Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije samo to problem nego što ljudi misle da će im pomoći država. Država može da naštampa (SAD i bilo koja) koliko hoće, ako niko ne radi, niko ni ne proizvodi, tačka ćao. Ja bih držao otvoreno sve i da je virus 3 puta jači.

    Comment


    • Kakva su pravila sto se tice izlaska napolje, odlaska u kafic? Je l' obavezno da se nosi maska?
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Originally posted by ?????? View Post
        Nije samo to problem nego što ljudi misle da će im pomoći država. Država može da naštampa (SAD i bilo koja) koliko hoće, ako niko ne radi, niko ni ne proizvodi, tačka ćao. Ja bih držao otvoreno sve i da je virus 3 puta jači.
        Vidi se kroz postove da ti fali empatija i sto ne znas u kakvom psihickom stanju bi radili ti ljudi. Cak i kada ubodes poentu, previse uneses emocija u post i zato odbijas ljude. Stavovi ma kakvi god da su, mogu da se koriguju vremenom.

        Ova zemlja generalno salje gomilu pogresnih poruka sto coveka naravno tera da razmislja kontra. Bukvalno bi trebalo da se ponasamo isto kao i svaka evropska zemlja, ali zato sto imas ove seljake na vlasti koji satro usvajaju evropske vrednosti a satro teraju po svom otera na narod na skroz drugu stranu. Ljudi da veruju vise u sistem, manje bi se opirali i primetili bi pozitivne stvari kod drugih zemalja i u kom pravcu bi trebalo da idemo. Kod cele ove situacije dolazi na naplatu sve sto se radilo u proslosti. Cak kad su u pravu i kad se nesto mora uraditi narod nece da ih slusa sto zbog njihovih akcija i akcija prethodnika. Kakav god da je ovaj sljam, sledice primer evropskih zemalja zato sto je problem zajednicki i nema tu izdvajanja.

        U Srbiji ce uvek da bude trending udaranje kontre.

        Comment


        • Pa meni nije ni cilj da privlacim ljude, cilj mi je da kazem ono sto mislim najiskrenije sto mogu. Mogao sam ja da uvijam ovde i da budem svima omiljen, ali mi to nista u zivotu ne znaci.

          Empatiju nikad nisam ni imao po prirodi stvari, ali ne verujem da ce biti drugacije psihicko stanje nezaposlenog coveka koji je zarobljen u kuci. Mislim na kraju krajeva, kako god da bude, meni je win win situacija.

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            Kakva su pravila sto se tice izlaska napolje, odlaska u kafic? Je l' obavezno da se nosi maska?
            Niko ne postuje ono sto je propisano. U principu gost ne mora da nosi masku dok konzumira pice.

            Comment


            • Tu se malo varas, ne bi bio omiljen ali ljudi bi zeleli da citaju tvoje postove i da im ne bude neprijatno dok to rade. Nije sve crno belo, ti ne mozes da ubodes nijansu.

              Vise pricas neke stvari zato sto u tvojoj glavi to nije pogresno i nemas osecaj za neke stvari. Previle ulazes emocije u neke postove. To su dva tasa na vagi, zato nema balansa. Jbga, desava se svima.
              Last edited by Ricma; 15-05-20, 17:44.

              Comment


              • Verujem ja sve što pričaš ali na kraju dana ko pročita pročitao je. Nije da mi život zavisi od toga.

                Napolju bleja nikad jača milion ljudi milion, tačno niko više ne pije tu covid19 priču. Žurke napolju kao da je sredina 2000ih

                Comment


                • Korona se vratila u Vranje, ponovo aktivirana kovid bolnica...

                  RTS je javio da je zbog porasta broja novoobolelih u Vranju ponovo aktivirana kovid 2 bolnica i da su od subote primljena 52 pacijenta.
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Izgleda da od sutra ponovo kreće obavezno nošenje zaštitne opreme (rukavice + maske). Za svako odstupanje od zakonodavnih mera plaćaće se od 50,000 pa nagore.

                    Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

                    Comment


                    • Od koronavirusa u Srbiji preminule još dve osobe, novih 114 slučajeva zaraze

                      http://rs.n1info.com/Vesti/a600480/O...va-zaraze.html

                      Comment


                      • To skoro duplo zaraženih nego juče?
                        Doduše onaj jadan narod u Juri
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          To skoro duplo zaraženih nego juče?
                          Doduše onaj jadan narod u Juri
                          Yura je pretila da će izmestiti proizvodnju, žalili se radnici i lokalna samouprava (Leskovac) je nekako amortizovala celu situaciju...rezultate vidimo.
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Ne znam zašto su lagali da se toliko lako prenosi. Notorna laž. Mnogo više ljudi je zaraženo bilo prošle godine od gripa.

                            Moji dobri drugari su se slikali sa Pantelićem na nekom koktelu koji je 2 dana posle toga dijagnostifikovan da ima covid19, ništa im nije bilo.

                            Testovi su totalno nepouzdani. Totalno je irelevantno broj testiranih i broj zaraženih jer testovi nisu pouzdani.

                            Dibala je bio testiran pozitivno 2-3 puta i čudio se kako.

                            Znam čoveka kome je u Nišu baba iz iste kuće umrla od korone, a on nije bio pozitivan. Živeli u istoj kući. Baba matora i već bolesna bila, slošilo joj se, tamo rekli da ima koronu i umrla. Niko od ukućana nema koronu.

                            Ko tu koga?

                            Comment


                            • A koja je fora sa maskama? Hoćemo li morati i napolju da ih nosimo ili samo u zatvorenom?
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Originally posted by Constantin View Post
                                Yura je pretila da će izmestiti proizvodnju, žalili se radnici i lokalna samouprava (Leskovac) je nekako amortizovala celu situaciju...rezultate vidimo.
                                Jura i patnja tog sveta, sticajem okolnosti pa smo eto nesto culi, prototip srpskog neoliberalnog kapitalizma ili vec koje je ovo govno od sistema kod nas, posle komunizma, sa zacinom par ekselans, najvecom banodm na vlasti ikada. Jbt, samo da se covek obesi.

                                Maske u zatvorenom.

                                Sad kad krene haos sa zarazenima, lelleee. Ovo su prvomajci i Jura, idemo dalje
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X