Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • IMG-61d815d49cb7c8bb7eb15512c82eee1b-V.jpg

    To je to ljudi. Pobedili smo nevidljivog protivnika, zatvarajte temu

    Comment


    • pa sad je pukovnik,major,sta je visi cin,sukladno i lovu...


      na vidovdan dobija orden,boli ga tuki
      Wizard

      Comment


      • Odličan je dr Radovanović u Utisku bio, svaka mu čast, oduvek je stvari nazivao pravim imenima i one vezane za struku, ali bogami i one neprijatne, političke. No, on nije u KŠ.
        Ali zato dr Kon i dr Janković da mu se poklone, da se završi ovaj haos, pa da ih više ne slušamo. Demagozi najobičniji. Mehh
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Vauuu, niko nista ne pise, proso virus, a?

              Br.testiranih u poslenja 24h- 6.194
              Br.zarazenih- 79
              Br.preminulih- 2 (ukupno: 224)
              Stopa smrtnosti- 2,15%
              Hospitalizovano- 949
              Na respiratorima-22




              Di su nase Nislije?
              Do mene dosla info da se prica u vezi kataklizme u Gerontoloskom centru da se se prica zaboravi i zataska po svaku cenu, da novinari nikako ne propituju tu nista.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Svakog čuda 3 dana dosta. To je toliko postala smor tema da će ljudi pre umreti nego opet prolaziti kroz onaj pakao zatvoreni kao kerovi.

                Comment


                • Originally posted by ?????? View Post
                  Svakog čuda 3 dana dosta. To je toliko postala smor tema da će ljudi pre umreti nego opet prolaziti kroz onaj pakao zatvoreni kao kerovi.
                  Hahahhahah, moglo je jednom proci ali me nasmija sto procita neki dan, haj kao najavljuju drugi val u dan 21.septembra kad odjednm eto i treceg vala ahahahhahahah Nekome se svidjelo stize i nastavak knjige

                  Comment


                  • Da neko blizak strada, pupupu ne bi ta tri dana tako bas prosla.

                    Nego ono, to se desava tamo nekom drugom.

                    I tesko da je ovo cudo za tri dana.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ma znam ja da će toga biti ipak je ovo satanističko društvo ali niko to više ne guta tu priču jer priča nema poente. Ljudi umiru, ok umiru od raka, umiru od srca, pa ne mogu da dodju do bolnice zbog covid19. Mnogi ljudi na zapadu sa hroničnim bolestima ne mogu da dodju kod doktora i umiru bez pomoći zbog korone.

                      Eto neka dodaju koronu pored raka i ostalih boleština koje dnevno nose ljude.

                      Nisam majmun da me opet zatvore ako znam da je od decembra u Srbiji i da do marta nije bilo ništa pa onda odjednom kad je stigla direktiva - panika.

                      Umiru ljudi od koječega pa je dobrodošla i korona. Pogotovo zbog proseka godina, zatvarati sve zbog najstarijih je genocid protiv čovečanstva.

                      Pa šta misle ljudi, ko proizvodi hranu i kako privreda funkcioniše? I sad da neko ne bi umro sa 80 godina nego sa 82 treba sve da zatvorimo?

                      Meni je neki dan čuka preskaala, niti pijem, niti pušim, niti se drogiram, niti pijem kafu, treniram, pazim šta jedem. Bimbe bambe mogu da umrem dok trepneš. To je život.

                      Sad, zatvarati ceo svet zbog najstarijih i najugroženijih je zlodelo, nelogično, sebično i bezobrazno.

                      Comment


                      • Evo nek moj deda prvi umre od korone. Nije moj deda sebičnjak da zbog njega koji je 1938. godište propadaju mladi životi i čitava privreda sveta. Meni je žalije svakog deteta u Africi nego mog dede koji me odgajio. Eto neka prvi umre. Da li umro od starosti popodne, od korone sutra ujutru, ili sutra popodne od gripa, meni je svejedno a i njemu. Nije toliki sebičnjak, neće živeti 300 godina.

                        Comment


                        • Kako ti lako nudis zivot svog dede, to je bas zabrinjavajuce
                          Za ovih 2 meseca su minimum 10 puta ponudio njegov zivot...
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Ima li bar kakve đedovine kad ga već jadna sahrani.

                            Comment


                            • Originally posted by ?????? View Post
                              Evo nek moj deda prvi umre od korone. Nije moj deda sebičnjak da zbog njega koji je 1938. godište propadaju mladi životi i čitava privreda sveta. Meni je žalije svakog deteta u Africi nego mog dede koji me odgajio. Eto neka prvi umre. Da li umro od starosti popodne, od korone sutra ujutru, ili sutra popodne od gripa, meni je svejedno a i njemu. Nije toliki sebičnjak, neće živeti 300 godina.
                              Jedino logicno i razumno razmisljanje, isti sam. A to hocel pogodit mladje ljude, pogodit ce u istoj mjeri kojoj pogadja druge bolesti. Eto bas danas momak muzicki producent 96. godiste preselio na drugi svijet. Nenormalno tuzno i brutalno ali sta da se radi, zivot mora ici dalje. Bas kao sto neki deda od 80+ godina zavrsi svoje ovozemaljsko putovanje
                              Last edited by DinoFC; 14-05-20, 19:54.

                              Comment


                              • Pa to on sam kaže. Čovek hrišćanin, njemu to nije smak sveta. Ne znam, nisam nikad gledao iz neverničkog ugla a verujem ni on. Kontam da je onda big deal ljudima.

                                Ali mislim da je to lepo od njega i jako sam ponosan što tako razmišlja. Jer ako se nastavi trend zatvaranja, mnogo će veke muke zadesiti sve ljude. Mislim da većina toga nije svesna. Verovatno zamišljaju ljudi što kaže Elon Musk da se roba i usluge proizvode tamo negde nezavisno od ljudi, hrana i sve ostalo, i da mi samo treba da naručimo koliko treba i da uzmemo.

                                Ne znam jeste li svesni da su mnogi biznisi već propali, da se već spremala kriza, i da ako se zatvaranje ponovi još 2-3 puta po tim talasima možemo da se pozdravimo sa avio kompanijama.

                                Mislim da je mnogo humanija i manje bolna varijanta da se ne zatvara ništa, pa ko preživi preživi, nego da se zatvara sve.

                                Treba pratiti postotak samoubistava u svetu posle covid19. Već znam neke slučajeve iz SAD gde zbog prevelikog broja jedinica na AirBNB a prevelikih troškova ljudi hoće da se roknu.

                                I to je samo mala mikrojedinica jedne branše. Preveliki su, stvarno preveliki gubitci u kapitalističkim državama da bi se to izdržalo.

                                U ovoj postkomunjarskoj pripizdini gde država daje i gde svi rade u nekim javnim sektorima i paradržavnim formacijama to nije isto kao na zapadu.

                                Ali kriza sa zapada će se preliti svuda, plus cena nafte, svako sledeće zatvaranje je bukvalno uništavanje miliona ljudi.

                                Mislim da to ne pričaju na TV a trebali bi. A one ekonomiste što puštaju, puštaju da ljudi ne bi paničili. Slušajte vlasnike krupnog kapitala i gledajte kako se ponašaju i šta kažu, neki idu dotle da misle da većina ljudi više neće sesti u životu u avion ako se ovako nastavi.

                                Comment

                                Working...
                                X