Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Karamazov View Post
    Još 71 osoba zaražena koronavirusom u Srbiji, jedna žrtva u poslednja 24h

    http://rs.n1info.com/Vesti/a608902/K...a-11.-jun.html

    Stupile na snagu nove mere, zabranjena okupljanja više od 500 ljudi u zatvorenom

    http://rs.n1info.com/Vesti/a609038/S...atvorenom.html
    Ovo mi je vise smesno zato sto nema ogranicenja za otvoreni prostor. Jbga, hoce da organizuju par festivala u avgustu.

    Comment


    • Ovde niko apsolutno nije normalan. Vode nas u takvu propast da to svet video nije, nijednu smislenu odluku doneli nisuza 8+godina vladavine, nijedan posao odradili kako treba, od poplocavanja staze (seruje se kriva kocka ivicnjaka nekog setalista) do visoke politike. O zdravlju nacije, ma ko ovde jos brine, bitno da se enormno bogate.

      Uvesce rastojanje od metar-dva, a dozvolili javna okupljanja.
      A sad ce naknadno da uvedu obavezno nosenje maski. More nosite se.


      https://www.blic.rs/vesti/drustvo/pr...icenom/0e7ls4x
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Nikola Janković zaražen koronavirusom

        http://rs.n1info.com/Sport-Klub/Kosa...navirusom.html

        Bio na oproštaju Dejana Milojevića a bio i na derbiju.

        Comment


        • Još jedna osoba preminula u Srbiji od koronavirusa, novih 57 slučajeva zaraze

          http://rs.n1info.com/Vesti/a610170/J...va-zaraze.html

          Comment


          • Strogo jedna osoba dnevno
            Bozemeoprosti ovi su teski, teski idioti!!!
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Supruga kolege dobila i treci pozitivan test, nema simptome nikakve vec mesec dana.

              Comment


              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                Supruga kolege dobila i treci pozitivan test, nema simptome nikakve vec mesec dana.
                Mutiralo

                Kao kad bi merio temperaturu meračem za pritisak. Svaka budala zna da je test šlj. Dibala se mesec dana testirao i pozitivan.

                Pa šta je to što je mesec dana u telu, tuberkuloza?
                Last edited by Cassius Clay; 15-06-20, 19:12.

                Comment


                • 96/6098, polako krece da skace, ko zna sta ce biti posle nedelje
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • S obzirom na relativno mali broj slučajeva koronavirusa, svega 3.148 i 185 preminulih, Grčka je dozvolila ponovni rad kompanija, putovanja, a od ponedjeljka i rad bordela, međutim, prema strogim pravilima.

                    Posjete su ograničene na 15 minuta po mušteriji, a preporučuje se da i seksualna radnica i klijent nose maske. Vrata i prozori treba da budu otvoreni kako bi bio omogućen ulazak svježeg zraka, a plaća se isključivo karticom, a ne kešom.

                    Comment


                    • Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Preminula još jedna osoba od koronavirusa, 94 novozaražena

                        http://rs.n1info.com/Vesti/a611251/P...ozarazene.html

                        Na respiratorima je 17 osoba.

                        Comment


                        • 320k odradjenih testova a ja znam samo jednu osobu koja se testirala.
                          Kako smrdi cela priča...
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
                            320k odradjenih testova a ja znam samo jednu osobu koja se testirala.
                            Kako smrdi cela priča...
                            Ne ulazeći u verodostojnost podataka ipak se moram osvrnuti na boldovani deo. U maloj zemlji kao što je Srbija od nekih 6-7 miliona stanovnika postoji verovatnoća da od 320000 testiranih znaš samo jednog a da ne bude čudno, pri tom je razuđenost prilična i BG odudara od kompletne slike Srbije (najgušća naseljenost ali i najveća otuđenost). Mislim da nema mestu zaverama u tom smislu. Ova vlast može (koliko je glupa) da ukine v. stanje radi izbora jer izbegava vladu narodnog spasa ili kako bi se zvala neka prelazna (tehnička) vlada ali da nam stvore lažni osećaj postojanja virusa - ne verujem.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Ali svaki dan po jedan! Pu!


                              Inace na derbiju zarazeni Crnogorci i Slovenci, koji se vratili kucama, naravno. Lepo.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Ne ulazeći u verodostojnost podataka ipak se moram osvrnuti na boldovani deo. U maloj zemlji kao što je Srbija od nekih 6-7 miliona stanovnika postoji verovatnoća da od 320000 testiranih znaš samo jednog a da ne bude čudno, pri tom je razuđenost prilična i BG odudara od kompletne slike Srbije (najgušća naseljenost ali i najveća otuđenost). Mislim da nema mestu zaverama u tom smislu. Ova vlast može (koliko je glupa) da ukine v. stanje radi izbora jer izbegava vladu narodnog spasa ili kako bi se zvala neka prelazna (tehnička) vlada ali da nam stvore lažni osećaj postojanja virusa - ne verujem.
                                Ja sumnjam na broj odradjenih testova a ne u postojanje virusa.
                                Čuj 320k, maksimum neki je 100k.

                                A broj zaraženih cenim da je odavno prebacio 50k.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X