Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Još 114 osoba zaraženo koronavirusom, 3 preminulo

    https://www.rts.rs/page/stories/sr/%...rus-6-maj.html

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Covek je genije i jedan od najsposbinijih i najbogatijih ljudi na planeti.Normalno je da takvi ljudi znaju sta nas ceka, sta su pretnje itd...covek je najveci na svetu, sve je jasno..
      Znaci i Amerikanci imaju svog Tarabica. Nego serem mu se u svu tu njegovu genijalnost i sve te nule na racunu sto ima.

      Comment


      • Island zaustavio koronavirus

        Comment


        • Još 3 osobe preminule od koronavirusa, novozaraženih 57

          https://www.rts.rs/page/stories/sr/К...vi-podaci.html

          Comment


          • Gospodin Vucic - Korona 1:0
            Last edited by Karamazov; 08-05-20, 09:01.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Elon Musk je potvrdio da mnogi koji nisu umrli od Covid19 su dijagnozirani kao umrli od Covid19.

              Naše vlasti su potvrdile da je virus prisutan bio od decembra a od decembra do marta je sve funkcionislao normalno.

              Statistika potvrdjuje da su uglavnom stariji ugroženi.

              Svako sledeće zatvaranje u karantin je zločin protiv čovečanstva.

              Svako teranje ljudi na vakcinu gde je prosek godina ljudi koji umiru velik, je totalitarizam. Vakcinište stare.

              Ekonomija, proizvodnja, čitav svet ne sme da stane sve i da virus kosi i svakog drugog zaraženog starijeg jer sve propada.

              A ovaj virus je daleko, daleko od toga.

              Ako zanemarimo da je virus kreiran i zažmurimo na jedno oko da se radio karantin iz neznjanja, to je verovatno najgljuplja odluka u istoriji čovečanstva.

              Ali šta je tu je, ostaje da se ljudi vrate normalnim životima i poslu. Svaki sledeći pokušaj zatvaranja ljudi je najstrašniji zločin protiv svih ljudi sveta.

              Neke mere predostrožnosti, razdaljine, to mogu da uvedu, ako će im biti lakše, ali da sve stopiraju, nikad više.

              Comment


              • Neoliberali i zločin protiv čovečnosti idu ruku pod ruku.
                sigpic

                Comment


                • Inače, juče još 3 osobe preminule i 95 zaraženo.

                  Skoro duplo više zaraženih nego prethodnog dana.

                  Danas:

                  Još 4 osobe preminule i 89 zaraženo

                  https://www.rts.rs/page/stories/sr/К...-zarazeni.html

                  Comment


                  • Alex Becker, CEO Hyrosa

                    Last edited by Cassius Clay; 09-05-20, 14:24.

                    Comment


                    • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                      Neoliberali i zločin protiv čovečnosti idu ruku pod ruku.
                      Brate iskreno mislim da su to ljudi bez idelogije koje zanima samo $£€ - novac.

                      Strada ovim dosta i američki narod. Neke elite očigledno jebu stvari protiv čitavog naroda a ovi kučići iz mas medija i iz medicinske struke su klimači glavom.

                      Svako ko je protiv je prokazan. Elon Musku neće niko ništa smeti da kaže jer je insajder. Možda nam daje neke hintove jer im je neophodan u svemu što sledi pa neće da ga skrajcnu.

                      Comment


                      • Originally posted by ?????? View Post
                        Brate iskreno mislim da su to ljudi bez idelogije koje zanima samo $£€ - novac.

                        Strada ovim dosta i američki narod. Neke elite očigledno jebu stvari protiv čitavog naroda a ovi kučići iz mas medija i iz medicinske struke su klimači glavom.

                        Svako ko je protiv je prokazan. Elon Musku neće niko ništa smeti da kaže jer je insajder. Možda nam daje neke hintove jer im je neophodan u svemu što sledi pa neće da ga skrajcnu.
                        Novac je ideologija mnogih "elita" danas u Evropi. Upravo zbog te ideologije danas u Evropi imamo ove totalitarne izraze poput "lockdown" ili "socijalno distanciranje", koji je verovatno najgrozniji izraz upotrebljen u javnom diskursu već par decenija (naravno, socijalno distanciranje nije isto što i fizičko distanciranje al' objasni ti to majmunima).

                        Neoliberali će sve učiniti da bi se sakrila šteta koje je decenijama činjena u javnom sektoru - zdravstvu i prosveti - a sve pod uticajem neoliberalnih ideja. Pošto se stalno i agresivno štedelo u tim sektorima da bi se što veći novac upumpavao u subvencije, najčešće opet, multinacionalnim firmama ili na subvencionisanje raznih aktivnosti iz petnaestog ešalona značaja na društvenoj skali, došao je trenutak da na zdravstvenu kriznu situaciju moramo svi dva meseca u podrum, sve uz ubeđivanje da smo mi za nešto krivi (?!). Jer neće se sada političari pojaviti i reći "da, štedeli smo vaš novac, đubrad smo, nemamo ni rukavica ni maski za zdravstvene radnike". Mantra ne sme da padne.

                        Ali mantra je došla do kraja. SZO je završio svoju priču sa ovom krizom, kao i nadam se, sve ostale nadnacionalne organizacije koje se trude da uguše nacionalne države i ideju trošenja novca i privrednog planiranja "na lokalu". Na prvom mestu, Unijatska organizacija sa sedištem u Briselu. Za dobro evropskih naroda, mora nestati što pre.
                        sigpic

                        Comment


                        • Uroše, šta radi Elon Mask? Ispratio sam da šalje neke satelite šta li, ali ne i sa kojom svrhom.
                          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                          До поновног сусрета, твој Швабо

                          mala H2H 2018/19
                          suicide
                          2019
                          velika H2H 2019/20

                          Comment


                          • Ih kad bi to bilo tako, ali neće biti. Jednostavno kriza se krila iza dugo već, ekonomska, jasno je da su neke stvari neodržive.

                            Kad je ukinut zlatni standard tad su još otvorene mogućnosti manipulacije dodatne, ljudi obični ne shvataju da im je isplativije da umru stari ljudi ako i umiru od covid19 nego da umremo svi.

                            Prosto neće shvatiti koliko je lockdown bio štetan i koliko bi par ovakvih štete napravilo.

                            Sistem je robovlasnički unazad svaki, u manjoj ili većoj meri.

                            Samo menja oblike.

                            Sada traže neki novi oblik, a taj oblik će biti neka Kina, neki Moloh, neki frankenštajn, totalitarne države globalne, gde je sve u rukama države i gde država deli sredstva za preživljavanje.

                            Pazi, ništa oni ne bi mogli, bez podrške običnog čoveka. Običan čovek je najveći neprijatelj čoveka. Zato sam pre 2 meseca onako ljutito govorio da rob želi da bude rob i da on drži gospodara na vrhu.

                            Ljudi neće da se okrenu oko sebe i vide da žive u bolesnom društvu. Čitao sam šta Losmi piše za Billa Gatesa. On ne preispituje njeogv moral i ubedjenja nego kaže da je najpametniji i najuspešniji. Pa ja nikad nisam rekao da Bill nije prepametan i uspešan kao retko ko u istoriji, ali to ne govori da je dobar čovek a još manje da ima humane namere.

                            Sve bi to bilo lepo kad bi se desilo što kažeš, ali teško...

                            Keep them poor...

                            Comment


                            • Originally posted by Nerealan View Post
                              Uroše, šta radi Elon Mask? Ispratio sam da šalje neke satelite šta li, ali ne i sa kojom svrhom.
                              Ne znam, stvarno, ne mogu da ga provalim. Mislim da u dubini duše možda i nije tako loš tip, vidim da se pali na anime, ali mislim da će učiniti veliku štetu iako potencijalno hipotetički misli dobro.

                              Mada nije baš retardiran da ne zna ko vodi ovaj svet, samo mislim da mu se pojavilo gadjenje prema ljudima, pa zato non stop naglašava da smo propali i dovodi u pitanje postojanje civilizacije za 25 godina.

                              Ja mislim da je razočaran u ljude i da svet vidi u najboljem slučaju svet robotizovanih ljudi. Samo ne iz satanističkih namera kao većina njegovih kolega, mislim da je tip jednostavno razočaran jer su ljudi stvarno debili. Mislim da ga boli mozak kada vidi šta rade.

                              Neki ambivalentan osećaj imam prema njemu. Vidi se da je čovek duboko razočaran. I on se predao minimalizmu.

                              Comment


                              • https://www.b92.net/info/vesti/index...nav_id=1682448

                                Pogledajte vi ovu bolescinu. Majku im jebem bednu sa ovakvim naslovom i onda tekst gde samo debil moze da poveruje da je povezano sa Ronom...
                                Meni ovo vise nije jasno svega mi

                                Nasao sam i njegove reci na stranim sajtovima gde covek kaze dobro je sto NIJE povezano sa Koronom.

                                Ja bih ovom sa b92 dao otkaz odmah.

                                Comment

                                Working...
                                X