Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Virusolog niema problem sa viskom kilograma sto je preduslov da joj se veruje.

    Comment


    • Саопштење ФК Црвена звезда поводом вируса Ковид 19

      http://www.crvenazvezdafk.com/scc/ve...irusa-Kovid-19

      Фудбалски клуб Црвена звезда жели да обавести јавност да је у сарадњи са Заводом за биоциде и медицинску технологију обавио тестирање играча на корона вирус и да су након тога Марко Гобељић, Његош Петровић, Душан Јованчић, Марко Конатар и Бранко Јовичић данас добили позитиван налаз.
      Jovičić igrao protiv Proletera.

      Comment


      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Strasno, to je ono sto smo svi znali, da nas lazu zbog izbora
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Lazu zbog izbora a sada nece da podignu broj jer bi bilo ocigledno da su lagali ,znaci nastavlja se obmana 90-100 zarazenih i 1 preminuli

            Comment


            • Ma ja kad je bilo vanredno stanje nikog licno nisam znala da je pozitivan, sad na sve strane cujem, jasno je da je sad mnogo gore nego pre 2 meseca
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • https://www.eitb.eus/es/noticias/int...RXJWdlZrNFpQMw..

                Eto nismo mi (mi, sa Balkana) jedini koji nismo u stanju da se obuzdamo. Sinoć masovno okupljanje na festivalu muzike u Parizu, niko nam ništa ne može...
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • RTS saznaje da krizni štab sutra zaseda, Tiodorović ukazuje da virus nije oslabio

                  https://www.rts.rs/page/stories/sr/К...iodorovic.html

                  https://nova.rs/drustvo/krizni-stab-sutra-hitno-zaseda/

                  Krizni štab, takođe, razmatraće da li da se uvede zabrana posete bolnicama, zatim mere ograničavanja okupljanja na otvorenom, smanjivanje broja ljudi u zatvorenom koji je sada 500 ljudi, kao i obavezno nošenje maski u javnom prevozu i prodavnicama.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Jel ovde bio onaj izvestaj BiRN ili nesto drugo, ne vidi se tvit

                    Comment




                    • Zanimljivo [emoji3]


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by belgrade_owl View Post
                        Jel ovde bio onaj izvestaj BiRN ili nesto drugo, ne vidi se tvit
                        E ne znam sto su taj prvi obrisali

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Pozivam sve forumaše da ne kače nikakve vesti "kriznog" režimskog štaba koji ćuti do izbora a sada nam sprema poslasticu. Takve političke kadrove kakvi su zapravo svi doktori ovog sveta na visokim pozicijama, ne treba slušati. Ukazivao sam na problem korumpiranosti i nedostatka integriteta tih ljudi od početka.

                          Kačite bolje neke globalne, inostrane podatke gde ima info i za Srbiju, kačite nešto na engl, dajte da bar ovde izbegavamo makar domaće plaćenike koji su najočigledniji.

                          Bolesnom umu će dobro doći svaki virus i nezgoda i bilo šta da iskoristi u lične svrhe. Ako su lagali jednom, lagaće opet


                          Sent from my iPhone using... using my brain cells

                          Comment


                          • Ti globalni sa podacima iz Srb, dobijaju od zvanicnika odavde
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Pa onda ne čitati ništa. Je l ti stvarno veruješ ovim političkim slugama Konu i ovima koji pričaju kako im se kaže ?


                              Sent from my iPhone using... using my brain cells

                              Comment


                              • Ali kaze Kon da derbi nije bio problematican...
                                Pa kako ja da verujem tom djubretu?

                                Comment

                                Working...
                                X