kad su izbori,zna se sta je najvaznije sada,da AV ponovo zasedne pa ce onda biti oko svega jasnija situacija,ja gledam ove brojke i to mi kaze da su preterali sa otvoranjem ali da nije alarmantno iako oni tvrde da nije rizik okupljanja ja mislim da jesu i da time hoce narod da uvere da na izbore izadju u sto vecem broju

              Vec od naredne nedelje ce i strucnjaci imati slobodu da govore iskrenije
              Pa to svi znamo, cekamo da prodju izbori i da vidimo pravu sliku, a sve je pusteno i otvoreno bas zbog tih izbora.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Olja nije mi do ubijanja virusa. Trudim se da živim maksimalno zdravo, moglo bi se reći do ekstrema, ako me pokosi virus, ko me jebe, nisam trebao ni da živim.

                Problem su maske na 30 stepeni gde ne može da se diše. To bi bilo fatalno za ljude koji imaju raznorazne probleme respiratorne.


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • I kardio probleme, moja mama je srcani bolesnik, masku nosi iskljucivo u prodavnici jer je prvi dan kad je izasla nosila i na ulici i nije vazduha imala.
                  Ali ja nemam nikakve probleme, pa mi uopste nije bilo prijatno kad sam nosila masku na ulici, kad je bilo vanredno stanje, a tada nije bilo toliko toplo.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Ne razumem. Kakva drzava, kakava vast?
                    Pa ne zivimo u Norveskoj ili Danskoj.
                    Mene iskustvo sa ovom bandom naucilo da im ne verujem ni jednu jedinu izgovorenu rec.
                    To sto su dozvolili da se narod okuplja, meni pali sve lampice i kazem ok, virus je tu, on nije nestao iz Srbije, vidim da su sve mere skinute odmah naglo, otvorene granice, a drugi se zatvaraju prema nama, jer smo rizicni... pa majkovicu to valjda govori samo jedno.... pale se svi alarmi koji vriste: CUVAJ SE! I

                    Ako to nije dovoljno jer vlast kaze...
                    Ok. Onda nista. Takvo neodgovono ponasanje, na kraju i ja sam bila jednom, ili tacnije razmisljanje ocekujem od onog malog procenta njihovih odanih i vernih biraca, koji stvarno i istinski veruju u sve sto ovi izgovore. Od ostalih ne. To i jeste najveci problem kod nas, sto sve prihvatamo zdravo za gotovo, nema kritickog stava, ni mrvu. I stalno je potrebno da drugi nesto urade za nas i da misle umesto nas, lakse je tako valjda.

                    Ni maske nisu bile obaveze u sred vanrednog stanja, nije ih drzava propisala ikad, pa kad je bila frka mnogi nosili. Sada nije frka?
                    Ok. Onda nista, okupljajmo se i dalje, drzava nam dozvoljava to.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Sinoc na Kalenicu, nocni market.
                      Na stotine ljudi zbijeno na manjem ogranicenom prostoru, kao bez mozga, kao da ih neko drzao zatvorene mesecima, da nos promolili nigde nisu. Nocni market...moz mislit.
                      Svasta.

                      Naravno da se treba truditi da zivimo normalno, ali okolnosti nisu normalne, gledamo i slusamo valjda sta se desava, a da smo toliko nerazumni ne kapiram.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Meni je samo bitno da shvatite da kao što su Nestorović i ekipa prostitutke vlasti, tako su i lideri WHO nečije prostitutke.

                        Čuvajte se i vodite računa bez obzira na virus, pa biće kako mora.

                        Nikome ne treba ništa verovati. Da imaju dobre namere ne bi se pola sveta mučilo da preživi. Kad se predje ta barijera i shvati se da živimo u odvratnom svetu, tu totalno podržavam slobodu mišljenja i diskusiju o virusu i merama i bilo čemu.

                        Samo da ne ispadne da im je žao što neko umire kad je ona govnarka iz IMF-a rekla da su matori ljudi paraziti koji uzimaju penzije i jedu i ništa ne rade.

                        Sa takvim psihopatama imamo posla, mi smo za njih samo broj, mrtvo slovo na papiru.


                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comment


                        • Ja ne znam o cemu ti pricas, normalno da je drzava kriva sto je sve to dozvolila, ne moze da se odgovornost prebaci na pojedinca.
                          Evo npr.da sad Nemci, Englezi, Italijani puste publiku na fudbalske stadione, bez ikakvog ogranicenja, samo sa preporukom, da li bi tribine bile krcate?
                          Mogu da se kladim da bi sve bilo puno...
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Naravno da bi, Englezi bi već bili na Ibici. Mrtvi pijani da partijaju.

                            Pojedinac u demokratskom društvu delegira odgovornost na vlast, vlast je kriva.


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment


                            • Pa sta da ti radim sto ne razumes sta pisem.

                              I nije poenta samo u fudbalu, nisu se svi sadasnji novozarazeni inficirali od navijaca sa derbija, fudbal je kod nas najmanja briga.

                              Naravno da je odgovornost na svakom pojedincu, nevezano za visrus samo, vec za sve u zivotu.

                              Ali te druge drzave nece dozvoliti jos navijace niti okupljanja, to je razlika.

                              Virus iz Srbije nikada nije otisao, nikada. A sumnjam i da je oslabio.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Poenta je sto je preporuka da se u gradski prvoz ulazi sa maskom i rukvavicama. Posto moram da koristim isti mogu ti reci da ju opste ludilo jer se neretko desi da od 30 putnika samo nas 2-3 bude sa maskom a vrlo cesto sam ja jedina budala koja nosi rukavice.

                                Uvece nikoga ne zanima da li su mesta obelezena za sedenje ili ne.

                                Tu vlast ne moze nista da uradi osim da zatvori gradski prevoz.

                                Comment

                                Working...
                                X