Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ukratko, svi mi glasamo za Vucica
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Idemo Zvezdara

      Comment


      • to je staro, sad vodi Vozdovac, lagano smo preuzeli vodjstvo

        Koronavirus u Beogradu: Najviše zaraženih na Voždovcu, najmanje u Sopotu
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Zajebani clanovi vozdovackog ganga

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Ukratko, svi mi glasamo za Vucica
            Ne, ali svaki drugi covek DA!!

            Prema podacima Gradske izborne komisije, a na osnovu obrađenih 179 biračkih mesta od ukupno 197, SNS je osvojio 40,56% glasova (38 odbornika), Dosta je bilo 9,57% (8), SRS 8,64% (8), SPS 8,31% (8), LSV 7,26% (6) i DS 6,71% (6).

            Sa tim da mi imao bas dosta dodjosa na broj stanovika, ovo je mala pobeda. Glasao sam za DS. Najmanje su mi gadljivi od svih. Ludi Radule je bio odlican, ne znam kako, ali je tako. Na predsednickim, u mojoj MZ gde zivim, dobio je Jankovic.


            Aleksandar Vučić (SNS, SPS, SDPS, JS, PUPS, PS, SPO, PSS, SVM) - 44,07% (81.134 - u zagradi je broj glasova)
            Saša Janković (GG - podrška DS, NS) - 24,5 % (45.203)
            Luka Maksimović (GG- Ljubiša Preletačević Beli) -10.51% (19.348)
            Vojislav Šešelj (SRS) - 5.72% (10.530)
            Vuk Jeremić (GG - podrška NS) - 5,16 % - (9.505)
            Nenad Čanak (LSV) - 2.5 %- (4.608)
            Saša Radulović (DJB) - 2.30 % (4.238)
            Boško Obradović (Dveri) - 1,82% (3.344)
            Aleksandar Popović (DSS) - 0.90% (1.665)
            Milan Stamatović (GG) - 0.5% (918)
            Miroslav Parović (GG) - 0.44% (816)

            Kad bi bila lva i desna kolona, to je nekih 10k glasova vise za onu drugu stranu. Steta za Sasu Jankovica, mislim da je dobar covek, ali nije za ovaj brlog za sad.
            Last edited by LosmiSK; 15-04-20, 21:31.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Za nekoga ko se hvali kao uspesan kladionicar statistika ti bas i ne ide od ruke.

              Da li znas razliku ukupno biracko telo i biraci koji su izasli na izbore?

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Steta za Sasu Jankovica, mislim da je dobar covek, ali nije za ovaj brlog za sad.
                UDBA likes this.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  to je staro, sad vodi Vozdovac, lagano smo preuzeli vodjstvo

                  ovo je strasno-starosne grupe

                  0 – 9:12

                  10 – 19:12

                  20 – 29:110
                  Wizard

                  Comment


                  • Originally posted by belgrade_owl View Post
                    Za nekoga ko se hvali kao uspesan kladionicar statistika ti bas i ne ide od ruke.

                    Da li znas razliku ukupno biracko telo i biraci koji su izasli na izbore?
                    Ti me nauci Mi govorimo o izborima, ljudima koji glasaju, na osnovu toga vidim podrsku. Ti idi reci Trampu da nema vecinu i da za njega glasa recimo 25% Amerikanaca...


                    UDBA likes this.
                    Da,to kazes na osnovu?

                    Ja stvarno ne znam sta ti nije jasno......ja ti govorim o matematici, a ti mozes da kazes i da kinezi glasaju za vucica po tom tvom osecaju za opredeljenost mase.... Matematika kaze - 2.012.000 je glasalo za sns 2017-e....ostali su glasali ili za druge stranke ili nisu izasli na izbore ili su premladi za glasanje ( 6.720.000 je imalo pravo glasa)....tako da ne znam sta ti racunas ali vucic nema podrsku 60-70% stanovnistva, a toliku podrsku stanovnistva nemaju ni Putin ni Tramp niti bilo koji drugi demokratski predsednik na svetu...
                    Tako da ta tvoja teorija da svaki drugi covek podrzava vucica je prvo matematicki neutemeljena a onda i preambiciozna da ne kazem smesna..... Oni koji nisu izasli na izbore ocigledno nisu ni za jednu stranku pa ni za vucica....
                    Nauci razliku izmedju stanovnistva , birackog tela i procenta izlaznosti..... Demokratija je uslovljena matematikom...

                    Sve u svemu 4 dana zatvora nam se blizi tako da imas vremena na pretek da skontas
                    Ta tvoja matematika ne postoji u stvarnom svetu. Prvo, nema trika da ima 6.7m sa pravom glasa, znaci trika nema. Drugo, tu sam racunao ove njegove satelti stranke. Tu idu radikali, socijalisti itd..

                    Ajmo opet


                    Aleksandar Vučić (SNS, SPS, SDPS, JS, PUPS, PS, SPO, PSS, SVM) - 44,07% (81.134 - u zagradi je broj glasova)
                    Saša Janković (GG - podrška DS, NS) - 24,5 % (45.203)
                    Luka Maksimović (GG- Ljubiša Preletačević Beli) -10.51% (19.348)
                    Vojislav Šešelj (SRS) - 5.72% (10.530)

                    Vuk Jeremić (GG - podrška NS) - 5,16 % - (9.505)
                    Nenad Čanak (LSV) - 2.5 %- (4.608)
                    Saša Radulović (DJB) - 2.30 % (4.238)
                    Boško Obradović (Dveri) - 1,82% (3.344)

                    Aleksandar Popović (DSS) - 0.90% (1.665)
                    Milan Stamatović (GG) - 0.5% (918)
                    Miroslav Parović (GG) - 0.44% (816)


                    91301 naspram vucica=81134, akomuse doda i seselj, to je=91664. Da uzmemo da bi bas svi glasali za njega protiv..sto je skoro pa nemoguce

                    Da uzmmo da je to Novi Sad i da u drugim gradovima i selima to izgleda mnogo gore.

                    Da uprostimo



                    Кандидат Партија Број гласова %
                    Александар Вучић Српска напредна странка 2.012.788 55,06
                    Саша Јанковић Независни кандидат 597.728 16,35
                    Лука Максимовић Независни кандидат (сатирична партија Сарму проб’о ниси) 344.498 9,42
                    Вук Јеремић Независни кандидат 206.676 5,65
                    др Војислав Шешељ Српска радикална странка 163.802 4,48
                    Бошко Обрадовић Двери 83.523 2,28
                    Саша Радуловић Доста је било 51.651 1,41
                    Милан Стаматовић Независни кандидат 42.193 1,15
                    Ненад Чанак Лига социјалдемократа Војводине 41.070 1,12
                    др Александар Поповић Демократска странка Србије 38.167 1,04
                    Мирослав Паровић Народни слободарски покрет 11.540 0,32
                    Број и проценат неважећих гласачких листића 61.729 1,69
                    Укупно изашлих бирача 3.655.365 100
                    Излазност од укупног броја уписаних бирача 54,34
                    Извор: [54]


                    Idemo opet, nema 6.7m glasaca, oni koji nisu glasali su nebitni...to za koga bi oni glasali,pasumnjam da kad bi morali da bi procenat opao.

                    Imas pravo u jednom, nije svaki drugi gradjanin za njega,ali bi svakako glasao za njega,sto mu dodje na isto.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Nikakve veze sa koronom nema, nastavite na pricaonici!!!
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Nekako mi se čini da će Francuzi najgore proći u Evropi...?
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Nije ni cudo, pogotovo Pariz zbog onih cetvrti gde retko i policija zalazi.....ni jedan veliki evropski grad nece proci bez velikog broja zarazenih od ove korone

                          @LosmiSK

                          Odgovorio sam ti na pricaonici da ne zatrpavamo ovu temu ovde.
                          Last edited by tamonajugu; 15-04-20, 23:55.

                          Comment


                          • ali STVARNO ne znam...sta covek da kaze,da uradi

                            prvo vidis ovo

                            Wizard

                            Comment


                            • Originally posted by Constantin View Post
                              Nekako mi se čini da će Francuzi najgore proći u Evropi...?
                              Prvi talas mozda,ali moras biti bas optimista i reci da se sve ovo zavrsava sa zaustavljanjem ovog naleta,tezi deo sledi posle kad i ako puste ljude iz kuca,tu ce biti od drzave od drzave koliko ce popustati koliko nece mere dal ce ponovo negde izbiti ili ne,daleko je ovo od kraja utakmice i kod nas a posebno u Evropi,najbolje bi bilo da leto unisti virus,ali to je skoro pa nemoguce koliko se prosirio,skroz normalanom zivotu se necemo vratiti do vakcine,e sad koliko normalnije ce biti zavisi od mnogo faktora

                              Ameri ga bas cepaju danas

                              Comment


                              • Originally posted by joshmor View Post
                                pomislis ma policiju,pa vidis ovo

                                Javio se večeras Dr.Slina...pokrenuo je istragu povodom ovog događaja. Ovaj krembil (u uniformi) je za manje od minuta izvršio nekoliko krivičnih dela. Nadam se procesuiranju.
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X