Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A na osnovu čega veruješ u verodostojnost testova?

    Comment


    • Da se razumemo, nepoverenje u ispravnost testova postoji ili u strucnost rada sa njima, u njihovu sposobnost i znanje, u njihove organizacije i instrukcije (nista nije na terenu kao sto govore bolesnom narodu idi vamo-onamo), sumnja u njihovu statistiku pogototovu, ali grip u aprilu, maju, a narocito u junu tek ne postoji.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ne pratim situaciju, nego jel i dalje uvrijezeno misljenje da bi bio kolaps zdravstva u martu da nije bilo mjera i da su vlade sirom svijeta nesebicno spasile planetu?! Ili su svi vidjeli da se sa koronisom moze zivjeti u miru i blagostanju.
        Last edited by DinoFC; 18-06-20, 22:02.

        Comment


        • Inace jos uvek se ceka i po 7 dana na rezultate, kolegi javili da je negativan... napokon

          Comment


          • Zarazeni Vujadin i Mirka, bas neobicno



            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Moeam i ja ići da se testiram. Glavu dajem da sam pozitivan

              Hej devojke u plavom, imam lošu vest, pozitivan biću ja na covid test
              Last edited by Cassius Clay; 19-06-20, 12:23.

              Comment


              • Zdravko Colic otkazao svoj koncert u Kragujevcu, vec rasprodan, za avgust, zbog situacije.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Nova 93 slučaja zaraze koronavirusom, preminula još jedna osoba

                  http://rs.n1info.com/Vesti/a611605/K...a-19.-jun.html

                  Na respiratorima je 18 osoba.

                  Vujadin Savić potvrdio da je pozitivan na koronavirus

                  http://www.zurnal.rs/fudbal/srbi-u-s...virus?lang=lat

                  "Ono što mi je veoma važno je da svi znaju da posle derbija u kupu nisam bio u kontaktu ni sa jednim igračem Crvene zvezde, niti sam bio u prostorijama kluba.
                  Pitanje šta je za njega kontakt.

                  Možda one zagrljaje i poljupce sa igračima posle derbija ne ubraja u kontakte.

                  Comment


                  • Pa nije čovek radio ništa protivzakonito. Dozvoljen je svaki kontakt tako da to je pitanje za državu

                    Comment


                    • Stoji da mi nemamo discipline ali kako onda opisati državu koja od skoro potpunog zakljucavanja dodje do 20k ljudi na derbiju za manje od dva meseca.

                      Kakva pošast! Posle izbora koliko vidimveć najavljuju vraćanje mera. Cirkus.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Originally posted by Cassius Clay View Post
                        Pa nije čovek radio ništa protivzakonito. Dozvoljen je svaki kontakt tako da to je pitanje za državu
                        Ma nisam ja o tome pisao, nego o tome što čovek ne zna šta se sve ubraja u kontakte.

                        Bolje da ćuti.

                        Comment


                        • Ma znam.

                          Ma mogu da najavljuju do sutra, neću sigurno nositi masku zbog njihovog otvaranja pa zatvaranja na 30 plus stepeni.

                          Nisam ja na dugme. Nisam ih ni terao da dozvole kafiće i utakmice.

                          Comment


                          • Decko kojeg znam i koji je bio na Adria touru je pozitivan, sad sam cula.
                            Nije se zarazio tamo, nego posto je fudbalski sudija, zarazio se na utakmici koju je sudio tog dana, a sve njih je zarazio 4.sudija
                            sva cetvorica su pozitivni, nisu ozbiljni simptomi, sve ih boli, neko ima temperaturu, neko ne

                            Ja ne osecam nikakve simptome, kapiram da sam sigurna, ali ipak...
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Koronavirus

                              I ja znam par ljudi (nismo bili u kontaktu) koji su malaksali i žale se da ih sve boli.

                              Varljivo vreme, jesenje. Mislim da li je covid19 ili ne, isto je. Boli te pa te boli.

                              Poslušaćemo stručnjaka Nestorovića koji je rekao da je najbolje da se što više nas zarazi dok je leto. Jasno, šefe!


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Last edited by Cassius Clay; 20-06-20, 11:17.

                              Comment


                              • Ovi su se testirali i sigurno su pozitivni, a sude ovu glavnu fudbalsku ligu, kako god se zvala.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X